Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 последният сън...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   25-03-08 11:18

1..който сънувахте
2 какво сънувате най често
3 вярвате ли в сънища

1. озовах се в един град. без хора , без транспортни средства по улиците. пустош. исках да паркирам буса , но навсякъде по всички улици имаше двойни жълти линии. накрая(след голямо лутане) намерих място без жълти линии и паркирах. тръгнах(и аз не знам накъде)и в един момент реализирах, че няма жълти линии щото съм паркирал в средата на кръстовище.тръгнах обратно към буса...

2, два са- че пиша книга и че летя (сам, без помощни средства)

3. не знам дали вярвам, не съм сигурен. сигурен съм , че някои сънища са резултат от преживени емоции. а дали няко сънища предричат нещо?? не съм сигурен.

+ много мощно сънувах когато си слагах никотинови лепенки. пробвайте. [ezik]

++ ако някой разбира от сънища да ми драсне едно лично какво би могло да означава гореописания сън.

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: tonevjr   
Дата:   25-03-08 11:21

1.нещо с училище беше[smilie11] Ама ми е мътно[smilie8] [smile]
2.Не това което ми се иска[smilie8]
3.До някаква степен,зависи пак от това какво сънувам[smile] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: _alice_   
Дата:   25-03-08 11:25

1. в повечето случай не помня какво сънувам. само остатъчни асоциации ми се появят през деня.

2. нямам повтарящи се сънища, или вж. т. 1 (не ги помня).

3. повече вярвам отколкото не. някои определено са предсказателни, но това, че знаеш, че нещо се случи, не ти помага да го избегнеш, за съжаление

за тълкуването на твоя сън, ... може и да опитам [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: Ruth   
Дата:   25-03-08 11:29

1. И последният, и предпоследният и повечето от сънищата, които сънувам, са свързани пряко или косвено най-вече с мои страхове.

2. Най-често сънувам един съученик, с който изкарахме училище от 4-ти клас, та чак до края на гимназията - този човек го сънувам, откакто го познавам, в сравнение с всички останали, той е най-често присъстващия образ, щото го търкалям стана над 20 години.

3. Вярвам в емоциите, които ми създават сънищата.
Вярвам и в пророчествата им. Сбъдват се.
(но говоря в моя случай за общи пророчества, а не за предвиждане на конкретни събития)

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: Danisima   
Дата:   25-03-08 11:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: chr   
Дата:   25-03-08 11:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: tnt   
Дата:   25-03-08 11:36

оффффф... Много сънувам и помня...сънувам емоционални състояния и чувства и ми държат влага по цял ден...
Напоследък сънувам нон стоп фотографи, фотосесии, кадри... и разбира се все нещо не е в ред: или стативът е изчезнал, обективът се надраскал, моделът не дошъл... а бе мани!

Последно сънувах едни нови репортажни кадри на спешъла на цял екран... [smilie8] [smilie8]

И цели филми сънувам, че някои са и серийни, ама ако седна да разказвам ще замине работният ден [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: anjali   
Дата:   25-03-08 11:38

Автор: tnt
Дата: 25-03-08 11:36

И цели филми сънувам, че някои са и серийни, ама ако седна да разказвам ще замине работният ден [smilie3]...и аз така, все някви супер заплетени, цветни и екшънски...чак се събуждам и после пак заспивам, за да си ги довърша...[smilie8] [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: tutttifrutti   
Дата:   25-03-08 11:47

1.много мътно ми е,ама в общи линии някакъв плувен комплекс с 3-4 басейна. ама огромни. и в далечината гледам някви много красиви,направо извънземни цветове (на небето) и си викам брей, що не взех апарата да снимам.. пък то взе, че стана огромна експлозия точно откъм посоката на цветовете и хвърчаха разни неща из въздуха... после пък бързах да не изпусна автобуса и разни други глупости.
2.много е дълго,т.е. те са 2-3 неща. едното е,че участвам във войната между Севера и Юга;другото действие се развива в една готическа църква и третото е повтарящ се елемент- изпускам автобуси и влакове,губя багажи, губя се.. и подобни.
3.ми вярвам им. нали са си мои [smilie5] много често не ги разбирам, но си знам, че има причина да ми се присънват.


Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: tnt   
Дата:   25-03-08 11:57

ми имам 2 съня дето ми се повтарят през няколко години... ама дословно.. Единият е за червената шапчица, а другият, че ходя да разглеждам живи пигмеи в природо-научен музей...

ми как да им вярвам!? Все фантасмагории... [smilie8] [smilie8]
ама и аз като Тути, много често се губя или пък не мога да си намеря багажа, та да тръгна нанякъде [smilie2]
А най-мразя да сънувам, че спя... Събуждането е адски трудно и лепкаво [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: chr   
Дата:   25-03-08 11:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: anjali   
Дата:   25-03-08 12:00

за червената шапчица[smilie10]?? и кво се случва с нея в съня?


Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   25-03-08 12:02

мноооого сънувам
винаги са емоционални с много хора
никога не съм сънувал кошмари ...

ПП:абе преди по-често сънувах, че с някоя кака праим едни неща ама напоследък нещо не се появяват [smilie8] повечето са някакви фотосафарита ...

обичам да сънувам.........
[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: _alice_   
Дата:   25-03-08 12:06

аз като казвам, че вярвам, че значи, че очаквам нещата от съня да се случат едно към едно в реалността. по-скоро подсказват някои неща [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: tutttifrutti   
Дата:   25-03-08 12:09

tnt написа:


> А най-мразя да сънувам, че спя... Събуждането е адски трудно и
> лепкаво [smilie8]

ей такова подобно и аз сънувам понякога, но не точно ,че спя, а че ми се спи и едвам си държа очите отворени, и че трябва да съм будна, а не успявам и ми омекват краката[smilie5] събуждането наистина е отвратително и обикновено ти се вие свят. забелязала съм, че най-често това става,ако по някаква причина спя през деня.

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: Chitsujo   
Дата:   25-03-08 12:20


1..който сънувах:

Снощи, че си купувам билет за влака, който струва 115 лева, а майка ми ме ругае защо не съм си извадила карта за 50% намаление. [smilie18]

2. какво сънувате най често:

Имам няколко периодично повтарящи се съня, но най-любимият ми от тях, който между другото е и кошмар е нападение на индуски храм от група тигри и огромната дървена врата, която залоствам пред муцуните им и срещата отново с тях в гората. Много силен сън.

3 вярвате ли в сънища: само в хубавите [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   25-03-08 12:23

изключително вълнуващо е когато се събудя след кошмар. " ОМГ всичко е било само сън!" и заспивам отново с усмивка.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: Chitsujo   
Дата:   25-03-08 12:28

Кайзер, последният ми кошмар беше, че са ми откраднали кучето от двора и аз плача ли плача и се събудих и още плачех, възглавницата мокра и не мога да заспя след кошмар изобщо [smilie2] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: _alice_   
Дата:   25-03-08 12:30

и аз не мога да заспя с усмивка след кошмарите. такъв ужас изпитвам, че сякаш сърцето ми спира и не мога да дишам, после докато се съвзема, ... въобще, кофти работа са кошмарите [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: PolarBear   
Дата:   25-03-08 12:31

Спам!!!

Една жена имала следния кошмар: всяка нощ сънувала, как се лута из улиците на непознат град, а някъде след нея се появявала фигурата на огромен негър. С всяка нощ улиците ставали по криви, тесни и заплетени, а негърът се появявал все по-наблизо. Докато една вечер в съня си тя влезла в тясна, задънена улица, от която нямало измъкване. И тогава се появил негърът, приближил се на няколко метра и застинал неподвижно. Застинала и жената, загубила говор и картина, дето се казва. Накрая все пак промълвила само: "Е, и?". "Не знам" отвърнал негърът с несигурен глас"Вие ме сънувате".

[smilie18]

Спам!!!

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: Danisima   
Дата:   25-03-08 12:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: Chitsujo   
Дата:   25-03-08 12:35

уааа, това си е кофти тръпка. Аз най-много да плачна и да скоча седнала в леглото, да приказвам на патагонски [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: pepsy   
Дата:   25-03-08 12:39

1.Сънувах момиче,непознато...беше хубаво! [smilie19]
2.Санувам непознати хора много често,което е странно за мен.[smilie11]
3.Често имам дежавута,затова си мисля че има няколко вида сънища.
- такива който се сбъдват
- плод на под съзнателно мислене
- страх това да не се случи

Като се натряскам и не санувам [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: MShte   
Дата:   25-03-08 12:46

Когато съм здрава, не сънувам.
Когато ми предстои да се разболея аз или детето, тогава започвам да сънувам вода, басейни, море, или сняг, или нещо бяло. Сънищата ми стават много живи и цветни.

Пък като бях в пубертета, сънувах един и същ сън, как огромни вълни (на Ахтопол) ме гонят и аз все успявах да се измъкна. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: последният сън...
Автор: name   
Дата:   25-03-08 12:48

1. Двор на селска къща, гербери навсякъде. Мъж е седнал с гръб към мен, не го познавам, но по някакъв начин знам, че е педофил. Мразя го. Убивам го, нарязвам го на части и започвам да го ям, повдига ми се, но го изяждам целия - кости, дрехи, коси, всичко. И тогава осъзнавам, че това е гаджето ми... Трябваха ми няколко дни, за да разбера къде се намирам след тоя сън...

2. Че ослепявам

3. Не знам, но те май вярват в мен [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.