Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Луджев: 99% са ченгета
Автор: ivodam   
Дата:   08-04-12 15:18

Днес в "Неделя 150", Димитър Луджев заяви, във връзка с поредната някаква тъпа класация на "най-влиятелните хора в България", че 99% от хората в такива класации и изобщо от "преуспелите" българи са бивши или служители, или сътрудници на Държавна сигурност. По-нататък той обясни, че има цяла мрежа на ваимовръзки и влияния в България, на база тези бивши ченгесарски отношения, която мрежа ръководи и управлява всичко в страната. Всъщност, Луджев е написал книга по въпроса, в която точно обяснява как са станали нещата и защо комунистите ни държат в железна хватка и до днес.

Това са неща, които съм го казвал сто пъти тук, и на които ми се отговаряше, че няма никакви конспирации, че всичко е точно и че България е един рай, в който кадърните преуспяват и са супердобре, а ако някой случайно е зле, то е защото е супер посредствен, мързи го, не е учил и т.н. Интересно ми е тези апологети на отчайващата ни действителност как биха ме погледнали в очите сега, след като думите ми са потвърдени от неслучаен човек, бил в самата кухня на събитията.


[smilie7]
 Re: Луджев: 99% са ченгета
Автор: mimnin   
Дата:   08-04-12 15:50

Луджев е прав, въпреки, че и той е неслучаен човек от кухнята[smilie18]

имитър Петров Луджев е български учен и политик - депутат, вицепремиер (1990 - 1991), министър, партиен лидер.
Роден е на 27 март 1950 г. в Бургас, където баща му е директор на затвора. Завършва Висшия икономически институт "Карл Маркс" през 1979 г., специалност „Политикономия“. Работи като научен сътрудник в Института по история на Българската академия на науките.


Иначе е прав де, но що мълча до сега[smilie18] Добре е, че последното правителство хвърли малко светлина по въпроса, отвори досиетата и понарита доста от ДС-рите по дупетата.
Явно вече може да се говори свободно по тея въпроси, а не със страх както беше при СерГей и ДоГан.



Публикацията е редактирана (08-04-12 15:51)
 Re: Луджев: 99% са ченгета
Автор: asahi   
Дата:   08-04-12 16:18

Луджевото Мите [smilie5]
Всеки се обажда чак когато е безопасно.
Чудя се сега какъв агентурен псевдоним дадохме на Борето [smilie11] . И на още едни другари, с които учихме заедно.
И трябва да си лъсна фуражката за Великден [smilie7] .
 Re: Луджев: 99% са ченгета
Автор: boreto   
Дата:   08-04-12 16:36

Това са неща, които съм го казвал сто пъти тук, и на които ми се отговаряше, че няма никакви конспирации, че всичко е точно и че България е един рай, в който кадърните преуспяват и са супердобре, а ако някой случайно е зле, то е защото е супер посредствен, мързи го, не е учил и т.н. Интересно ми е тези апологети на отчайващата ни действителност как биха ме погледнали в очите сега, след като думите ми са потвърдени от неслучаен човек, бил в самата кухня на събитията.

[smilie18]

Иводам, както винаги, открил Америка на картата...
[smilie25]

И както винаги не разбрал какво му казват другите...
[smile]

Все пак е отпуснал 1%, което е напредък!
[beer]

 Re: Луджев: 99% са ченгета
Автор: chill   
Дата:   08-04-12 16:59

Първоначалното натрупване на капитал мирише във всяка държава. Или пък щеше, ако парите миришеха. [smilie18]

 Re: Луджев: 99% са ченгета
Автор: Yulo   
Дата:   08-04-12 17:23

Чилчо ти като бригадирче я са ни кажи...колко форума са ти зачислени да ни просвещаваш в истината свята .:))))
 Re: Луджев: 99% са ченгета
Автор: chill   
Дата:   08-04-12 17:35

[smilie18]
 Re: Луджев: 99% са ченгета
Автор: chill   
Дата:   08-04-12 17:36

Чакай да си го преместя в другия крачол, защото много се вълнувам какво пишат за мен по форумите разни анонимни и не толкова анонимни загубеняци. [smilie21]

 Re: Луджев: 99% са ченгета
Автор: lumix   
Дата:   08-04-12 17:41

Винаги в такива случаи повтарям, че "Приказка за стълбата" на Смирненски е актуална за всеки строй.

Никога няма да те допуснат до ВЛАСТТА и Големия бизнес(ПАРИТЕ), ако не си продадеш очите, слуха, сърцето и душата накрая!
И всички по върховете(които са се задържали) са го направили това!

Другите просто ги изхвърлят от сцената, колкото и да са умни, честни, ....и т.н![smilie5]

 Re: Луджев: 99% са ченгета
Автор: Стефан   
Дата:   08-04-12 17:42

Ти по-добре попитай mimnin, че като му гледам стила беше като щатен клакьор се изразява... [smilie8]

 Re: Луджев: 99% са ченгета
Автор: digitalgab   
Дата:   08-04-12 17:44

Прав е Луджев. Затова и той се махна от властта и си остана само скромен учен.
 Re: Луджев: 99% са ченгета
Автор: cameraman   
Дата:   08-04-12 17:47

Аз съм солидарен с изказаната теза... За съжаление никой не може да пребори тази язва... Нашето общество ще се оправи, когато умре и последния свидетел на прехода. Тогава няма д аима разкази и сравнения...
 Re: Луджев: 99% са ченгета
Автор: admin   
Дата:   08-04-12 18:07

Хайде стига с тея теми. Смятам, че втръснаха на всички. Освен това задължително една група форумци, скача срещу друга група и започвате да си разменяте обиди.
Ако това ще ви успокои, да боднем един надпис отгоре "Всички политици са маскари, не си струва да се обсъждат във Фото Форум и да се карате заради тях"
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена