Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Преспиване в с. Горна Диканя
Автор: gogzy   
Дата:   31-08-11 19:30

Ходи ми се през почивните дни в района на Диканите - язовир, горичка и т.н. Дайте идеи къде може да се преспи за 3 нощувки (двама човека, аз и жената). Порових в интернет, нищо не изкочи. Палатката остава последен вариант.


Отговори на това съобщение
 Re: Преспиване в с. Горна Диканя
Автор: asahi   
Дата:   31-08-11 20:04

Нещо

Отговори на това съобщение
 Re: Преспиване в с. Горна Диканя
Автор: gogzy   
Дата:   31-08-11 20:40

[smilie10] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Преспиване в с. Горна Диканя
Автор: batonga   
Дата:   31-08-11 21:07

Ами точно на Диканите мисля че няма нещо официално което да става. Спал съм на палатка в горичката до язовирчето на Горна Диканя. Хубаво местенце е. При самия язовир тогава се засякох с някакви французи хипарчета с кемпер, тотално не знаеха къде се намират и какво ще правят на следващия ден примерно и ходеха голи да джапат във водата за ужас на селото, ама тази ситуация ги устройваше перфектно [smilie18] Бяха забавни хора... По-на север е Студена, там имаше някакъв хотелски комплекс, ама не знам, само съм минавал пътьом, може да е цифра, да не те нахендря... Самият язовир Студена не го препоръчвам, много е труден достъпа до него откакто е вододайна зона на Перник. Пазят го и има глоби. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Преспиване в с. Горна Диканя
Автор: tofo   
Дата:   01-09-11 09:06

Що не отидеш тогава на яз. Пчелина? Пак е натам и си има всякакви екстри...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Преспиване в с. Горна Диканя
Автор: gogzy   
Дата:   01-09-11 14:30

Сега ще поразровя.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.