Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Един освиркан филм за България
Автор: heavyrockin   
Дата:   18-03-08 11:03

България?


Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: tnt   
Дата:   18-03-08 11:08

еми...естествено, че ще я освирка :)

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   18-03-08 11:17

ценностите ни отдавна са изместени...
явно у нас вече всичко бяло е гнилоч [smilie23]

Снощи БТВ беше събрало...хора като Вили казасян и Азис, в най-гледаното време!
Само това видях, и загасих. И....прибавих още няколко имена в черният си списък - не ме интересува, дали са знаели.
Хубавото на явлението Азис е, че много бързо проявява и прави видима азисовщината у нас....у тези, в които я има де [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: Todd   
Дата:   18-03-08 11:45

Ха ., ами как няма да свиркат ??? Като си въобразяват че живеят не знам къде си !!!

А истината е очевадна - живеем на две преки от маалата !!!
И тя е част от нас !!!

А за ценостите и белия гнилоч съм съгласен с Моби !!! Даже е по-страшно ...


Но това е истинската истината ....но можеш да си заравяш главата в пясъка до кат ти го натряскат отзад !!!!

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   18-03-08 12:00

Аз мисля, че всеки които се смята за интелектуалец (българин или не), би трябвало да обърне гръб на Азис, дори да са му спретнали изненадваща среща с него в предаване например.
Ако пък знае предварително, и играе...(за пари, слава, или друго), то трябва да е ясно, че си плюе в суратя и, че от този момент, имиджа му ще е друг. Поне за хора като мен.
Не виждам друг цивилизован начин за дистанциране на простотията в нашият ефир и култура!


Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: endlessdark   
Дата:   18-03-08 12:09

Що не четете ве...за кой път тази тема[smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: Amigo   
Дата:   18-03-08 12:11

абе колкото и пъти да има подобна тема, простотията и пошлостта от екрана няма да намалеят [cool] [smilie23] щото имат много зрители, както се оказва [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: endlessdark   
Дата:   18-03-08 12:12

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=824453&t=824453&phorum_uriauth=

[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: Manchev   
Дата:   18-03-08 12:12

Аз пък не виждам какво има да му се освирка на този филм? След подобен филм по-логична реакция ми се вижда да забием поглед в земята и да подвием опашки, защото истината боли и това е България, за съжаление. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: volokin   
Дата:   18-03-08 12:18

"Аз пък не виждам какво има да му се освирка на този филм? След подобен филм по-логична реакция ми се вижда да забием поглед в земята и да подвием опашки, защото истината боли и това е България, за съжаление."

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Това е истината. Други си заравят главата в пясъка.

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: tnt   
Дата:   18-03-08 12:24

Manchev, това е квартал Столипиново в Пловдив.
Защо М. Палин не е отишъл да снима във Софийския университет или в някоя офис сграда, пълна с излъскани бг юпита... щото и това е България, ама не е интересна за "цивилизованите" зрители на развитите страни.

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: equinox   
Дата:   18-03-08 12:25

Toя филм е много тъп [smilie18] Изобщо не го изтраях.

Но тая поредица много ми хареса:

http://vbox7.com/play:692b1b68


http://vbox7.com/play:1e388e4e


http://vbox7.com/play:395fda83


http://vbox7.com/play:88fe6930


http://vbox7.com/play:bb0bc416


http://vbox7.com/play:336fffce


http://vbox7.com/play:972ed8ba

[smilie24] Жалко, че не знам испански език и добре, че има кой да ми превежда [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: Todd   
Дата:   18-03-08 12:28

Тинти , не е отишъл там защото местата като Столипиново са повече от местата като софийския университет или офис сгради !!!!

Сниманото място е повечето в нашата държава!!!

Университет или офисис са няква плюнка в калта !!!

Това е положението...мдаа..

[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: tnt   
Дата:   18-03-08 12:29

е то винаги промяната и хората склонни да я понесат са като "плюнка в калта" /надявам се имаш предвид количественото съотношение/ [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   18-03-08 12:29

Това не е България [smilie23]

Въпреки, че на някои много му се иска да е така.
Въпреки, че долнопробни трътки "цивилизатори" наливат пари в подобни мръсни гърла, че да я маскарят.

Това не е България [smilie23]

Това е един тумор, от които България ще се освободи веднага, като скъса причините да го има.
Или ще загине.
Но тая паплач нито е, нито някога ще е България, и представата за нея. [smilie23]
Една страна е организъм....а в него функционалните клетки винаги са повече, от туморните....иначе я няма.
Не познавам циганска държава по света нито да е имало, нито да има.


Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: Amigo   
Дата:   18-03-08 12:31

лошото е, че туморните клетки в българския организъм са твърде много [cool] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: endlessdark   
Дата:   18-03-08 12:33

Men pyk si me kefi...ciganiqta:)[smilie7] [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: Manchev   
Дата:   18-03-08 12:36

Автор: tnt
Дата: 18-03-08 12:24

Manchev, това е квартал Столипиново в Пловдив.
Защо М. Палин не е отишъл да снима във Софийския университет или в някоя офис сграда, пълна с излъскани бг юпита... щото и това е България, ама не е интересна за "цивилизованите" зрители на развитите страни.


Не са само циганите, tnt.

Да беше отишъл в УНСС, вторият най-предпочитан университет в България. Да види какво се казва корупция. Или да отиде при офис сградите в центъра да види за каква грозна архитектура става въпрос, как се паркира, какъв е манталитетът на шофьорите из центъра, как се строи без никой да се съобразява с никого. Да беше отишъл в красивата ни Рила, на хубавото ни Черноморие, да види какъв бетонен прогрес бележи страната ни и как не уважава едно от най-големите си богатства- природата. Много са проблемите тук, не са само в циганите, това е лошото.

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: Mobby_Dick   
Дата:   18-03-08 12:38

Лошото е, че са ни вдигнали мерника.
Апетитите за тази земя са твърде много, а туморните клетки си вършат работа, ако тя ни е да убием болния....а с него и тях, и да му заседнем в земята [smilie2]
Откак свят светува целите са едни....само средствата други. Човечеството преживя периоди на грабителски и завоевателни войни, на робство, на феотдализъм, на колониализъм....доиде ред на чистият геноцид към хората, които имат запазена и добра земя - райски кът, необезчестен от хищническа индустрия и опазен хилядолетия такъв с кръвта на много предци!
Имаше един човек, които преди да го екзекутират беше казал:
- Хора, БДЕТЕ !


Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: asenr   
Дата:   18-03-08 12:41

Тоя тъп англичанин къде се е забил в най-индианския квартал на Пловдив да показва България... [smilie11] Че точно там бял човек не стъпва... [smilie18] В Англия си имат същите цигански гета, наполовина с къщи, наполовина с каравани. И са ми обяснявали че нарочно били отделили така циганите да си нямат проблеми с тях. Изобщо аз не се сещам досега някой някъде по света да е успял да интегрира циганите. Поправете ме ако греша.


Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: Amigo   
Дата:   18-03-08 12:43

asenr написа:

> Тоя тъп англичанин къде се е забил в най-индианския квартал на
> Пловдив да показва България... [smilie11] Че точно там бял
> човек не стъпва... [smilie18] В Англия си имат същите цигански
> гета, наполовина с къщи, наполовина с каравани. И са ми
> обяснявали че нарочно били отделили така циганите да си нямат
> проблеми с тях. Изобщо аз не се сещам досега някой някъде по
> света да е успял да интегрира циганите. Поправете ме ако греша.
>



не грешиш [cool] [smilie5] [smilie5] иначе за Англия си е така. [cool] но най-гнусното в БГ е описаното по-горе от Manchev [cool] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: tnt   
Дата:   18-03-08 12:43

да Манчев, да беше отишъл...ако беше направил филм за този тип "цигания" нямаше да гъкна... Ама аман от пропаганда, щото Моби е прав [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: n1x0n   
Дата:   18-03-08 12:45

След подобен филм по-логична реакция ми се вижда да забием поглед в земята и да подвием опашки, защото истината боли и това е България

Manchev, ти Азис ли си... или Дънов... или еднолично си съсипал тази държава?!
Убиец ли си, крадец ли си, педофил ли си, ксенофоб ли си?! Коя точно част от твоя живот те кара да подвиваш опашка и да забиваш поглед в земята?!
Уважавам правото ти на комплекс на малоценност и самосдухване, ама един млад човек като теб би трябвало да има поне капка себеуважение.

Пък гаден филм може да се направи за всяка европейска държава. Абсолютно всяка! Нещо повече - може да бъде фактически верен - без лъжи и измислици. Просто на фона на лъжливата самореклама, която бълват развитите държави - тези филми ще потънат в "навалицата".

Единствената истина е, че докато мрънкате, докато се самоунижавате и самосъжалявате - всички ще се отнасят и към вас лично и към България с неуважение. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: asenr   
Дата:   18-03-08 12:55

Това дето го казва Манчев са истинските проблеми на България. А показаното във филма си е чиста измислица.

Отговори на това съобщение
 Re: Един освиркан филм за България
Автор: ejko   
Дата:   18-03-08 13:07

"Уважавам правото ти на комплекс на малоценност"....[smilie24]
Даммм! така си е... и аз уважам това право, все пак е сред най-разпространените...! Имам ли избор. Азис е супер зле..., това е ясно, но Европа да не ми се прави..., че Евровизията е фул макс с траверси, който дори печелят..., кво ми го хулят нашия хубостник. Тея филмчета са смешни. Аз ще направя филм за Изрел и ще говоря само за войни и Дана Интернешънъл. А за англия... хм... Кървавата неделя, избиването на ирландците и Бой Джордж (харе раммааа...). Едно нещо става срамно, когато някои се срамува от него...! Мен не ме е срам заради Азис, както и не съм горд, заради Теодоси Спасов. Другите хора са си други хора какво има да ни е срам...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.