Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Шлаух за кабели (за комп)- откъде?
Автор: PeterPAN   
Дата:   08-05-08 16:43

Значи "шлауха" се използва да скрие кабелите от компютър, монитор клавиатура, мишка, колнко скенер и т.н.. когато са включени в него, се вкарват вътре и стават едно цяло, той е като обвивка и е прорязан така че да могат да се вкарат в него отстрани ....

Надявам се да съм успял да го обясна както трябва който знае за какво става въпрос ще ме разбере, в Бриколаж и практикер нямат

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Шлаух за кабели (за комп)- откъде?
Автор: heavyrockin   
Дата:   08-05-08 16:44

Икеа.
(в Солун)

Отговори на това съобщение
 Re: Шлаух за кабели (за комп)- откъде?
Автор: Chitsujo   
Дата:   08-05-08 16:45

На "Мария Луиза" при Лъвов мост посока Ц.гара последната пряка отдясно - има два магазина за всякакви кабеляци, чаркаляци и т.н. Аз от там пазарувам. Ще пусна карта [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Шлаух за кабели (за комп)- откъде?
Автор: hristo1954   
Дата:   08-05-08 17:33

От Вали - аз от там си купих.Един сив приятен разтегателен шлаух около 2 метра. заедно с някаква джаджа -да си вкарваш по лесно кабелите. При мен събира 12, от тях два мрежови.
Ама се обади предварително,че държат по 2-3 и може и да няма.

Успех
http://vali.bg/?action=contactus&content=/profile/office_bg.php&leftmenu=/contactus/menu.php


Отговори на това съобщение
 Re: Шлаух за кабели (за комп)- откъде?
Автор: e-mil   
Дата:   08-05-08 18:52

Магазините за които каза Chitsujo са на Кирил и Методий. От дясната страна на са няколко - точно преди тях има магазин за всякакви уплътнения, тиксо и т.н. - виж и в него. Единият от магазините мисля, че се премести от другата страна на Мария Луиза - пак на Кирил и Методий на 15 метра отдясно.

Докато си в района виж и на Екзарх Йосиф. След синагогата, преди пазара отдясно има малко магазинче за резервни части. По Борис също имаше два магазина, но не съм ходил отдавна. На Пиротска също има, малко преди пазара. От другата страна на Екзарх Йосиф и Бачо Киро има магазин само за кабели, но той май е електричарски - не знам дали имат толкова големи шлаухки.

https://photo-forum.net/static/forum/2008-05/fyuq1498.JPG
http://img88.imageshack.us/img88/6316/kabelicentergw6.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Шлаух за кабели (за комп)- откъде?
Автор: PeterPAN   
Дата:   08-05-08 21:09

Мерси знам го магазина който каза Chitsujo , ще проверя там, АМИ КОРТ!

Chitsujo: какво пазаруваш от там цените са с 300% отгоре и повече?

Отговори на това съобщение
 Re: Шлаух за кабели (за комп)- откъде?
Автор: asahi   
Дата:   08-05-08 23:06

Chitsujo има предвид улица поп Богомил. Лично мен не ми харесват, но някой може да си намери нещо старо евентуално в тези магазини.

Отговори на това съобщение
 Re: Шлаух за кабели (за комп)- откъде?
Автор: e-mil   
Дата:   08-05-08 23:53

Всъщност точно за поп Богомил става дума. Всеки път се бъркам, че последната е Кирил и Методий, та чак не погледнах къде слагам точките [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Шлаух за кабели (за комп)- откъде?
Автор: Essenov   
Дата:   09-05-08 09:24

Конрад

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.