Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 "Българите не представляват проблем"
Автор: fizo   
Дата:   15-02-13 15:03

Българите не представляват проблем

До държавния секретар Хилъри Клинтън
на вниманието на Института за стратегически анализи към ЦРУ
Доклад относно защитеността на нашите интереси на територията на България.

"Българите не подозират, че на улицата в Гърция протестира целият гръцки народ, от ученици до пенсионери, включително и инвалиди. По никакъв начин не се забелязват признаци на пренасяне на гръцките протести в България, въпреки, че българите са в много по-тежко икономическо положение отколкото редовия грък. Докато в България минималната заплата е 135 евро, в Гърция тя дори и след орязването и е 586 евро, но това някак си не стига до умовете на българите. "

"Независимо от непосредствената близост на двете държави, българите възприемат случващото се в Гърция преимуществено през очите на масмедиите, които са контролирани и направлявани в желаната от нас посока. В българското медийно пространство информацията за гръцките протести е оскъдна, а доколкото все пак я има се представя изцяло едностранчиво, като се набляга на кадри с насилие и безредици и се втълпява, че гърците протестират понеже не искат да работят."
 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: feliz   
Дата:   15-02-13 15:07

"Форум Клубен живот не е предназначен за копиране на новини от други сайтове"!
 Re:
Автор: allx   
Дата:   15-02-13 15:13

То това не е новина, а уйдурма на Бъзикилийкс [smilie5]



Публикацията е редактирана (15-02-13 15:13)
 Re:
Автор: allx   
Дата:   15-02-13 15:14

http://neverojatno.wordpress.com/2012/02/20/morningstar/
 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: fizo   
Дата:   15-02-13 15:22

Може и да е измислен доклад, но има МНОГО истина в него много повече от това, което четем и минава за "истински" новини
 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: shtukov   
Дата:   15-02-13 15:30

Съдържанието е по-важно от формата.
 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: asahi   
Дата:   15-02-13 15:33

Предлагам АдминЪт да изтрива такива теми. Причини ще намери в Правилата. Потребител, който за втори път пусне такава тема, също да поема към забвението. За месец или 4евър - според административна преценка. Причини - отново в Правилата.

Деларирам, че ако стана жертва на тези предложения съм съгласен да понеса последствията без възражения.
 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: autosvet   
Дата:   15-02-13 15:34

Много се моля да не се заразяваме от нищо гръцко.
 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: Digitalgab   
Дата:   15-02-13 15:45

роботи
 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: fizo   
Дата:   15-02-13 15:48

Прочете ли статията или просто се правиш на интересен с тъпите правила ? Явно те, те вълнуват повече. Това, което не си прочел в статията те описва чудесно.
 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: мара   
Дата:   15-02-13 15:59

това не е статия.
това са нещата, които всеки ден ние, вие, аз, хората по улиците и кафенетата си приказваме. а идеята, че натежават, пъхнати в устата на голям батко, мен лично ме озадачава. в смисъл - що ако го кажа аз е лаладжийско и ставам "омраз", а ако го каже филанкишията - пророческа вест [smilie5]
 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: fizo   
Дата:   15-02-13 16:07

Най-вероятно защото е написана много добре :)
 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: мара   
Дата:   15-02-13 16:10

ама не я е написал големият батко [smilie7]
човекът, който я е написал е един от нас, но явно по-кадърен и по-склонен към грамотни и убедителни обобщения. дори, когато преувеличава, манипулира или откровено не е прав. а въпросният човек, доколкото си спомням, е едно съвсем младо пишлеме. ами евала му! предполагам, че не се справя съвсем сам, вероятно са няколко приятели. ами евала и на тях!
 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: chill   
Дата:   15-02-13 16:22

Ми, колекция от популистки meme-та, систематизирана да изглежда повърхностно като кохерентен доклад, което все пак не ги издига над кръмаро-махленското ниво, в което, разбира се, няма нищо лошо, като се има предвид аудиторията, където подобно писание ще се възприеме положително.

[smilie7]

 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: мара   
Дата:   15-02-13 16:25

е, ако се замислим, че тоя момък/мои/момци тепърва ще се развиват поне още малко, требе да им се признае, нема само да "ОМРАЗЯВАМЕ" [smilie18]
 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-02-13 17:28

Тва е агайн фейк ама си е много вярно.

Ние сме добичета. И ни се втълпява от зората на демокрацията, че нашето било разум, толерантност и не знам си какво.

Даже и аз преди години така мислех. Сега съм убеден, че комунягите за 50 години са сътворили нещо невероятно - една мека маса пластелинец, която поддава на всякаква манипулация.

Личното достойство ако ме питате мен е по-важно от всичко останало. Ако се налага Дянката трябва да изгони ерп-тата, а то определено се.

Щото ние като тъп народ хрантутим кой ли не..

Плащаме за загубите на топлофицация, за луксозните харчове на ерп-тата, за конпенсация на окрадени социални фондове и за какво ли още не. Ама си мълчим щото сме п*тки..

Говорят ни как национализма било нещо мноооооого лошо. Само за да могат да ни шибат както им е кеф, а ние си търпим.

Всеки човек трябва да отстоява своето, а не да се задоволява с подаяния според чувди решения!

Сори за изблика ама нещо напоследък се нервя на управляващите и много се надявам целият народ да се вдигне заедно поне веднъж в тая история и да омете мегдана с педерунгелите дето се ебават, пък които ще да са.
 Re:
Автор: 2nYo   
Дата:   15-02-13 17:40

Поддържам Зафиров с две ръце, а когато се наложи, и с юмруци (за справка питайте месния служител на Паркинги и Гаражи дето обикаля, и казва по телефона за скобите, и паяците) А знак НЯМА на тази улица ...[smilie22]



Публикацията е редактирана (15-02-13 17:42)
 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: Orlin   
Дата:   15-02-13 17:45

Това е което ИСКАТЕ да чуете, затова си мислете че е хубаво и истина.
 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   15-02-13 18:04

Нали разбирате, че национализиране на ЕРП всъщност означава да им се върнат парите при приватизирането- около милиард и половина, заедно с инвестициите, които са направили-още толкоз, значи към 3 милиарда. Няма как просто ей така да се изгонят, който политик твърди, че точно така става национализация си е чист популист с недобри намерения. То да не е 9 септември 44 год. Не мога да разбера какво сложно има- плащам си толкова, колкото съм изхарчил. Там разни такси за пренос на енергия, такса повреди, и неплатения ток от други, дето не плащат, нямат място в моята фактура и да ги махат
 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: Todd   
Дата:   15-02-13 18:18

Аз не що не го разбирам ...

значи ерп-тата кога са дошли тока да речем е струвал 20 ст .

В тая негова цена са влизали всички такси за пренос ,разпределение и подръжка на мрежите .

Тия байчовци идат и цената се променя : ток 20ст ,+ пренос ,+ разпределение ,+ подръжка на мрежата .....+ нам ко си .

Как става тоя номер ????

Аз всъщност знам - с благословият на някой държавен чиновник гушнал от тоя параф примерно 100 000 ... или кой знае колко .

На него за държавата и народа в нея въобще не му пука както на всички като него .

Ще вземаш пенсия 200 кинта , ще се грееш на дърва и 150 лв ток - ами нема такава държава.

Ма тока бил най-евтин в европейският съюз - ма много важно като е най евтин .Нали техниците които подържат цяла система са най евтино платени в същият този съюз ...

Нали и материалите са по евтини ... или случайно не знаем ?

Били инвестирали ??? В кое бе ????? Нали тия мрежи са от преди мен , някой от тях и аз съм изграждал .... даже не са ги боядисали .


Кърпел ...

 Re: "Българите не представляват проблем"
Автор: E.Yonkov   
Дата:   15-02-13 18:33

"Секретно
Екз. единствен" [smilie18]

Дано да не е пострадало при залавянето пощенското гълъбче дето е трябвало да занесе това на г-жа Клинтън.

Иначе тъжно и вярно.

Свежа идея на автора е впрочем да го пусне като "секретен доклад" - повече хора ще го прочетат с интерес. Не че ще има някакъв ефект де [smilie2]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена