Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sigma 75-300 F4.5-5.6 APO за Sony Alpha 200
Автор: bbisser   
Дата:   10-06-09 13:54

Здравейте!

Ползвам обектив Sigma 75-300 F4.5-5.6 APO за Sony Алфа 200. Бях пускал тема тук, че ми прави проблем при слагането и не тръгва. Благодаря на хората от идс за оправянето му! Те обаче ми казаха, че конкретно при Sony имало някаква техника на слагането на обектива иначе пак се получава същия проблем, а именно да пише "No lens attached". Казаха ми, че на сайта на производителя на обектива имало информация за това, но аз не можах да открия. Моля, ако някой е попадал на нещо такова да пише или да даде линк. Благодаря!


Отговори на това съобщение
 Re: Sigma 75-300 F4.5-5.6 APO за Sony Alpha 200
Автор: mitakabus   
Дата:   10-06-09 15:10

[smilie10]
...Или ти нещо не си разбрал или не знам...такава пък "техника" за поставяне на обектив...тея Сигми си праиха проблем по принцип за Сони ама знам ли...[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Sigma 75-300 F4.5-5.6 APO за Sony Alpha 200
Автор: joro35   
Дата:   10-06-09 15:46

Аз имам същия фотоапарат и обектив. Работят си без проблем и съм много доволен [smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Sigma 75-300 F4.5-5.6 APO за Sony Alpha 200
Автор: bbisser   
Дата:   10-06-09 16:15

До колкото можах да разбера след като се сложи обектива дълго време върти докато започне да фокусира и това прецаква автофокусния ринг, който при мен се беше счупил. Иначе и при мен си работеше и отведнъж почна да прави проблемите без да си спомням да съм го ползвал по по-различен начин от обикновено.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »