Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Базар - Компютри и Лаптопи
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 IBM ThinkPad T22 - ПРОДАДЕН
Автор: HP735   
Дата:   07-12-10 21:11

Здравейте !Предлагам Ви една уникално здрава и надеждна машинка от IBM - IBM Think Pad T22 .
Преносимият компютър е със следните характеристики :
INTEL Pentium III 900MHz
RAM 256MB (128+128) ,PC100 (IBM и Kingston)
HDD IBM 6 GB/4200 rpm ,ATA100 (IBM DARA-206000)
VIDEO S3 Graphics Savage /IX 1014
KB - EN
DVD/CD - TEAC 224E
LAN 10 /100 (INTEL PRO/100 SP Mobile Combo Adapter)
USB x1 ,PCMCIA x2 ,COM x1 ,LPT x1 ,S-VIDEO out x1 ,VGA out ......
SOUND - Cirrus Logic audio с вградени стерео говорители .

Компютъра е в изрядно техническо състояние .Изключение е батерията на БИОС-а ,която е за подмяна ( под батерията на ПС-то ).
Всички портове работят и е използван грижливо от мене за преглед на сервизна документация в PDF формат от външен HDD на "полеви" условия или за интернет чрез LAN порта си ( понякога и като аудиоплеар на огромният ми архив от музика ,свързан към домашната система ).
Батерията при интернет браузване ,гледане на клипчета или слушане на музика издържа над 1:30 часа ( около 2 часа само на нет ).Рециклирана е !
Лаптопа в разтворено състояние е с безупречна визия на корпус ,клавиатура и панел с бутони .
Визуално корпуса (в затворено състояние) има минимални следи (горен капак) и нормални (дъно) от употреба поради мекото (като гума) покритие на серията на самите пластмасови панели ,което не позволява приплъзване на компютъра дори и в мокри /потни ръце ...май това му е и целта .
На клавиатурата липсва малкото червено /синьо "калпаче" - Trackpoint (2-3 лева) - никога не съм го използвал ,а работя на външна мишка .
Машината е с WINDOWS 2000 .
Дисплеят е без никакви драскотини ,но има няколко слаби по-светли петънца ,които ще дам на снимките след малко и при работа не се забелязват почти никак ( държа да съм коректен и затова давам всяка подробност ).
Окомплектован е с оригиналното си зарядно .
Има DVD /CD записвачка ,но аз не съм записвал никога ,а само съм прочитал CD-та - DVD-тата не ги разчита .
Не е ремонтиран !
Цената на преносимият компютър и оригиналния адаптер от сърце нека е 120.00 лева .
Намира се в гр.Плевен и може да бъде изпратен с ЕКОНТ и опция за преглед и тест на пратката преди заплащане .
За контакти моля Ви използвайте лични или е-майл livanov@abv.bg .

Реални снимки на компютъра -

http://cmdj7.snimka.bg/business/ibm-thinkpad-t22.554761.21682620

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР