Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 ГЕЙ парад в София
Автор: reje   
Дата:   26-06-08 11:02

Аз сега като съм хетеросексоален да излезна на парад и да демонстрирам, че обичам жени ли? Хомосексуалистите са жалки комплексари.Какво им пречи да се обичат по домовете си и на определените места - неразбирам.
 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: ejko   
Дата:   26-06-08 11:05

Чувството за малцинство, както и това за общност често изкарват на яве желанието за показност!
В крайна сметка на мен не ми пречат освен ако не дават някакъв вид пример и т.н....
 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: pileshtar   
Дата:   26-06-08 11:06

[smilie23]
 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: IvcheTo   
Дата:   26-06-08 11:09

еее колко теми ще се пуснат за тази простотия [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] аман[smilie9] [smilie9] [smilie9]
 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   26-06-08 11:09

reje, много категорично и аз бях точно на такова мнение едно време, ама явно с годините западният стил толерантност взе да ми влияе малко и сега съм по-скоро на мнение в стил "да си правят каквото искат, щом не ми пречат" [smilie8]

 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: pileshtar   
Дата:   26-06-08 11:09

reje написа:

Хомосексуалистите са жалки
> комплексари.Какво им пречи да се обичат по домовете си и на
> определените места - неразбирам.


мИ по същия начин гнусната чалга и простотия която ме залива от всякъде, какво ви пречи да си я слушате дОма [smilie23]
 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: stoyan_5   
Дата:   26-06-08 11:09

Безразлични са ми дупедавците ...

Все пак нещо като карнавал ли ще е ...

Мнозина от тях са артистични ...

Бих поснимал от любопитство[smilie8]
 Re:
Автор: ALBIREO   
Дата:   26-06-08 11:12

Сигурно ще показват, че не е лошо и който иска, ще може да пробва [smilie18]
БЕЗПЛАТНО [smilie18] [smilie18] [smilie18]

А може и workshop да организират с демонстрации наживо, кое/как се прави [smilie5]
 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: IvcheTo   
Дата:   26-06-08 11:14

При наличието на толкова жени -[smile][smile]

само некви гейове - полудяхте ли? - аааааааа сиктир[smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] и за каква толерантност - ТОВА НЕ Е НОРМАЛНО чОВЕшКО ПОВЕДЕНИЕ
хората за това са създадени на мъж и жена - а не на мъж с мъж [smilie9]

да може да се ходи да се снима ,че се очаква екшън да става [smilie5] [smilie5] [smilie5]


[smile]
 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: tofo   
Дата:   26-06-08 11:15

Да ги оставиш, щом не ти пречат, ама като разбереш, че ти пречат може да е станало късно...[smilie8]

 Re:
Автор: reje   
Дата:   26-06-08 11:15

...... и аз бих поснимал! Да! Мисля, че ще има ексцесии от страна на БНС.А иначе незнаех, че са пускали много теми относно събитието.Прегледах но явно не съм гледал достатъчно.
 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: IvcheTo   
Дата:   26-06-08 11:16

Влади - да на живо!, как се хваща букет от болести [smilie19]
 Re:
Автор: reje   
Дата:   26-06-08 11:22

Ами те, уж не пречат ама се рекламират.И си представете,минава и ги вижда едно 10-12 годишно момче и вземе, та му хареса тая демонстрация на свободия комбинирана с модерна музика демек - начин на живот. И какво после цял живот нещастник. Не съм срещал уравновесен и щастлив(поне на пръв поглед) ГЕЙ. Ще ми пречат занапред - имам три годишен син.
 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: pileshtar   
Дата:   26-06-08 11:22

Човек не става такъв, защото му е скимнало, как не ви е ясно? Човек се ражда такъв, хомосексуалността е продукт на вродени генетични или хормонални фактори.

Множество са доказателствата, свързващи влиянието на хормоналните нива по време на пренаталното развитие със сексуалната ориентация. Невробиологията на маскулинизацията на мозъка е относително добре разбрана от науката днес. Естрадиолът и тестостеронът, катализиран от ензима 5-алфа-редуктаза до дихидротестостерон, действат на андрогенните рецептори в мозъка и ги маскулинизират. Когато обаче има проблем с рецепторите (напр. при синдромът на андрогенна нечувствителност) или твърде много андроген (напр. при вродената надбъбречна хиперплазия) се наблюдават физиологични и психологични изменения у индивида.[15] Съществуват становища, че както мъжката, така и женската хомосексуалност са резултат от вариации в тези именно процеси.

Малко да се просветлите по въпроса

цитат: уикипедия

 Re:
Автор: Coincidentia   
Дата:   26-06-08 11:26

pileshtar [smilie24]

Всъщност съвсем скоро попаднах на някакви статистики, според които около 5 % от мъжете и към 10 % от жените са с такива наклонности, но все пак има и разлики в различните цивилизации, като при това май колкото са по-напреднали, толкова по-редовно се случва да се изявяват и така си е май още от античността.

 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: IvcheTo   
Дата:   26-06-08 11:31

Тод [smilie24] [smilie24] [smilie24]
 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: IvcheTo   
Дата:   26-06-08 11:32

след това ,ще има парад на мангустите , парад на друсаните [smilie9]
 Re:
Автор: ALBIREO   
Дата:   26-06-08 11:33

Скиновете също имат наклонност към гейовете... ама да ги шамарят [smile].

Пилещар - т.е. това болестно състояние ли е или...?
 Re:
Автор: reje   
Дата:   26-06-08 11:35

А и друго нещо неразбирам - що си търсят боя?
Гледам навсякъде в балканските страни ги млатят. Стой в къщи пий си питието и си се чукай колкото си искаш. Имат си клубове , дискотеки, големи апртаменти.
 Re:
Автор: ALBIREO   
Дата:   26-06-08 11:37

Сигурно са задо-мазо [smilie8]
 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: reje   
Дата:   26-06-08 11:39

НЯма да мине без бой.Като го гледах сутринта Расате, по битивито, как се е наежил.
 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: Manchev   
Дата:   26-06-08 13:07

Абсолютно против съм. [smilie23]
 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: IvcheTo   
Дата:   26-06-08 13:23

хахахахахах

ей парадът вероятно ще се проведе в Южния парк
26 юни 2008 | 12:48 | Агенция "Фокус"
София. Аз не мога да направя София приют за всички бедни от България, които няма къде да живеят или – какво да ядат. И след като дойдат в София – ние да им търсим жилища – това каза кметът на София Бойко Борисов пред журналисти по повод ромските гета в различни квартали на града, предаде репортер на Агенция “Фокус”. Има решение на съда и на Столичен общински съвет за решаване на проблема с ромските гета. „Във всеки град има създадена общинска полиция. Дори и в САЩ и в Русия. За ДОИ и ДОТИ правителството може да прави мандати, а за общинска полиция – нито дума” – заяви още Борисов. Правителството работи срещу нас, за да не може в София да въведем ред. Дори в момента се приема Законът за МВР, но в него не става дума за общинската полиция. Гражданите на София трябва да разберат, че всичко, което това правителство прави, е срещу нас и в разрез с техния интерес - обяви Борисов.
По повод предстоящия гей парад на 28 юни Бойко Борисов заяви, че с оглед осигуряване на безопасността на участващите в него преотстъпва южната част на Южния парк. „От всички преки на „Витошка” могат да излязат и да ги нападнат. А в Южния парк е по-лесно да ги охраняваме” – каза Бойко Борисов.
Росица ГЕОРГИЕВА
 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: мара   
Дата:   26-06-08 13:27

стига, бе хора...не са черно/бели нещата...едва ли им е лесно на тия хора. то сичките хора са си различни-някои не щат да ходят по дискотеки и барове, ма на манифестация ходят[smilie5]
кво ви пречат? аз лично си мисля, че мойте деца няма да се изпедерастят от гледане на един гей парад, ма затва пък ще е весело. и 100% ще става за снимане[shtrak] жалко, че няма да мога да ида да поснимам баш днес[ezik]
 Re: ГЕЙ парад в София
Автор: Manchev   
Дата:   26-06-08 13:33

За мен гей-парадът не е начин за интеграция на гейовете. Тази показност е прекалено пошла и излишна, а за децата- абсолютно против съм някакви транссексуални плашила да се показват пред децата, не е нормално просто. Не ме интересува кой какво прави в леглото си, но за "цирк на педерасите" съм против. Догодина защо не направят педофил-парад- със захарен памук и балони. [smilie19] По-догодина некрофил-парад с рейв парти в Орландовци, и т.н.

Относно снимките, внимавайте, че в това време и другите лумпени ще са навън, ония с бръснатите празноглавия.
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена