Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за самолетни билети
Автор: scrap   
Дата:   27-09-07 09:52

Къде в София могат да се закупят билети от нискотарифни компании като WizzAir, Sky Europe и т.н.?

Искам да попитам също тук от България мога ли да купя двупосочен билет например Лондон - София , София - Лондон? Първият полет да е от другата държава?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за самолетни билети
Автор: ka   
Дата:   27-09-07 10:24

не става ли по интернет?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за самолетни билети
Автор: scrap   
Дата:   27-09-07 10:31

Нямам карта в момента.

Вторият въпрос ме интересува повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за самолетни билети
Автор: anjali   
Дата:   27-09-07 10:59

ето ти Sky Europe:

#
BULGARIA
# Krassimir Tanev
# Sales & Marketing Manager Bulgaria
# Tel: +359 886 700 647
# e-mail: krassimir.tanev@skyeurope.com
тел. за резервации - 02 489 489 9

WizzAir имат офис на летището, доколкото помня. Само този тел. ми излиза - България +359 29603 888
С тях съм летяла София-Лондон-София за около 100 евро..не разбирам обаче втория въпрос [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за самолетни билети
Автор: scrap   
Дата:   27-09-07 11:04

Благодаря anjali.

Ами за втория въпрос..мога ли да купя билет от България, като първо ще се лети от Лондон? Имам една приятелка там и най-евтиният билет , който намери беше 465 лв. Ако намеря тук нещо по-евтино мога ли да купя? Лондон - София?



Публикацията е редактирана (27-09-07 11:04)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за самолетни билети
Автор: otkata   
Дата:   27-09-07 11:15

може да. точно на уиз еър платих с кредитна карта от бг билет лондон-софия за приятел.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за самолетни билети
Автор: anjali   
Дата:   27-09-07 11:15

хммм можеш, но не помня каква беше схемата точно...най-добрият вариант е да се резервира от тук и тя да си го вземе и плати там...обади се най-добре в някоя туристическа агенция, предполагам че могат да ти намерят и с British airways нещо евтинко[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за самолетни билети
Автор: scrap   
Дата:   27-09-07 12:10

Да, сега бях до летището. Може по принцип, но двупосочният лондон - софия - лондон беше 196 паунда, което прави около 530 лв. Моята приятелка каза, че е намерила от там билет за 140 паунда.

EasyJet ще пуска много евтина линия лондон - софия - лондон за 70 евро, но чак от 6 ноември. Тя ще пътува на 16 декември и се притеснява, че няма да има свободни места, ако има голям наплив. Според мен няма чак толкова много хора да се втурнат, но тя си знае най-добре.

Благодаря на всички за съдействието [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за самолетни билети
Автор: tan4o   
Дата:   27-09-07 12:16

Аз проверявах дали мога да купят билет от Бг за дестинацията Париж-София-Париж, може, но цената му е различна от тази на билета София-Париж-София, обясниха ми че стандартите ни били различни...та затова.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за самолетни билети
Автор: ddimo   
Дата:   27-09-07 13:05

Не е заради стандартите. Авиокомпаниите имат локални цени за всяка страна. Ако искаш евтин билет от държавата Х до София, просто трябва да си го купиш от тамошен туроператор, защото само те ползват локалните цени. Сега, с електронните билети, това е доста по-лесно, защото могат просто да ти пратят потвърждението по мейл-а: принтиш си го и отиваш на летището[smilie3] . Преди, с пейпър билетите, трябваше да ти го пращат по куриер и накрая излизаше същата цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за самолетни билети
Автор: solo5   
Дата:   27-09-07 13:53

scrap прочети малко за тия нискотарифни компании и ако бързаш за някъде не си купувай от тях [smilie3]
... честа практика била да отменят полети и т.н. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за самолетни билети
Автор: neuromancer   
Дата:   28-09-07 04:08

Билети за Ийзиджет може да си купите отсега, за полети след 6 ноември. Ако чакате 6 ноември, цените ще са нараснали много, дори и да са останали билети. Полетите около нова година се препълват още от септември и никога не е рано, ако искаш да вземеш билет на сравнително добра цена.

Нискотарифните не са толкова страшни, летял съм около 12 пъти (6 от тях безплатно, само за летищни такси) и проблеми не е имало никакви, като изключим няколко закъснения

Цените на билетите зависят от датата и посоката, така че ако сега може да купите Лондон-София-Лондон за една цена, няма никаква гаранция че обратното може да се намери на тази цена (без значение къде купуваш). Лондон-София-Лондон с Бритиш Еъруейс са по-евтини от София-Лондон-София, но цените в момента зависят от това колко хора са си купили билети.



Публикацията е редактирана (28-09-07 04:58)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.