Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 День Победы
Автор: тьма   
Дата:   09-05-08 06:13

Не е нужно нищо повече - просто минута мълчание


http://www.vbox7.com/play:38d4923b


Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: P_A_D_D_G   
Дата:   09-05-08 07:56

А може и :
http://www.youtube.com/watch?v=IZ6i4o79z3E&feature=related

Кой каквото празнува.....

Честит 9 Май

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: tnt   
Дата:   09-05-08 07:59

Денят на Европа [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-05-08 08:04

ХУбаво е, че една лудост е приключила на този ден, А според мен и още няколко милиарда хора мислят така, та едва ли е ден на победа точно, ама руските винаги всичко са измислили първи и победите включително [smilie23] [smilie10]



Публикацията е редактирана (09-05-08 08:05)

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: solo5   
Дата:   09-05-08 08:27

без значение с какво се свързва този ден, мен тази песен ме кефи: Лев Лещенко - День Победы


Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: Amigo   
Дата:   09-05-08 08:33

Ане мякой има ли представа що изобщо е избухнала тая война и дали товарищ Сталин не се беше наточил да напада Германия пръв и изобщо какви споразумения са имали Германия и СССР?! [cool] Всъщност и едните са били социалисти, и другите [cool] [smilie8] И Хитлер, и Сталин - леко лудички [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: solo5   
Дата:   09-05-08 08:49

леко е много меко казано [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: d256h   
Дата:   09-05-08 08:51

Да, да , да, да....
Не е имало никакъв старец..
Не е имало никакви концентрационни лагери..
Не е имало милиони убити хора..
Не е имало атомни бомби леко избили хора в Япония..
Не е имало клане в Батак...
==========================================
Неуките са блажени..
Да живей, живей, живей Ъпсурдтдтдтдтдтддд-та

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: tofo   
Дата:   09-05-08 09:06

И аз не празнувам. Цалата всв е такава шибана работа, че не виждам причина някой да празнува за нещо. И ние ли да празнуваме, че 60г. не можем да се оправим от резултата.[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: ejko   
Дата:   09-05-08 09:10

тьма, принципно не ти влизам в темите, но тази песен ми дойде много добре[smilie24]
Много добра... Мен силните на деня не ме интересуват, кой победил и кой не..., все тая...!
Но песента е супер[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: e-mil   
Дата:   09-05-08 09:15

Ако гледаш Дискавъри ще си помислиш, че войната е спечелена от американците с незначителното участие на Чърчил. Ако слушаш хора като тьма, че решиш, че Втората световна е започнала на 22 юни 1941 и е спечелена само от руснаците. Нищо не се е променило за 63 години.

Една независима история, макар и писана от британец.



Публикацията е редактирана (09-05-08 09:21)

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: asahi   
Дата:   09-05-08 09:19

Поуките са по-важни от самата история.

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: e-mil   
Дата:   09-05-08 09:21

Не можеш да си вадиш поуки без историята.

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: Manchev   
Дата:   09-05-08 09:26

Единия лумпен е надвил другия. Спечелил е целият свят от това, че по-лудият е бил победен, но всички са загубили от войната. 9 май е голяма дата като ден на победата, но бих предпочел да мина и без сълзливите песни на сволачите. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: solo5   
Дата:   09-05-08 09:30

ето още един вариант на първата песен в темата Т.Гвердцители, В.Лановой - Десятый наш десантный батальон
че в тая кино версия, жената се прави че свири на китара, може и вокала да не е неин [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: El_Fuego   
Дата:   09-05-08 09:36

P_A_D_D_G [smilie24]

joy04 [smilie23] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: didesignbg   
Дата:   09-05-08 09:44

http://www.youtube.com/watch?v=gjdeYCfE6M8[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: hery   
Дата:   09-05-08 09:53



Амиго, Сталин се е страхувал от Германия и не е искал да я напада. Не е имал войски по западните граници. Освен това съветската военна машина по онова време не е била в цветущо състояние, затова в началото Хитлер е навлязъл толкова дълбоко в територията на СССР.

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: мара   
Дата:   09-05-08 09:55

наспорил господ луди. ма когат тия луди решават съдбата на милиони хора, става страшничко. и истина е, че най-пострадалият народ от лудостите на лудите е руският и родствените нему.
понеже победителите не ги съдят, на час по лъжичка и без вой на сирени излизат фактите. ще цитирам цифри. може да са раздути в името на нещо си, но и да се редуцират наполовина, пак са страховити:
- гладът в Украйна-10 милиона души-първо измирали мъжете, после децата и накрая-жените...
- 2-та световна война-20 милиона-войници и мирно население
- сталиновите репресии-38 милиона....
не знам каква победа е била...поне за русия, пък и за нас, сателитните й народи...

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: hery   
Дата:   09-05-08 09:59



За да знаеш каква победа е била, трябва да си представиш какво би било без нея.

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: tofo   
Дата:   09-05-08 10:00

hery,
и според мен бъркаш баце, ама ще се заформи такава тема, че не си му е нито времето, нито мястото.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: мара   
Дата:   09-05-08 10:01

не знам...наистина...пък и вече няма значение...[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: Императорът.   
Дата:   09-05-08 10:03

Чувал съм че Сталин бил параноик и имал вяра само на един човек на светът - на Хитлер !!! И даже когато немците били на 400 километра навътре в съветска територия, той продължавал да опитва да се свърже с него - мислел, че швабите са нападнали СССР без знанието на Хитлер...
За американците - те имат най-малък дял в победата - какво толкова сторили, освен да нападнат Германия в гръб, когато изходът от войната вече е бил ясен и да хвърлят две Бомби над Япония?
Тази победа не е на Сталин и не е на съветската система, а на руският човек, безименният войник, надвил съдбата и чуждият психопат и собственият... Трудно е да се каже кой избил повече руснаци - Хитлер или Сталин - неслучайно Ленин (доста по-либерален и хуманен "вожд") не е искал последният да го наследи - усещал го е, че е побъркан.

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: solo5   
Дата:   09-05-08 10:07

Императоре пак хвърли бомбата с това:

"Чувал съм че Сталин бил параноик и имал вяра само на един човек на светът - на Хитлер !!! И даже когато немците били на 400 километра навътре в съветска територия, той продължавал да опитва да се свърже с него - мислел, че швабите са нападнали СССР без знанието на Хитлер..."

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: День Победы
Автор: IvcheTo   
Дата:   09-05-08 10:08

Автор: Chitsujo
Дата: 09-05-08 08:04

ХУбаво е, че една лудост е приключила на този ден, А според мен и още няколко милиарда хора мислят така, та едва ли е ден на победа точно, ама руските винаги всичко са измислили първи и победите включително [smilie23] [smilie10]

-----------
то пък американците нищо и нокого не са победили пък се мислят за велики ....

Поне Русия има победи , не само конкретната за която става дума днес .... И БГ има велика история - ама с днешна дата нещоооо не случи на управници (ама това е друга тема)[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.