Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: iPonche   
Дата:   12-05-10 21:06

Докато изучавах в интернет методите на доктор Менгеле, в дясна колона стояха новини и статии. Цъкнах на тази за пепеляшките и ще го споделя с вас:

Цитирам
Пепеляшките от силиконовата долина



Когато 14-годишна получи от родителите си нови цици за рождения си ден - това е приказката за Пепеляшка в чалга вариант. Това е историята за децата на прехода, който може и да е свършил, но ценностите му са останали непреходни. Това е приказката за тиквата, която се търкулнала, потъркаляла се и накрая си намерила балкански принц с баварска каляска. След което заживяла с него щастливо като тунингована тиква, а с нацупените си ботокс устни наричала щастливия живот лайфстайл.

Когато 14-годишна роди и кръсти бебето си Инджи - това вече не е турска сапунка, а безкраен цигански сериал без happy end. Това е мръсната приказка за пепеляшките, които ще правят сапунки и ще държат метли. С изключение на случаите, когато не държат поредното си новородено. Това е последното европейско място на икономиката ни по мръсотия. За което и през следващите сезони HR букмейкърите ще приемат залози на нисък коефициент, понеже по всичко изглежда, че ще го запазим.

Двете приказки за двете пепеляшки са сгрешената мечта за българската силиконова долина. В нея половината от пепеляшките не разбират от високи технологии и нямат творчески планове да ги произвеждат. Те няма да могат да произведат и парцалена кукла, затова децата им също ще си раждат сами играчките. Другата половина пък ще разчита на тялото си да им привлече инвестициите за технологии – например за нова Honda с VTEC технология.

Силиконът продуцира матрицата за лъскав живот, с който беше възпитано цяло поколение. То не заспиваше с плюшеното си мече, а с мечтите за големи цици. Децата на кючека вече пораснаха, получават полюции, бюстовете им се оформят и на места се среща разочарование. Че гърдите не са достатъчно повдигнати, че от тях се смеят прекалено малки зърна. Смеят се с ехидната усмивка на житейския провал, тъй като големият номер сутиен е най-доказаната формула за успех на bg масите. На нея самотна момчешка компания не й прави дори Бербатов. Просто защото Бербатов не се преподава на 14-годишните като мечта. А империята на сър Алекс Фъргюсън не е спечелила нито едно имиджово дерби срещу „Планетата” на инж. Пайнера. Също както Роналдо от Галата не е загубил нито един рунд срещу мис „Силикон”.

Детските силиконови фантазии са по-тъжна гледка и от най-бедните южноамерикански и африкански гета. Там след прашната топка тича примерът на Лео Меси и Дрогба, а заразното им вдъхновение всеки сезон имплантира нови кубици сбъднати мечти в богатите европейски първенства. Тяхната индустрия е построена върху таланта и труда, докато в лигата на пепеляшките се играе по правилата на сапунките и силикона. И се чака краят на мизерията да бъде свирен от вълшебната фея. Нейното име е Хирургия и очакванията към нея са прекалено големи и прекалено крайни. Както да превърне най-голямата тиква в кръчмарска принцеса или поне в мълчалив детайл към кожен салон на S класа. Така и да направи нещо с плодовитостта на майките, които ще родят четири Инджита и петима Мехмеди още преди да е свършил любимият им сериал.

14-годишните пепеляшки от сбърканата силиконова долина не са виновни за мечтите си. Нито за тяхното димитровградско качество, нито за дефицитното им количество в гетото. Виновни сме всички, които не можахме да им дадем като пример дори толкова разбираем за тях образ като Азис. Който също идва от махалата, също използва тялото си като комерсиален фетиш, но бачка здраво и плаща данъците на 1 милион лева. Ако покрай него се бяха отгледали наполовина толкова редовни данъкоплатци, колкото хора изпедерастяха – в силиконовата долина щеше да има повече житейски смисъл. А не пепеляшките да слушат приказки, в които вълшебната фея носи скалпел, но е забравила торбата с презервативи. Мръсни са тези истории – защото се случват на мръсно място и защото дори децата в тях приличат на стари мръсници. Но вече е късно приказката да бъде променена. Може само да бъде разказвана.

Линк към статията
http://www.novinar.net/news/pepeliashkite-ot-silikonovata-dolina_MzI2NjsxMQ==.html

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: iPonche   
Дата:   12-05-10 21:07

[smilie10] [smilie10] [smilie10]
Не се шокирам от това, ясно ми е, че е така, ама като го четеш редовно и те залива не можеш да си затвориш очите. Дано децата ми да не са момичета [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: otkata   
Дата:   12-05-10 21:09

що, ако са момичета да не им сложиш сиси на 14

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: iPonche   
Дата:   12-05-10 21:13

Защото след 10 години няма да е модерно.
Ти чуваш ли се? Това е извратено като генната модификация на хора, като бабата на 62, която е родила близнаци с присадени чужди яйцеклетки, като опитите с хора на доктор Менгеле!

Това са мечти на слаби психически и ментално индивиди.

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: pmartinov   
Дата:   12-05-10 21:14

Докторите знаят как да си правят реклама [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: danvan16   
Дата:   12-05-10 21:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: otkata   
Дата:   12-05-10 21:15

и аз се чувам, и то ще ме чуе... друго мнение няма...

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: asahi   
Дата:   12-05-10 21:15

Плюс 2-3 цинизма щеше да е Карбовски.

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: Nushenceto   
Дата:   12-05-10 21:16

имаше филмчета много по тази тема.бтв репортерите:

В btv Репортерите Силикон

b T V Репортерите: Силикон - 2 част

ужас [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: djogata   
Дата:   12-05-10 21:18

Хубу де, ми те като са на 14 не растат ли още? Шъ вземат да се деформират тези ми ти цици, ако продължат да растат, ще стане една [smilie10] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: iPonche   
Дата:   12-05-10 21:19

Благодаря за линковете, Нуши. Ще прегледам, ама е отчайващо на 14 аз (щото съм олд фешън) скачах на ластик и бях девствена. [smilie5] Не, че сега съм много дърта [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: otkata   
Дата:   12-05-10 21:21

на 14 и девствена [smilie10] стига бе [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: danvan16   
Дата:   12-05-10 21:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: Nushenceto   
Дата:   12-05-10 21:23

iPonche и аз като тебе си играех на ластик и бях девствена,не че сега съм много дърта и аз де,ама си минаха 11 години от тогава,времето се променя и нравите на хората явно също...[smilie2]
и аз мисля,че е прекалено на 14 години да си слагаш силикон,а тези родители са малоумни просто [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: Nushenceto   
Дата:   12-05-10 21:26

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
е това е яко...


Защо Не Трябва Да Използваме Силикон

сори за спама [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: iPonche   
Дата:   12-05-10 21:26

Хич не се оправдавам, просто искам да кажа, че времената се менят. Но това в каква посока зависи от нас.

Напоследък ме гложди пак една мисъл, как и хората, и държавата, защото едното е олицетворение на другото, допринесоха това да се случи в такива особено големи размери. Защото, който не издържа избяга, а избягаха голяма част от интелигентните хора и това оказа влияние във всеки един аспект от ежедневието ни...

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: otkata   
Дата:   12-05-10 21:30

не е въпроса дали издържаш...

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: Todd   
Дата:   12-05-10 21:42

Силикон на 14 ???

Веднага трябва да се застреля бащата а майката доживот в сливенския !!!

Щерката -робиня !!!

Простотията залива с всички сили тая държава и ще се удавим в нея !!!!

Останалото е мангал !!!

[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: tonyf   
Дата:   12-05-10 21:50

otkata написа:

> на 14 и девствена [smilie10] стига бе [smilie10]


Не ви знам вас мацките тук коя на колко, но половината ми съучениЧКИ бяха пробвали за пръв път едва след гимназията, в първите си студентски години и според мен много добре си наваксаха после, а сега в интерес на истината точно те изглеждат супер, к'ва е тая психоза напоследък, че трябва едва ли не щом си смени млечните зъби да се пусне...

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: iPonche   
Дата:   12-05-10 22:03

Тонка, като при кучетата, които се отглеждат от извратени стопани с цел продажба на "породисто" поколение.

Отка, прав си и какво от това. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: otkata   
Дата:   12-05-10 22:09

Ипонка, не съм. закачам се. така е. жалко е, но не ме и учудва...

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: Императорът.   
Дата:   12-05-10 22:25

Какви са тия родители бе - на 14-годишната си дъщеричка да купуват силиконови котенца ?!? [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]


Дотам я докарахме... беззаконие, чалгии и простотии по телевизията. Не са виновни децата, не са най-виновни и родителите им - виновни са тия, дето позволяват твари като Азис да рекламират педерастията си и разни чалга-курви да излизат полуголи да "пеят" пред публика 80% детска. Веднъж засякох някакъв концерт на тая чалгаджийската звукозаписна фирма с паешкото име - някаква мръсница излезе да квичи само с две лепенки на зърната на допълненията... а публиката пълна с деца !!! В нормална държава тоя, дето беше пуснал тая маймуна така на сцената, щеше да му се наложи да си търси държава после.


[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: Nushenceto   
Дата:   12-05-10 22:25

Иветчо,знаеш ли какво си мисля по тази тема...
А това не е ли избиване на комплекси на родителите и някакви болни мозъци ?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: asahi   
Дата:   12-05-10 22:27

"Дотам я докарахме... "
Дотам си я докарал - когато трябва да гледаш и възпитаваш деца ти избиваш комплекси по форумите. В това време Асана лупа Айшето.

Отговори на това съобщение
 Re: Пепеляшките от силиконовата долина
Автор: Императорът.   
Дата:   12-05-10 22:36

Фалшиви котенца - [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Асахи - много Българи не могат да отгледат и възпитат толкова деца, колкото желаят, защото вечер като седнат на трапезата, редом с тях сядат Асан и Айшето, заедно с чааветата си, за чиито права ти така ревностно скачаш. Може да не се виждат, но са там и лапат най-много - от залъкът на тия хора и децата им - родени и неродени.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.