Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 3:0
Автор: nodoubt   
Дата:   14-03-10 21:19

[beer] [smilie24] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: Mixmike   
Дата:   14-03-10 21:20

опаааааа, съгражданите "сипаха" на шампиона[smilie5] [ezik]

ама nodoubt, гледай само да не резнат и цесекисчетата[smilie5]



Публикацията е редактирана (14-03-10 21:23)

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: Императорът.   
Дата:   14-03-10 21:33

Опаткване на таласъми.

Тимът от Подуене бе поставено на неговото място, защото бяха започнали да си мечтаят разни работи, след като предният кръг садията им спечели победата срещу 9 играчи на Миньор.

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: ahead   
Дата:   14-03-10 21:33

феновете на левски и цска сме си такива не е важно че ние няма да станем шампиони, важно е врага да падне
от цялата работа печелят латекса

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: HP   
Дата:   14-03-10 21:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: ahead   
Дата:   14-03-10 21:42

След днешния мач мога да ви честитя второто място, ние ще се борим за 3-4, поне докато мустака е президент това ще ни е целта.

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: nodoubt   
Дата:   14-03-10 21:43

темата е за манчестър бре [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: ahead   
Дата:   14-03-10 21:48

къв манчестър, аз мислех че си говорим за истински футбол

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: Marillion   
Дата:   14-03-10 22:04

Ама бербо къф го мушна...

Иначе.. левскар съм и ме е яд, че тия боклуци зимат толкова пари. Не могат 1 топка да подадът.

Т'ва да не е вечер по масите с бутилка джак.

[smilie23]

[smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: Rand   
Дата:   14-03-10 22:36

темата е за Барса бре[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: AndreyIst   
Дата:   15-03-10 00:28

HP, да не преиграваш малко, мили. Току що се връщам от мача в Ловеч, водих хлапето, защото му бях обещал.
Ние сме Левскари от 3 поколения и не възприемам тъпите ти вметки. Левски е отбор от центъра на София, изпратен от властта в Подуяне. Аз също съм роден и отрасъл в центъра на София и около мен няма нито един чорбар, а само още няколко слависта. Никой не си е правил илюзии какво ни е положението. Знаем, че сме слаби и то се видя. Никой от нормалната публика не обвинявава някакъв съдия, това е положението и това е резултата.
Само че моя отбор си плаща заплатите, плаща си данъците и не дължи пари на нито един отбор. Твоят от години минава нелегално без да плаща нищо на държавата, всеки полусезон взима по 25 футболиста и нито им плаща заплати, нито плаща на клубовете. Хайде сега кажи кой е по-жалък. Ние с тези футболисти толкова си можем и го знаем. Бяхме в Ловеч за да подкрепим отбора си, без да си правим илюзии.

Импе, Мите - ти си от Обеля, не коментирай софийските отбори, моля ...

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: HP   
Дата:   15-03-10 00:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: AndreyIst   
Дата:   15-03-10 00:46

HP, на твое място бих се срамувал, че съм от отбор, който е основан с указ на министъра на отбраната. Обзалагам се, че или не си от София или си минимум на 10 км от центъра. Сладур ще бъда като се усамотим с теб.
Видя ли някъде да похваля поведението или играта на моя отбор. Май не. Ама бъде малко концентриран де.
А положението е резултат от икономиката, това ти опитах да обясня.
Хайде, прочете пак и на третия път ще схванеш.

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: nodoubt   
Дата:   15-03-10 00:49

https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonWall.gif


Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: HP   
Дата:   15-03-10 00:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: tofo   
Дата:   15-03-10 09:03

Аз също живея в башцентъра, а тия дето познавам повечето са от ЦСКА. И говоря за случаен подбор, а не по клуб на интереси. Бащите на хлапетата, дето ги пасем ...[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: Славов   
Дата:   15-03-10 09:05

Ама голям кеф ..... [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: kompa   
Дата:   15-03-10 09:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: AndreyIst   
Дата:   15-03-10 10:27

tofo, за центърът на Младост или на Горубляне говориш. Питай кой къде е роден, голям цирк ще падне. Ако сте в нови кооперации от ново-Софиянци случая е друг. Питал ли се е някой защо Левски е в сектор Б, а ЦСКА в Г. Питал ли се е някой защо когато куките преграждат София за мача левскарите идват откъм центъра, а гостите от ЦСКА от Младост и Горубляне. Гледай репортажи от 50-те и 60-те години, когато ЦСКА бие наред. В сектор Г има само зелени униформи на войници, сержанти и офицери, докарани под строй да викат за армията. Питай хора над 60 години да ти разкажат. Това сериозно. Аз не съм лумпен, гледам на отбора реално, но не обичам да се изкривяват нещата.

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: NeDDRaG   
Дата:   15-03-10 10:34

AndreyIst написа:

> tofo, за центърът на Младост или на Горубляне говориш. Питай
> кой къде е роден, голям цирк ще падне. Ако сте в нови
> кооперации от ново-Софиянци случая е друг. Питал ли се е някой
> защо Левски е в сектор Б, а ЦСКА в Г. Питал ли се е някой защо
> когато куките преграждат София за мача левскарите идват откъм
> центъра, а гостите от ЦСКА от Младост и Горубляне. Гледай
> репортажи от 50-те и 60-те години, когато ЦСКА бие наред. В
> сектор Г има само зелени униформи на войници, сержанти и
> офицери, докарани под строй да викат за армията. Питай хора над
> 60 години да ти разкажат. Това сериозно. Аз не съм лумпен,
> гледам на отбора реално, но не обичам да се изкривяват нещата.


А едно време само милиционери бяха агитка на Левски.

Сори, Андрей, ама не се сдържах. [beer] [beer] [beer] Не съм левскар, ама някакси ми е смешно. Колко енергия влагате за тези кавги... Та затова обичам и двата лагера да ги бъзикам. Иначе, едно време, когато си заслужаваше, бях фен на Ботев (Тракия) Пловдив.

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: nodoubt   
Дата:   15-03-10 10:36

..левскарите идват откъм центъра... https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonROFL2.gif


Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: tofo   
Дата:   15-03-10 10:38

AndreyIst, Витошка. Ъгъла с Парчевич. Калпазаните, дет ти казвам ги пасем в градинката на НДК около петох..ъъъ...така, де.[smilie5] Ела като се постопли времето и слушай татковците за какво си говорят...[ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: kkkolelo   
Дата:   15-03-10 11:02

AndreyIst, моите уважения [smilie24]

Но речника на по горе пишещите братя [smilie5] го оправдавам с арогантноста и високомерието на Батков, недодяланоста на Гонзо и т.н. Някои от тях със сигурност не са със "синя кръв", като Гонзо - злите езици дори казват че е циганин (той е от Локо Пд) ...

Аз съм от Пловдив и мога прим. да разкажа за "лимонадения гол" Ботев - Левски ... [smilie3]
NeDDRaG, каква Тракия, само Ботев ... и няма бивши фенове.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: kompa   
Дата:   15-03-10 11:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 3:0
Автор: AndreyIst   
Дата:   15-03-10 11:52

Това, че ръководството на Левски е от олигофрени не прави отбора недостоен. Никой не го крие, че отбора е в ръцете на хора, на които не им пука за Левски. А какво да каже ЦСКА с шефове - боклуджии от Перник, те ЦСКАри ли са, а бандитите - шефове на Славия и Локо, за Ботев какво да кажем. Аз обичам отбора си, но не гледам фанатично. Снощи хората коментриха след мача, докато чакахме да се отвори път на колонота от коли за София, че просто сме си били по-слаби. Но не мисля, че мен като привърженик някой има право да ме нарече лумпен от Подуяне. Живея на Васил Левски /бивш Толбухин/ и Крум. Да, сигурно е факт, че нещата не са същите като преди 30 години и масата с привърженици не е същата. Както обаче е и факт, че много привърженици на ЦСКА са такива, защото по една или друга причина беше успешен тим в шампионите. И в такива случаи с радост гледам как Лондонски отбори от трета дивизия нямат отлив на привърженици, просто защото това е техния отбор от техния квартал.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.