Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: джъмбо   
Дата:   24-03-08 21:48

баси.... дънкин динат; онда; коста и т.н.

викам им...искам да слижите захарта предваително преди да разбиете пяната..

ама как така?!?!?!!? защо????

щото така искам бе да ви го.... ай че има малки деца

нали съм клиент както искам така ще ми го направят и без това олеквам с 4 кинта

що трябва да се мъча после да сипвам захар и да го бъркам след като може да се сложи предварително.... хем пяната става сладка хем кафето не трябва да го бъркам....

тцтцтцтцт

ама как така?!?!?!?! нямам думи просто


преди 16 години и аз почнах като кафеджия и бая номера научих и клиент разочарован не съм имал.... както искаше така си получаваше кафето.....

мокачино правех ехе още тогава дет никой не бе чувал за него...

Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: matataupa   
Дата:   24-03-08 21:50

капучино не пия. защото веднъж видях едно на снимка. Снимано с Никон.

Отщя ми се от тогава[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: tnt   
Дата:   24-03-08 22:29

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: look   
Дата:   24-03-08 22:40

хаахаха аз като ходя на барче искам захар нес кафе гранули и сухо мляко гореща вода и си го бъркам сам,така ми е кеф.ай сиктир някой ще ми го прави там да не е лайз минели[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: magnifico   
Дата:   24-03-08 22:45

Обслужването в България [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: tnt   
Дата:   24-03-08 22:46

уви...да [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: джъмбо   
Дата:   24-03-08 22:48

значи... аз искам просто да слагат захарта предварително.... баси....

Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: heavyrockin   
Дата:   24-03-08 22:48

И повечко захар, нали знаеш - Лъжичката трябва да стои изправена:)

Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: IChertov   
Дата:   24-03-08 23:00

яснооо...
като ударя 18 ще търся бачкане в онда монда дънкин мънкин коста кофи хаус ала бала...
ше поработя там няколко годинки, като видя джумбу на вратата, ще му превя кофито с намалена цена на половина.... и така ще се развия като добър никонаджия :Р [beer] [smilie21] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: джъмбо   
Дата:   24-03-08 23:05

правилно мислиш.... тогава бях зенитаджия

Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: dexter_d   
Дата:   25-03-08 12:21

Искали ти обяснение... Ходи живей на село! Там ще ти искат обяснение и дали си завършил вече (образованието)? Защо още не си се оженил? Защо си прекопаваш лука напреко, а не надлъжно? ...

[ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: Cristinel   
Дата:   25-03-08 12:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: Coincidentia   
Дата:   25-03-08 12:25

Малко като от соц времената, още от които България е известна като "страната на сърдитите келнери" [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: Chitsujo   
Дата:   25-03-08 12:26

Ей, ако си поискам кафява захар с такова неудоволствие ми я дават, че все едно от джоба си я плащат на някои места, ами и я крият под бара. Възмутена съм. Какво ли си мислят?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: dexter_d   
Дата:   25-03-08 12:33

да, ето вчера един колега селянин ме пита защо пред къщата съм насадил райграс вместо домати

Ти си луд човек, бе! Може ли бурян да сАдиш? Оно бурено сам си расте, а ние го скубеме да мое да си насадиме нещо за яденье...

[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: nik1   
Дата:   25-03-08 12:36

джъмбо, кажи нещо за канелата

Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: petronii   
Дата:   25-03-08 15:14

джъмбо
Нали не си съкат....а някой да ти помогне с изпиването на капучиното[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Бил съм барман 3 години на морето...такива желания-само на твойта яхта,на твоя бар...[smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: защо като си купувам капучино трябва да обяснявам защо го искам така?!?!?!!?
Автор: Стоев   
Дата:   26-03-08 01:03

джъмбо написа:

> значи... аз искам просто да слагат захарта предварително....
> баси....

А да ти сипват и в измити претоплени чаши не щеш ли?[ezik]
Долу Капучино и Никон Дижитал[ezik] [ezik] [ezik] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.