Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: lipostok   
Дата:   24-07-10 02:15

Освен за базар!

Админите, осрахте го както и GenaDP не можешще да го осере!
 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: nsirakov   
Дата:   24-07-10 02:16

ко станало?
 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: Славов   
Дата:   24-07-10 02:17

Снимките от операта изчезнали .....
 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: Diandimov   
Дата:   24-07-10 02:20

Съм забелязал как човек като остарява, нищо вече не му харесва. И се капсулира в някакво "добро старо време, когато"...
 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: exo99   
Дата:   24-07-10 02:25

Автор: Diandimov
Дата: 24-07-10 02:20

Съм забелязал как човек като остарява, нищо вече не му харесва. И се капсулира в някакво "добро старо време, когато"...
============================================

"... когато е бил българин."
[smile] [beer]
 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: exo99   
Дата:   24-07-10 02:29

Автор: lipostok
Дата: 24-07-10 02:15

Освен за базар!

Админите, осрахте го както и GenaDP не можешще да го осере!
...................................

То и базара умря. [smile] [beer]
 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: exo99   
Дата:   24-07-10 02:39

http://www.youtube.com/watch?v=X80Qjh9Yivs&feature=rec-LGOUT-real_rev-rn-1r-13-HM&videos=Dg_R_MhVa08
 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: tantris   
Дата:   24-07-10 02:41

Дано не е за операта тая тема. Аз си ги махнах, щото коментарите я обърнаха на миризливи крака и прочие.
 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: n1x0n   
Дата:   24-07-10 02:53

Аз си ги махнах...

Тюх... така да провалиш Големата КонСпирация! [smilie18]
 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: lipostok   
Дата:   24-07-10 03:05

Ми заради операта е темата, ама и не само! В този форум непрекъснато изчезват хора, заключват се и се трият теми, цензорират се мнения. Не разбирате ли админите, че за да е човек, (пък бил той и най-прост и подопечен вам потребител,) достоен, мислещ, интелигентен, издигнат, зрящ, му трябва преди всичко СВОБОДА! Не цензора, не пръчка! С-В-О-Б-О-Д-А-!
 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: nsirakov   
Дата:   24-07-10 03:09

каква опера бе?

хич не слушам опера
 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: tantris   
Дата:   24-07-10 03:10

lipostok, както вече споменах в моят случай нямаше намеса на админите. Просто коментарите се отплеснаха и реших, че няма смисъл темата да стои във форума.
 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: sunnyshot   
Дата:   24-07-10 05:02

Имаше някога една българска мъдрост: "прост народ, осрана държава", която спокойно може да се приложи и за разните форуми.

Според мен, lipostok, хич недей да обвиняваш admin. Каквито сме ние пишещите, такъв е форума. Ако сме любознателни, великодушни, интересни за самите себе си, уважаваме другите и имаме чувство за хумор, тогава и форума е интересен.

Ако пък сме дребни, зависливички, нетолерантни, заковани, без други интереси освен примитивна сексуалност, вулгарни и нямаме какво толкова да кажем освен някакви нечленоразделни мисли, но пък сме judgmental и с attitude, тогава и форумът става такъв.

А колкото до свободата - поздрав за Todd и Мара - чакам ги да се върнат [smilie24]

 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: тьма   
Дата:   24-07-10 05:24

хайде сега - Todd и Мара не са пример за работеща яко цензУра, там нещата си бяха излезли извън контрола на доброто възпитание

 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: sunnyshot   
Дата:   24-07-10 05:29

Ох, тьма [smilie5]

 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: YVR   
Дата:   24-07-10 05:35

Да... Аз пък съм с впечатление, че от хората във форума нищо не става! И в този смисъл се радвам, че се отървах от този форум, преди повече от година, колкото и глупаво да звучи, предвид това че пиша сега! Но наистина пиша за пръв път от година! И винаги съм се чудил, за преди, от каде съм имал този ентусиазъм да си губя времето по такъв дебилен начин, с толкова опростели хора! Но явно и аз съм не по-различен, което е безкрайно жалко! А колко книги можех да прочета за това време....

Прости равносметки на глас!
 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: тьма   
Дата:   24-07-10 05:37

и да охкаш, така си е - особено мара - с нейните теми за дефикации и вулгарни изказвания/опс, нека те цитирам - "без други интереси освен примитивна сексуалност, вулгарни.."/

но си права - такъв форум с толкова покълнала злоба не съм виждала, а ти вместо да ми пишеш само "ох, тьма" - би могла да си обосновеш междуметието

 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: тьма   
Дата:   24-07-10 06:46

YVR, колко си прав за книгите, натрупала съм ги четири-пет до мен и все не ми остава време, по дяволите - ще си дам отпуск от тоя форум

 Re: Повече тоз форум за нищо не става!
Автор: admin   
Дата:   24-07-10 07:40

admin не е трил никакви снимки в никаква тема за опера и т.н. Изтрил си ги е авторът на темата.
Писна ни от невраци скачащи за щяло и нещало и плюещи форума и админите.
Lipostok, като не става за нищо, пиши другаде.
Всичко хубаво.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена