Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Творец ли е Давид Черни?
Автор: ivanov_id   
Дата:   07-10-09 17:59

Чешкият евреин Давид Черни представи България като тоалетна. На 10 октомви (Събота) се кани да дойде в Пловдив, за да представи черната пачавра (парцал) с която беше покрита скандалната му творба, след официалните протести на българските власти. Интересно ми е мнението на хората, които създават или гравитират около фотографското изкуство:

1. Творец ли е Давид Черни?
2. Чувствате ли се обидени от начина, по който той представи страната ни пред света?
3. Одобрявате ли заповедта на пловдивския кмет Славчо Атанасов, забраняваща на Черни да стъпва върху общинска земя в града на тепетата?
4. Подкрепяте ли протеста на "Атака" срещу посещението на Давид Черни в Пловдив.
5. Какво мислите за Емил Миразчиев - лицето, което покани Давид Черни в България?

Ето го въпросния freak:
https://photo-forum.net/static/forum/2009-10/jgde3509.JPG
http://www.art-magazin.de/asset/Image/_2009/SZENE/entropa-cerny/bildstrecke/05-dpa-344258_ar.jpg


и неговото "велико" творение:
https://photo-forum.net/static/forum/2009-10/imjg8523.JPG
http://img.lenta.ru/photo/2009/01/16/cerny/6.jpg


Моля Ви да се ограничите до едно-две изречения на въпрос, за да може да дискутираме по същество.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jino   
Дата:   07-10-09 18:03

1. ДА
2. НЕ
3. НЕ
4. НЕ
5. Не го познавам
За пореден път доказваме правдивоста на творбата му!



Публикацията е редактирана (07-10-09 18:04)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: J0R0   
Дата:   07-10-09 18:05

1. ДА
2. НЕ
3. НЕ
4. НЕ
5. Не го познавам

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   07-10-09 18:08

не съм му виждал други творчески изяви, но по това което виждам за нищо не става [smilie5] [smilie5] такива измислени творци с кофа да ги ринеш, особено сред "избраните" [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kaiser.soze   
Дата:   07-10-09 18:10

1 да
2 не
3 не
4 не
5 познавам го от първите събития в баня старинна. нищо лошо не бих могъл да кажа.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   07-10-09 18:12

1. ДА
2. НЕ
3. НЕ
4. НЕ
5. Не го познавам

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   07-10-09 18:13

1. ДА
2. НЕ
3. НЕ
4. НЕ
5. Не го познавам


[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 1vo   
Дата:   07-10-09 18:13

1.да
2.не
3.не
4.не
5.нищо

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   07-10-09 18:16

Не разбирам от ....черен квадрат!
Не ме кефят такъв вид "творци" [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: acklay   
Дата:   07-10-09 18:18

1. ДА
2. НЕ
3. НЕ
4. НЕ
5. Не го познавам

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   07-10-09 18:19

пич, не мога да ти опиша колко точно си зле.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   07-10-09 18:20

1. Творец ли е Давид Черни?

- Всички сме велики творци.

2. Чувствате ли се обидени от начина, по който той представи страната ни пред света?

- Не. Човек може да се чувства обиден само от мнението на някой, когото познава и уважава.

3. Одобрявате ли заповедта на пловдивския кмет Славчо Атанасов, забраняваща на Черни да стъпва върху общинска земя в града на тепетата?

- Да. Да праат що знаат... [smilie21]

4. Подкрепяте ли протеста на "Атака" срещу посещението на Давид Черни в Пловдив.

- Все ми е тая.

5. Какво мислите за Емил Миразчиев - лицето, което покани Давид Черни в България?

- WhoTF?


[smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   07-10-09 18:26

Творец е - трябва обаче да го хване друг творец - първо да зографиса с длето Кирилицата на мордата му, а после с трион да направи туловището му като картина на Пикасо.

Отговори на въпроси:
Не
Да
Да
Да
БОЙ !!!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivanov_id   
Дата:   07-10-09 18:28

Какво ви става бе, хора? Само аз и Амиго ли виждаме нещо нередно в екскрементите, които Давид Черни бълва в обществото под формата на изкуство?

Преди половин час, когато публикувах домашните и служебните адреси, и телефони на ибрикчията Емил Миразчиев, за пет минути ми "скочиха" 10 човека,на 10-тата минута вече и темата ми я нямаше...

Това вече не е демокрация, а чиста проба дегенерация...

Редакция: а, имало и други нормални хора във форума, за малко да се отчая!



Публикацията е редактирана (07-10-09 18:30)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   07-10-09 18:29

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   07-10-09 18:32

все по-забавно!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   07-10-09 18:34

Ехиле , кое по-точно ти е толкова забавното?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: acklay   
Дата:   07-10-09 18:35

Има ясно зададени въпроси и на тях са дадени ясни отговори.Но не мисля, че трябва да си правиш изводи за други производни на тези въпроси. Питаш ме обиден ли съм, ами не, не съм, но това съвсем не значи, че съм горд от творбата му или пък че щом не съм обиден, то автоматично да значи, че мразя България, примерно.



Публикацията е редактирана (07-10-09 18:40)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   07-10-09 18:35

1. Творец ли е Давид Черни?
Не ме интересува.

2. Чувствате ли се обидени от начина, по който той представи страната ни пред света?
Да.

3. Одобрявате ли заповедта на пловдивския кмет Славчо Атанасов, забраняваща на Черни да стъпва върху общинска земя в града на тепетата?
Не. На какво основание ?

4. Подкрепяте ли протеста на "Атака" срещу посещението на Давид Черни в Пловдив.
Не. Тълпа долнопробни лумпени, да одят да се удавят вкупом в Марица.

5. Какво мислите за Емил Миразчиев - лицето, което покани Давид Черни в България?
Не го познавам.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: J0R0   
Дата:   07-10-09 18:36

И баба ми така викаше за Ян Гилън - Сатана!
Анатемосваше го. Чорлав бил.
Представяш ли си пък за нея какъв културен шок е било, дето цял живот е слушала Гюрга Пинджурова и изведнъж SMOKE ON THE WATER - на мах...

Май доста неща в изкуството са били провокативни за времето си.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jino   
Дата:   07-10-09 18:37

Нормално е да мислим по различен начин един от друг !

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: El_Fuego   
Дата:   07-10-09 18:37

1. ДА
2. НЕ
3. НЕ
4. НЕ
5. Не го познавам

П.П. Кенефът на автогарата в Прага е точно толкова чист, колкото и този на софийската. Проверено.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   07-10-09 18:38

Мисля, че заповедта на кмета на Пловдив не е този да не стъпва там, а че не може да изложи черния парцал, с който беше покрил умопомрачителното си творение, на някаква изложба... Има лека разлика, дет се вика... Филмът не е швеТски, а съветски... [smilie21] [smilie21]



Публикацията е редактирана (07-10-09 18:39)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kaiser.soze   
Дата:   07-10-09 18:40

ако някой може да намери снимка на цялостното произведение да я покаже. интересно е да видим как са представени и другите страни от ЕУ. разбрах , че холандия е изобразена с минарета, германия като свастика.
и дали реакцията на другите страни е такава като нащата. доста се съмнявам. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: biso   
Дата:   07-10-09 18:43

1.да /всички сме творци/
2. не
3. не
4. не, смешници
5. да

хора, стига с тия комплекси

нали знаете, че всеки може да си харесва миризмата на лайната и вкуса на сополите ...

...ама отстрани изглежда по-различно

... човека така го е видял отстрани
... и заслугата за това е на всички нас

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.