Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Нов Фотоконкурс "СОФИЯ С ОБИЧ ЗА ВОДАТА"
Автор: bovil   
Дата:   07-07-09 09:01

Гражданско сдружение „АЗ ОБИЧАМ ВОДАТА” с подкрепата на Столична Община организира фотоконкурс на тема „София с обич за водата”.
В него може да се включи всеки професионалист или любител фотограф, но само с авторски снимки.
Фотографиите трябва да са пряко свързани с вода, да пресъздават усещания, спомени, представи, моментни състояния, уловени с обектива на фотографа.Ето и линк към сайта:
http://zavodata.banispa.com/


Отговори на това съобщение
 Re: Нов Фотоконкурс "СОФИЯ С ОБИЧ ЗА ВОДАТА"
Автор: mixmike   
Дата:   07-07-09 09:17

Преди време участвах в конкурс на столична община. Снимките се предаваха по пощата, въпреки това минах и ги оставих на място!
Отне ми над половин час, тъй като никой не знаеше за този конкурс!
След крайната дата за приключване на конкурса, никой не обяви резултати или каквато и да е информация. Отидох на място за да си взема снимката (в условието беше записано че некласираните участници си получават снимките обратно), и отново след половин часова суматоха и звънене на "г-н едикойси", ми дадоха слушалката и някакъв глас отсреща ме увери че конкурса не е завършил и в момента в който има резултат - ще бъда уведомен!
...и така вече втора година![smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов Фотоконкурс "СОФИЯ С ОБИЧ ЗА ВОДАТА"
Автор: джъмбо   
Дата:   07-07-09 09:33

има изпуснато едно К в темата за конкурса [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов Фотоконкурс "СОФИЯ С ОБИЧ ЗА ВОДАТА"
Автор: krist   
Дата:   07-07-09 11:26

300х200 от тоя размер тип пощенска марка какво ще се вижда изобщо?[smilie10]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »