Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Има бъдеще в едно село :)
Автор: gorbi   
Дата:   30-01-13 09:29



http://www.youtube.com/watch?v=D2hz88x8dmM


Нещо положително за закуска :)

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: elrisha   
Дата:   30-01-13 10:28

За това говоря![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: kvakioh   
Дата:   30-01-13 10:35

Ееее, от купища грозни портъугалки най-накрая една хубава!
Те така са си свикнали, на село, тук й е изключително евтино и си живее добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: kvakioh   
Дата:   30-01-13 10:38

Kaто се знае, че в Северна Португалия над 98% от хората, въпреки живущи в градовете са си от село, нормално е португалци да дойдат насам.

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: Todd   
Дата:   30-01-13 10:41

Мчи те 98% от българите какви са ??? Селяндури ... ама не одят на село оти се правят [smilie5]

Кой най много мрази селяните ? Селяните разбира се [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: elrisha   
Дата:   30-01-13 10:46

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   30-01-13 10:46

То това старо. e-mil го пусна в темата за "майката"[smilie5]
Свежарка е жената.[smilie24]
Става ми тъпо за тия хора от интернационала които идват насам, с цялата ни циганизация и органи[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: realnoncho   
Дата:   30-01-13 10:50

Абе много хубаво, ама като имала пари и време...
Свършили парите и хайде пак на обратно. Това общо взето е проблем, не по-малък и от това че на някои хора не им се занимава да пипат и поддържат къща, двор...

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: alsash   
Дата:   30-01-13 10:53

[smilie8] [smilie8] [smilie8] ....има село в едно бъдеще.....

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: Todd   
Дата:   30-01-13 11:02

Може и да напуснеш селото но то не те напуска никога ...

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: feliz   
Дата:   30-01-13 11:21

тази жена ме разплака...евала.

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: gorbi   
Дата:   30-01-13 15:21

Дам... и аз така го виждам селото - там хората са приветливи, гостоприемни и добри. Градът убива живеца у хората. Стават затворени, скучни, сиви мишки, ламтящи за пари, коли, компютри и нови телефони. Как си мечтая за живот като на бай ви Тодор... И мисля да си го направя. Макар и заради внуците, жалко няма да успея за децата... Да идват на зелено, чист въздух, дървета и храна собствено производство...

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: promis   
Дата:   30-01-13 15:28

То хубаво го искаш за теб, но внуците ти може да не го искат, поне не и докато не станат на твоите години [smile] Градовете също имат своите големи плюсове, и аз лично трудно бих заминал на село [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: elrisha   
Дата:   30-01-13 15:28

Горби, сега ще дойдат да ти обяснят как тая работа не става..само почакай![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: Myth   
Дата:   30-01-13 15:32

Абе що го мислите, дошла си е тук със средствата, все едно английски пенсионер, ми хубу, как живота в нашето село да не му хареса, пенсията 1000 паунда... к'во да му е.

Тя жената си го каза, "тук ми е мъчно, че хората нямат мечти, ама и ги разбирам с 300лв. заплати какви мечти да имаш, освен да си здрав, държавата не създава перспективи...."

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: gorbi   
Дата:   30-01-13 15:59

promis: ама аз няма да ги карам да живеят там постоянно внуците, просто като дойдат на гости за уикенда да са сред природата :)
То е ясно че увредения градски мозък не би живял постоянно на село...:) Аз съм роден и отраснал в града, но суетата му ме отблъсква...

myth: съдба братче... то и аз още не съм отишъл не защото не искам, а защото не мога да си го позволя. Макар и в момента да живея на селo, ама то нашето не се смята, че е като квартал и има един ой място само. Не е ли градина 2-3 декара да има лозенце, трева за косене, някоя доматка, билки... Да има гора наблизо, рекичка, някой гьол...

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: mbs   
Дата:   30-01-13 17:01

@gorbi [smilie24]
Имаме едни такива английски приятели, съседи на други наши приятели в селце до Дряново. Има нещо откривателско в тези хора - дали ще е заради вековната традиция на колонизатори (колкото англичаните, толкова и португалците), дали е заради силата на вярата, но ми харесва. Не е само до пари. Наш'те хора с пари не правят това, което онези хора правят.


Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: promis   
Дата:   30-01-13 17:11

Това обикновено са някакви странни хора, които нямат здраво семейство, самотни са, търсят приключения на дърти години. Познавам такива, говорили сме... хора, които няма какво да ги задържи в родината им, затова обикалят. Тъжно е, но хора всякакви.


Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: chill   
Дата:   30-01-13 17:21

Нещо такова ми мина през главата сутринта - тази жена мъж и/или деца няма ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: Todd   
Дата:   30-01-13 17:22

Мойте комшии пък са абсолютно здраво семейство - един празник разделени не прекарват .Ония идват тук , тия там ....

Даже са такова семейство което май рядко можем да срещнем по нашите земи.

И кат почнат да си говорят моля - благодаря на всяка дума направо ти дотягат [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Нема като нас - Айде ма оууу ....[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: mbs   
Дата:   30-01-13 17:26

@promis, Поне една трета от сънародниците, които човек може да срещне всеки ден също са "някакви странни хора, които нямат здраво семейство, самотни са" и т.н. И са царе на самосъжалението, разбира се.

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: мара   
Дата:   30-01-13 17:35

ми отиде момата да изкара още една година - белки събере пари за българската си мечта...в церн отиде. аз затва говоря - ето това отговаря на онова определение с идиотското име "ескейпизъм" - бачкаш кат луд някъде за много пари, за да можеш да ги вложиш в лукса селски живот...не е да те издържа селския живот.

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   30-01-13 17:45

Преди години ми разправяха за някакъв американец. Компютърджия, не помня къде бачкаше, ама яко сдух. От работа в къщи, от там обратно. Това в щатите. Писнало му един слънчев ден и се изнесъл в Африка. Направил ферма за крокодили. Изкарвал в пъти по-малко, но в държава където тогава 10 долара е била "средната заплата". Нервите и спокойния ритъм, не тая лудница която и тук се наложи, макар и не особено успешно, никой няма да ви ги плати.

Нямам нищо против българското село. С убеждение съм, че хората в провинцията до голяма степен се съхраниха от простотиите на града. Лошото е, че съдебна, изпълнителна системи и здравеопазване в оммента са все едно че ги няма. Малцинственият проблем отделно.

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: Патаран   
Дата:   30-01-13 18:01

На жена ми родителите се пенсионираха почти едновременно и се затвориха в апартамента, първата година научих покрай тях всички болници и научих за болести дето не съм и предполагал. Изнесоха се на село и трета година не са посещавали лекар, гледат градината тъста е по цял ден за риба а бабата е по дружки, ако доживея до пенсия и аз отивам там [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Има бъдеще в едно село :)
Автор: elrisha   
Дата:   30-01-13 18:25

А представяш ли си колко е странен човек,който нито има,нито има желание да има айфон..голем сдуханяк,само пеперуди в главата![smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.