Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 И така кой е крадецът?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-06-08 17:07

Доган: Не аз, Костов е крадецът!
03 юни 2008 / News.dir.bg

За разлика от Иван Костов, никога не съм крал в живота си.
Така лидерът на ДПС Ахмед Доган коментира пред журналисти преди заседанието на Централното оперативно бюро на партията искането на ДСБ за разследване на негови имоти и операция "Чисти ръце". По думите му ДСБ и лично Костов "имат объркване на фундаментални понятия", предаде БТА.
Миналото се забравя, но не чак толкова лесно, добави лидерът на ДПС. В случая "крадецът казва дръжте крадеца", допълни Доган. Той обеща до седмица-две да даде специална пресконференция по темата с имотите.
"Дай Боже да ги имам", каза Ахмед Доган. Той беше категоричен, че ДПС няма да иска в отговор разследване на имоти на Костов. Винаги сме били за откритост, подчерта Доган, и потвърди, че ДПС е за разследване, ако се налага такова.
[cool]


мдааа... стига с тези митове за крадливите БГ-политици [cool] всички те живеят само с честно заработените депутатски заплати [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: Danisima   
Дата:   03-06-08 17:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: elrisha   
Дата:   03-06-08 17:33

тая измет що не си припомни как докато беше в затвора, нещастните обикновени турци по селата си продаваха кой нивичка,кой магаренцето за да изпрати паричките на "вожда"?! сега той има палати,не си знае фирмите и заводите, а те цепят стинката на две за да преживяват!
как не се намери някой да ги разстреля тия гадове бееее?![smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: Todd   
Дата:   03-06-08 18:20

Нека !!!
И двамата са прави - щом има кой да ги търпи !!!!

Костов , ко толкоз откраднал ???Аз знам само един град де му викат Костовград .
[smilie19]
А рязания направил там 3-4 двореца голем праз .Ми бат Милен финансовия тигър .....[smilie19]

Ми май само баба не ги знае хиените ...[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: apollo   
Дата:   03-06-08 18:23

Боклуци [smilie23]

Под една или друга форма ще си намерят майстора... нищо в природата не остава празно [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: Amigo   
Дата:   03-06-08 18:27

apollo написа:

> Боклуци [smilie23]
>
> Под една или друга форма ще си намерят майстора... нищо в
> природата не остава празно [cool]
>



абе докато си го намерят на много хора съсипват живота боклуците [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: Todd   
Дата:   03-06-08 18:35

И те ще умрат ....но те ще умрат веднъж а ти умираш всеки ден !!!

[smilie19] [smilie19] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: apollo   
Дата:   03-06-08 19:26

"Манговците" само нека си стоят там и да не ми стъпват в погранична Стара Планина [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: Lalinda   
Дата:   03-06-08 20:46

Интересно ми е как така винаги сте в състояние да изказвате уж информирани мнения по всички въпроси на битието, пък и не само...
[smilie10]

Нима знаете нещо повече от това, което пише из медиите?
[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: elrisha   
Дата:   03-06-08 20:53

някои знаеме,защо, някъв проблем ли ти е на теб?

Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: apollo   
Дата:   03-06-08 22:27

Ами да излязат и да направят подробен разчет колко банички не са изяли за да си построят палатите [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: Стоев   
Дата:   03-06-08 22:54

И колко Никони са си купили с откраднатите кифли от народа[smilie10] [smilie10] [smilie10]
Долу Никон[ezik] [ezik] [ezik] [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: apollo   
Дата:   03-06-08 22:59

Никон Нимагаре [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: victory13   
Дата:   03-06-08 23:12

крадецът вика дръжте КРАДЕЦА[smilie10]
винаги съм се чудел на тази поговорка[smilie8]
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: apollo   
Дата:   03-06-08 23:13

В случая е много точна... и двамата са крадци - точно и ясно [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: victory13   
Дата:   03-06-08 23:18

бе то и аз така го тълкувам, ама нали все чакаме да говорят по-така, политически някак си, където нищо не е точно и ясно[smilie5] ...
ама тук вярно си е 1 към 1[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: volokin   
Дата:   03-06-08 23:23

апропо, може и от американските филми да е, но там съм гледал, че някой ги пращат в затвора не за наказание което да лежат, а за да слухтят... та знам ли, пустите му американски филми...може и да не е параноя[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: Amigo   
Дата:   04-06-08 18:13

Иван Костов: Доган се опитва да спре операцията "Чисти ръце" [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: Amigo   
Дата:   04-06-08 21:39

100 лв. стигна гласът в Сандански
04 юни 2008 / News.dir.bg

Между 50 и 100 лева върви изборен глас за предстоящия частичен вот в Сандански, заявиха водачите на листите на ГЕРБ Георги Баханов и на "Атака" Юлия Кънчева.
Гласове се купуват предимно в ромската махала. Хората там са заплашвани, че след като вземат парите има начин да бъде проверено как са гласували. Използват се хора от криминалния контингент, каза Юлия Кънчева, цитирана от БГНЕС.
В града няма плакатна война, само няколко партии правят срещи с хората, а се купуват ромски гласове, събират се лични карти, дават се между 50 и 100 лева на човек, каза Георги Баханов от ГЕРБ. По думите му на кметовете в някои от околните села се възлага да осигурят определен брой гласове.
Основно подозренията за купуване на гласове са насочени към активистите на Евророма, които се явяват с обединена листа с ДПС. Водачът на листата на Евророма Томи Ангелов отрече да купува гласове. Според него хората ще го подкрепят, тъй като той вече е доказал, че може да им помага.
Това което става в Сандански е изключително тревожно, тъй като показва, че правителството не е способно да организира честни избори, коментира лидерът на партия "Ред, законност и справедливост" Яне Янев. Според него в новите листи за общински съветници присъстват 85% от членовете на предишните общински съвети. Те били готови да жертват част от взетото от предишни мандати, за да останат на власт.
Има чисто етно-политически проблем, свързан с ДПС, което иска да установи трайно присъствие в община Сандански, посочи Яне Янев. Според него партията на Ахмед Доган се стреми да затвори мюсюлманската дъга от Свиленград, Смолян, Девин, Доспат, Сандански през Струмица до Прищина. Води се арогантна кампания, чрез която Ахмед Доган да навлезе и политически в Сандански, допълни Янев.
Според него, ако избирателната активност е по-малко от 50%, има голяма вероятност ДПС да бъде първа политическа сила. Според прогнозата на Тони Ангелов от Евророма те и ДПС ще имат 14 съветника от общо 29 места в Общинския съвет.


Чудно ли е, че България е на това незавидно положение?![cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: captainme   
Дата:   04-06-08 21:52

Чудно ли е, че България е на това незавидно положение?!

Ne e chudno.Romite glasuvat sreshtu pari,a bulgarite nishto ne moje da gi nakara da glasuvat

Отговори на това съобщение
 Re: И така кой е крадецът?!
Автор: Gruyu   
Дата:   04-06-08 22:03

Петър Младенов, за съжаление, май ще се окаже прав.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.