Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся сервиз за Konica-Minolta Z5
Автор: vanku   
Дата:   05-06-09 13:19

Здравейте на всички!
Преди няколко дни ми се повреди фотоапарата - Konica-Minolta Z5. Апарата се включва, но не иска да изкара обектива. За сега никой не си е признал, че го е изпускал, така че нямам и идея какво може да му е. Та въпроса ми е, дали някой може да ми препоръча добър сервиз за този фотоапарат и ако е възможно да ми каже приблизително дали цената която ще ми искат в сервиза ще е такъва ли, че по-добре да си купя нов фотоапарат.
Поздрави,
Иван

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сервиз за Konica-Minolta Z5
Автор: eskarina   
Дата:   05-06-09 14:22

Здравей!
Имах същия проблем със същия модел преди година. Дефектът се проявява на около 10000 кадъра или обикновено след изтичане на гаранцията. Бях чела из форумите колко струва ремонтът, обясних проблема на сервиза в София, но все пак ме накараха да им го пратя. Отговориха ми това, което вече бях научила от нета - поправката струва 190 лв. Аз си прецених, че не ме устройва и ми го върнаха. Ако искаш ще поровя в кореспонденцията си и ще ти дам е-mail на сервиза.



Публикацията е редактирана (05-06-09 14:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сервиз за Konica-Minolta Z5
Автор: vanku   
Дата:   05-06-09 17:17

Здравей,
Благодаря ти за бързия отговор. Ако тези 190 лв. ги е хванала и инфлацията, то наистина съвсем не си струва да се поправя фотоапарата. Все пак ще ти бъда благодарен, ако ми дадеш някакви контакти на този сервиз или поне името му, пък аз ще го потърся в интернет.
Поздрави,
Иван

Отговори на това съобщение
 Re: Търся сервиз за Konica-Minolta Z5
Автор: flancer   
Дата:   05-06-09 19:55

Ммда, така си е , аз моя си го отворих сам да разбера какво м...ка му се скапа, след като се беше треснал леко в земята... ами част от зъбчатката на обектива си отива, капсулована е и т.н. , просто продължих да снимам още месец като издърпвах леко обектива в момента на включване, после си взех пана фз-8 :) , и го отворих за по сериозно разглобяване... следтова вече никак не се включва ;). Може би е време да помислиш за нов от този клас?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »