Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 ГЕРБ...?!?
Автор: Amigo   
Дата:   03-03-10 19:36

Янев: Цецка Цачева си вдигна заплатата с 55%
03 март 2010 / News.dir.bg


ГЕРБ е милиционерска хунта, дошла на власт, за да доведе България до банкрут. Това каза на импровизирана пресконференция в деня на националния празник лидерът на РЗС Яне Янев, предаде БГНЕС.

В началото на пресконференция, провела се в кафе-бар в центъра на Рибново, Яне Янев показа Наредба номер 2 на МЗХ, издадена на 19 февруари, която ще лиши от субсидиране 70% от тютюнопроизводителите в региона. „Тази наредба е геноцид на фона на мизерните доходи, които получават тютюнопроизводителите. Една петчленна фамилия за една година с робски труд успява да си докара доход от 10 хиляди лева на година.

В същото време пак на 19 февруари председателят на Народното събрание Цецка Цачева, която седи на стола на Захари Стоянов, чрез една заповед увеличи заплащането си с 55%. А на заместниците й с 45%, на председател на постоянна комисия – 35%, на заместник-председател на постоянна комисия – 25%. Освен това Цецка Цачева получава представителни и командировъчни, ползва служебен автомобил от НСО и гардове”, каза Яне Янев. Така с представителните и командировъчните Цецка Цачева взема месечна заплата от 10 хиляди лева, заяви Янев. Пари – които фамилия тютюнопроизводители с къртовски труд изкарва за една година, допълни той.

Това увеличение е по-същото време, когато финансовият министър Симеон Дянков заяви, че няма да се увеличават пенсии и заплати, което показва, че новата върхушка се е самозабравила напълно. Цецка Цачева ще се опомни само ако влезе в тютюневите ниви на Рибново, каза Янев. Тук сме, защото трудовите хора на Рибново заслужават повече, каза Янев и обяви, че РЗС ще дари средства за реконструкцията на два римски моста и ще спонсорират местния футболен клуб.
[smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: samara   
Дата:   03-03-10 19:39

... докторе, имаш ли развита частна практика, че да си позволяваш такива неща [smilie8]
... те също четат тука бе [ezik] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: Amigo   
Дата:   03-03-10 19:45

пък ти ку мислиш, че доктор се плаши лесно... [cool] [smilie5] [smilie5] навремето ми пратиха депеша от едно високо място и сигурно още ми се точат [smilie19] [smilie19] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: samara   
Дата:   03-03-10 19:47

... ти си пич бе, ако не друго, поне имаш нашата подкрепа [smilie24] [smilie5] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: Amigo   
Дата:   03-03-10 19:49

да живей родното Берое! [smilie24] [smilie5] [smilie5] [beer] [beer] а тез моми и момци с герберчетата ще видим докъде ще докарат ситуацията [cool] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: samara   
Дата:   03-03-10 19:53

... мани, мани [smilie8] ... ако ми позволиш дилетантската препоръка на един инженер: Имодиум, че е скъпо и ефективно [smilie8] ... първо имат възможност и второ определено имат нужда [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: Marillion   
Дата:   03-03-10 20:33

Яне Янев [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Арестуваха шефа му и сега боб сере....

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: agop4o   
Дата:   03-03-10 20:37

ЯНИЧКУ ОТРЯЗАХАТЕ ОТ ЛАПАЧКАТА И СЕГА БОЙКО Е ОТ ХУНТАТА.А ГА ЯДИ КЮФТЕТАТА БЕШЕ ГОТ[smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: Amigo   
Дата:   03-03-10 20:38

абе може и боб да изкарва, ама истината е, дупетатите си актуализират заплатките на всяко тримесечие [cool] да не говорим за целия останал гювеч, който папкат [cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: Marillion   
Дата:   03-03-10 20:39

Дреме ми на оная ралта....

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: Amigo   
Дата:   03-03-10 20:40

ами то щото ни дреме на ония работи и така ще си я карат [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: samara   
Дата:   03-03-10 20:42

... Вазов го е казал, мисля [smilie24] ... и е бил прав [smilie21] ... и аз като него бих умрял върху ученичка, ако трябва да съм честен !!! [ezik] [smilie5] [beer] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: Amigo   
Дата:   03-03-10 20:44

samara написа:

> ... Вазов го е казал, мисля [smilie24] ... и е бил прав
> [smilie21] ... и аз като него бих умрял върху ученичка, ако
> трябва да съм честен !!! [ezik] [smilie5] [beer] [thankyou]



е, айде да не е върху ученичка, може и върху 20-годишна студентка [smilie5] [smilie5] [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: Императорът.   
Дата:   03-03-10 20:46

Яне Янев можеше още да е във властта - но предпочете да остане верен на принципите си и на избирателите си, отколкото да стане лакей на нискочелата тиква.

Дреме ми на самолетът кой чете и кой не чете какво пиша.

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: asahi   
Дата:   03-03-10 20:49

Какви принципи има това ДС-модифицирано организъмче, не разбрах?

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: asahi   
Дата:   03-03-10 21:05

И кой луд щеше да му даде власт? С него може само безпринципни коалиции да се случват, щото шринципите му са разтегливо-популистки. С Импето си купуват чорапи от един и същи магазин [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: agop4o   
Дата:   03-03-10 21:07

ЯНЕ И ПРИНЦИПИ ХАХАХА [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: Amigo   
Дата:   03-03-10 21:10

абе оставете ги принципите на Яне [cool] за друго иде реч [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: Amigo   
Дата:   07-03-10 19:43

РЗС: Заплатата на Цачева е 6095 лв. средно
07 март 2010 / News.dir.bg



РЗС ще внесе сигнал до комисията за борба с корупцията, конфликт на интереси и парламентарна етика по отношение на изказвания на председателя на парламента Цецка Цачева.

Това каза на пресконференция председателят на партията и независим народен представител Яне Янев, цитиран от БТА. Цачева била заявила, че като адвокат е получавала в пъти повече, отколкото като председател на парламента, поясни Янев и допълни, че ако е така, това не е отразено в декларациите предоставени пред институциите.

Проверка на РЗС е показала, че хонорарите на Цачева като адвокат са били "изключително скромни", каза Янев. Цецка Цачева като председател на Народното събрание е получавала средно на месец по 6095 лв. чисто, посочиха от РЗС. Отделно за разходите на председателя на парламента от държавната хазна средно месечно се отделят още 23 750 лева, поясни Янев. През идната седмица РЗС ще се обърне към президента във връзка с несъвместимост на министри, в това число и на Симеон Дянков, каза Янев.

По отношение на публикуваната стенограмата от срещата на президента с министъра на финансите, Янев каза, че не бива личните отношения да бъдат използвани за рекетиране на една или друга институция. Според него Борисов има нужда от осъзнаване къде се намира. Той не е "тартор на силова групировка, нека си мери езика и да говори институционално", заяви Янев. Бойко Борисов няма да предприеме ход за предсрочни парламентарни избори, защото знае, че ако има предсрочни избори, няма да ги спечели и неговата партия ГЕРБ ще се стопи на половина, допълни Янев.

Относно евентуална процедура за импийчмънт, от РЗС са готови да изслушат инициаторите, и ако те дадат достатъчно юридически факти и аргументи, биха ги обсъдили. Към момента не сме видели нито един сериозен юридически аргумент за импийчмънт, поясни Янев. Митинг на РЗС на 10 март ще има, въпреки лошата метеорологична прогноза, допълни той.

[smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   07-03-10 19:46

Абе тоя Янев верно май е големо лайно [smilie8]

Понеже не се докопа до баницата сега е готов и на президента да се продаде. Иначе тая Цачева си е за е*ане..

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: georgi969   
Дата:   07-03-10 19:53

ПАРАЗИТИ

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: Myth   
Дата:   07-03-10 20:02

Яне си е педал от всякъде, говоря за държание и характер. Няма значение, че в случая е прав.

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: Amigo   
Дата:   07-03-10 20:18

всичките са един дол дренки - паразити и отгоре [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: samara   
Дата:   07-03-10 20:27

... имаше констатация, че следващите са по-лоши, задължително ! [smilie8] ... за съжаление вярна [smilie8] , а докъде води това не ми се мисли [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРБ...?!?
Автор: kompa   
Дата:   07-03-10 20:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.