Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Поредния въпрос за ибей
Автор: sakuraki   
Дата:   22-02-12 03:20

По погрешка бях пуснал темата в раздел фотография :/. Искам да Ви попитам кое е най - изгодния за доставка на закупена стока от там. Да дам адреса си, на който живея или някакъв друг (поща или офис на еконт/спийди). Защото се притеснявам ако задам моя адрес където живея да не стане някакво объркване и да не пристигне или нещо друго. Някой, който е на вътре с тези неща ако може да посъветва, че съм решил да си купя малко обективи и други работи.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредния въпрос за ибей
Автор: Diandimov   
Дата:   22-02-12 04:51

Защо всички обожават да правят от простите неща сложни?

Отговори на това съобщение
 Re: Поредния въпрос за ибей
Автор: kefalcho   
Дата:   22-02-12 06:10

закупил съм над 20 продукта от ебей и пристигат на адреса на който живея , ако нещо се обърка , мисля няма да има значение какъв адрес си посочил. Досега не съм имал големи проблеми .
След като един път посочиш правилно адреса за доставка и фактуриране , не виждам какво може да те притеснява .

Отговори на това съобщение
 Re: Поредния въпрос за ибей
Автор: ivodam   
Дата:   22-02-12 07:16

Ако си дадеш домашния адрес, нещата пристигат в районната ти поща, откъдето ти пращат листче да ходиш да си ги вземеш.



[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Поредния въпрос за ибей
Автор: LTG   
Дата:   22-02-12 08:05

Освен ако поръчаното нещо не е малко и не се е побрало в пощенски плик, който ще натъпчат в пощенската ти кутия. Ако плика е по-дебеличък може да повредят нещото в него при силовото завиране на плика в кутията.
Ако е по-голямо колетче с призовка си го получаваш в пощата.

Отговори на това съобщение
 Re: Поредния въпрос за ибей
Автор: tofo   
Дата:   22-02-12 09:05

На мен в къщи са ми носили и бая кутийка...[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Поредния въпрос за ибей
Автор: mr_kras   
Дата:   22-02-12 09:22

Това, на което аз съм се натъквал е при правилно изписан адрес на получателя, съобщението да се оставя на друг адрес. Затова, ако пратката се позабави, е добре да провериш в пощата дали вече не е пристигнала.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.