Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ПАМЕТНИКЪ
Автор: НАСОО   
Дата:   29-01-10 19:20

Скъпи творци и ценители на изкуството,

От името на Театрална формация "Виа Верде" към читалище Добри Чинтулов (гр. София), имам удоволствието да Ви поканя на премиерата на нашата пиеса "ПАМЕТНИКЪ" на 30.01.2010г. в залата на културен дом "Средец" от 19:00ч.

Входът за представлението е безплатен.

Спектакълът се реализира със съдействието на Програма “Култура” на Столична община.

Към настоящото писмо прилагам плакат на постановката “ПАМЕТНИКЪ”

с уважение,
Пламен Глогов
ръководител на "Виа Верде"

"Това е историята на един паметник, който пазеше споменa за войната…

Това е историята на един Паметникъ…

Това е ИСТОРИЯТА…"



https://photo-forum.net/static/forum/2010-01/wsbx1985.JPG
http://photo-zona.net/images/user49896/album9925/large/1264785352_umst1678_Pametnik_30_01_2010.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: ПАМЕТНИКЪ
Автор: TheBossBG   
Дата:   30-01-10 09:47

Много добра идея за края на уикенда(хубава "българска дума"). Може и да прескочим със съпругата. Но имам една дребна забележка. Следващия път, когато правите плакат не пишете "културен дом". Защото някой може да си помисли, че има и "НЕкултурен дом". Да е писано от някой журналист разбирам, но все пак вие претендирате да сте хора на културата. За това простичко напишете Дом на културата "Средец"! Така ще наблегнете на културата като явление, а не като поведение. Иначе [smilie24] за ентусиазма!!!


Отговори на това съобщение
 Re: ПАМЕТНИКЪ
Автор: Luxor   
Дата:   30-01-10 09:48


сякаü не може да има дом на некултурата [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: ПАМЕТНИКЪ
Автор: TheBossBG   
Дата:   30-01-10 10:52

Луксоре, може бре. Може и на антикултурата да има. Обаче аз имам претенции, че моят дом е културен [smilie3] , т.е. в него живеят културни (не на културата) хора. И са кво? Да ми дойдат у дома за да гледат представлението? Не стаа! [smilie5]
В този ред на мисли, а и малко ОФФ, преди години идва една журналистка в парламента и на пропуски казва: аз съм за културната комисия(определено визира Комисия по култура). Нещо бях на кефи и я питам: коя по-точно госпожо? Как коя? Колко културни комисии има в Парламента? Ами до колкото знам в Парламента всички комисии претендират, че са културни, отвръщам кротко аз. Онази фуча, скача, "Подигравате ли ми се?" Не, казвам кротко, просто се очаква от представителите на медиите да имат правилен изказ. В противен случай някой читател може да си помисли, че всички комисии в Парламента, с изключение на една, са некултурни. Както и да е, останах с впечатлението, че "журналистката"(кавичките не са случайни) не разбра какво имам предвид. Ама така е, едни крака, едни "очи" и нищо нагоре. Ама водеща журналистка!!![smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: ПАМЕТНИКЪ
Автор: Luxor   
Дата:   30-01-10 13:01


аз сега се замислих един гаечен ключ какво точно означава [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.