Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 FUMARE
Автор: boink   
Дата:   30-05-12 11:31

https://photo-forum.net/static/forum/2012-05/wnna0336.JPG
http://4.bp.blogspot.com/-N6TTjl3hhTc/Tv7eeCaqeKI/AAAAAAAAAyI/fRU9iA7QlDM/s1600/Pall+Mall+%25E2%2580




с нетърпение очкавам 1 юни и влизането на забраната за тютюнопушенето.
в последния един месец разбрах колко жалки могат да бъдат заклетите непушачи и това адски много ме забавлява.

разбира се, щом така искат, така да бъде! нямам нищо против забраната щом демократичния вот я изисква! харесва ми колко са единни и злостни противниците на една цигара след хубава храна. чиста завист виждам в цялата работа, наивна неприкрита завист в детски стил.

дали обаче непушачите ще възстанат срещу масово фалшивия алкохол който пият в смоукфрии заведенията? едва ли. жалко.

дали обаче непушачите ще възстанат срещу замразената храна която им претоплят в разни модерни заведения?

дали ще живеят по 120 години или трябва да хапват повече фалшиво кисело мляко? здравословно ли е карането на колело в градски условия? колко струва истинския чай и защо ми се присира от фибрите в еко храните?

незнам отговорите на тези въпроси, но поздравявам заклетите непушачи за това, че постигнаха лично щастие!

успех.

NB:

това е поздрав за пушачите (на тютюн, не на марихуана)

FSOL_Smoking Japanese Babe

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: krist   
Дата:   30-05-12 11:41

алкохол може да избереш да пиеш менте, или истински, може да избереш и да не пиеш. същото и с храните.. ама кат' ти седне некой смърдоляк на съседната маса, докат' обядваш и ти изпафка пет цигари една от друга, немаш избор, освен да станеш и да му треснеш една в тъпата кратуна.. ааа, да - имало отделения за пушачи и за непушачи...






.... с широко отворени портали между тях, та димът спокойно си се разхожда навсякъде в отделението за непушачи[smilie8]

П.П. по въпроса за агресивността - забелязвам точно обратната тенденция - в малкото случаи, в които пускам ТВ-то все отнякъде изскачат разни да ми обясняват колко щели да губят кръчмарите и носят вода от девет кладенеца, за да покажат как не трябвало да се забранява на смърделниците да тровят и останалите около тях..


Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: arakiss   
Дата:   30-05-12 11:42

boink ,
викам да намалиш малко нетърпението, за да е по-малко разочарованието след 1-ви [smile] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: iPonche   
Дата:   30-05-12 11:43

Сякаш абстиненция надушвам [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: CyberGene   
Дата:   30-05-12 11:45

МУАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААААААААААААААААААА [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Дори и изобщо да не влезе тая забрана в сила, само заради вкиснати постове като тоя си струва [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: sirkhann   
Дата:   30-05-12 11:45

Колегата boink май има нужда от курс по толерантност [cool] Защо ли пушачите масово страдат от липсата й?

И да, не ходя по заведения, не ям замразена храна; чаят, дето го пия, почва от 400-500 лв килото и да, смятам да живея вечно. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: Krassy   
Дата:   30-05-12 11:45

Без толкова злоба [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: iPonche   
Дата:   30-05-12 11:50

sirkhann и gang bang [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: chill   
Дата:   30-05-12 11:51

Ае, смърделниците, улево. [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: boink   
Дата:   30-05-12 11:59

ето ето [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

получава се! понеже темата леко позатихна покрай почивните дни и немога да си храня егото със забавления на тема забраната!, тука веднага накълваха рибоците [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Автор: CyberGene

за кой пост говориш?


Автор: krist

ми досега като ухаеше на цигари поне не се усещаше миризмата на вкиснато и на крака и на запръшка с лук. вече хептен няма да има аспирация. и си пускай тивито повече, може да си промениш мнението. [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Автор: sirkhann

толерантност? аз най истински поздравявам непушачите за придобитото щастие, ти за толерантност ми говориш? [smilie11] [smilie18] пускай си "ху уонтс то лив форева" гол до кръста на терасата по три пъти на ден на макс и ще успееш да увеличиш съществуванието си с поне един еон. [smilie3] (за тази ценна информация хората чак до тибет ходят, а пък аз защото съм толерантен ти я давам фоо фрии мееен, фооо фокин фриии)

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: HP   
Дата:   30-05-12 11:59

Понякога , макар и да знам, че човешката глупост е безкрайна, и аз се втрещявам на пост като първия в темата. Все не искам да повярвам, че човечеството не иска да поумнее и упорито, инато и всеотдайно държи на своята глупост. Защо хората не искат да проумеят, че не са сами на тази земя???? И че не забраните, а самите хора трябва да са регулатора на поведение на човечеството!!!
Драги ми Боинк, аз съм на 38 години, пуша от 17 годишен. Спрях да пуша преди 6 години, а преди 5 ми откриха ХОББ. Предполагам, че можеш да намериш в интернет какво представлява ХОББ. Та тъй като ми се налага доста често да поседявам из болници да ти кажа нещо:
АЗ съм пушил толкова години и навярно цигарите са причина за заболяването ми, но в болницата срещам хора, които никога не са пушили и са болни от това. И знаеш ли в 90 % от случаите какви са??? Бармани и сервитьори!!!! Идва ли ти на ум защо са болни и те???
Така, че аз вина не търся в никого, но ако с НЕПУШЕНЕТО успея да предпазя някой да не се разболее, значи нищо не е било напразно.
А ти си седнал да мрънкаш като някой лигльо, че ти нарушавали свободата и правата. Замислете се малко върху нещата от живота, докато не са ви сполетели неприятностите. Тогава и да се замисляш, полза няма!

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: sirkhann   
Дата:   30-05-12 12:08

Като си го каза, ти стана по-хубаво, нали? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: El_Fuego   
Дата:   30-05-12 12:09

HP написа:

> А ти си седнал да мрънкаш като
> някой лигльо, че ти нарушавали
> свободата и правата.

И по-силна дума от "лигльо" бих използвал, но нейсе...

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: iPonche   
Дата:   30-05-12 12:09

ХОББ

Аз пушех 10 години и ги спрях вече от година и половина [smilie5]



Публикацията е редактирана (30-05-12 12:10)

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: Славов   
Дата:   30-05-12 12:10

Аз съм непушач от 6 години, но не ми пречат пушачите.
Заведенията, които са тотално задимени са много малко, и ги избягвам....

Темата се преекспонира.

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: sirkhann   
Дата:   30-05-12 12:11

HP [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: Myth   
Дата:   30-05-12 12:11

HP не можеш да си сигурен, че заболяването ти е в следствие на пушенето, само около 15% от пушачите развиват тази болест. Иначе съм съгласен с теб.

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: boink   
Дата:   30-05-12 12:13

ХП, наистина съжалявам за заболяването ти и ти съчуствам чисто човешки. но, не си прав. прекалено положително хуманен си, а пък аз съм неутрално хуманен. и ако искам да помогна на някой с НЕправенето си на нещо което не него му вреди, очкавам от другата страна да има НЕправене на нещо което на мен ми вреди. да, болни бармани и севритьори, но пак доста ментаци наливат и знаят че го правят. печелят от това на мой гръб или пак съм криворазбран [smilie18]

на мен лично ми хареса как се събраха заклетите непушачи, направиха си лоби, прокараха си желанието за чист въздух в рестораните и на обществените места и са щастливи. ЗНАЧИ МОЖЕ!

гледайте мааааалко по мащабно на нещата. ЗНАЧИ МОЖЕ! може хората да са заедно в името на някква кауза.

хайде сега да се съберат хората и да спрат фалшивия гръцки алкохол който се влива в гърлата на жадните, хайде да спрем крадците на катализатори (дееба и платината му), да си сменяме egr филтъра. хайде, хайде хайде. МОЖЕ!

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: sirkhann   
Дата:   30-05-12 12:14

Малко стана "а вие защо биете негрите" [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: canonio   
Дата:   30-05-12 12:14

Аз също съм непушач от две и нещо години и не ми пречат пушачите. Обаче свикнах да ми мирише на хубаво и нямам нищо против да стане навсякъде бездимно... В замяна, пушачите може да поискат от непушачите да не серат по масите в заведенията - готов съм на тази саможертва, въпреки че правата ми да дефекирам са нарушени.

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: HP   
Дата:   30-05-12 12:17

Не го казвам да търся съчувствие и съжаление, просто ТРЯБВА да се знае, че има много по-лоши неща от това да не пушиш един, два часа.



Публикацията е редактирана (30-05-12 12:17)

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: iPonche   
Дата:   30-05-12 12:18

Според мен по-брутални непушачи са бившите пушачи, ама какво разбирам аз [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: sirkhann   
Дата:   30-05-12 12:20

Викаш - мноо е яко след ганг-банг да палнеш един фас, а? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: boink   
Дата:   30-05-12 12:20

Автор: HP
Дата: 30-05-12 12:17



има разбира се.




някой да ми припомни кога беше последния протест против сеченето на горите в българия?



Автор: sirkhann

уточни само мъжки или женски гангбанк.



Публикацията е редактирана (30-05-12 12:22)

Отговори на това съобщение
 Re: FUMARE
Автор: iPonche   
Дата:   30-05-12 12:21

sirkhann, чакам те да пушим заедно [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.