Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна
 Пушачите се запъват
Автор: chicken   
Дата:   07-01-10 08:59

Андрей Слабаков обяви в ефира на БНТ, че ще направи всичко възможно за провеждането на референдум за охлабване на предстоящите ограничения за пушене. Идеята е да има заведения, в които да се пуши и всеки да си избира дали и къде да ходи.
" Не е вярно, че непушачите са по-добрата половина на човечеството. Да се делят хората на пушачи и непушачи е дивашко"
Та мили пушачи, има някакъв шанс правдата да възтържествува, но всичко си остава във ваши ръце. От писане по форуми файда няма, никой нищо не направи до сега, но като ви се дава шанс можете поне да се поогледате и да се подпишете на съответната подписка.
[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: gogo   
Дата:   07-01-10 09:09

Кръчмарите ще му намерят цаката, споко! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: jino   
Дата:   07-01-10 09:10

много ми е интересно как ще стане така че в някои заведения да се пуши в други не.

То и сега има такава възможност да забраниш пушенето в кръчмата си,ама как да го направиш като 90 проц.от клиентите ти са пушачи[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: jino   
Дата:   07-01-10 09:12

въпреки че съм пушач съм за тотална забрана.

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: chicken   
Дата:   07-01-10 09:16

О, има вариант. Бившата ми шефка, която е пушачка, чака да влезе в сила закона и да забрани пушенето в нейната кръчма. Явно и трябва оправдание за пред клиентите [smilie5]
Аз от 2 години не пуша, но като бъдещ "кръчмар" (надявам се до седмица- две да отворя) не искам да го забранявам. Не толкова заради оборота, хората пак ще идват, а и моето място е удобно човек да излезе отвън да запали. Въпроса е принципен. защо да се дава на едните, орязвайки тотално другите. Трябва да има възможност за избор

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: chicken   
Дата:   07-01-10 09:18

jino, за да го кажеш мога да си представя какъв пушач си. Или пияч [smilie3]. То не е за хвалене, ама има пушачи и пушачи.

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: ivan_kadiiski   
Дата:   07-01-10 09:19

аз съм ЗА цигарите да станат 10лв. и да забранят навсякъде да се пуши ама да вземат да легализират едни др цигари да видите колко по-добре ше стане [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: Todd   
Дата:   07-01-10 09:21

Голям https://photo-forum.net/joro/emoticons/luk.gif че се запъват !!!


Като искат да пушат да отиват да гледат тютюн !!!

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: chicken   
Дата:   07-01-10 09:23

kadiiski, и тогава ще настъпи такъв живот...[smilie25] [smilie19] [smilie5] [thankyou]



Публикацията е редактирана (07-01-10 09:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: Nushenceto   
Дата:   07-01-10 09:23

Не искам да ми се сърдят пушачите,но според мен е хубава тази забрана... Не сме по-зле от другите държави ,които вече са го наложили това за заведенията и обществените места по култура,за да не може да се справим.Мисля,че всичко е просто воля...
Цигари се отказват от раз,а не а днес една,а утре една и така никога...
Хубаво е ,че ще ги качат ,за да ги откажат дори и една малка част... Много лош навик са като цяло.
Първо,че целия миришеш на цигари и дрехите ти,второ че устата ти мирише и е неприятно,а трето дори не знам къде му е кефа....
Не знам сигурно ви е хубаво,поне така съм чувала от някои,но без тях ще ви е още по-хубаво-сигурна съм
Майка ми е заклета пушачка и все се оправдава,че има много проблеми и е притеснена за това и онова и за това пуши,според мен това са просто приказки...
Нямам идея,но... абе щом ви харесва пушете си,ама все пак се съобразявайте с непушачите,за да не става пасивно пушене [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: jino   
Дата:   07-01-10 09:28

Пиле неможеш си представи[smile]
Не се хваля ама пуша от 20 години ,последните няколко по 2 кутии на ден.
В момента ги отказвам не бях пушил 12 дни ама вчера на Йорданов ден съгреших 5-6 цигари[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: ivan_kadiiski   
Дата:   07-01-10 09:29

chicken ще стане така че ще забравите за тия гадни тютюневи изделия [smilie5] и ще ги ползвате само за разредителче [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: pmartinov   
Дата:   07-01-10 09:29

Go home !!!








(да пушите )



Публикацията е редактирана (07-01-10 09:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: chicken   
Дата:   07-01-10 09:30

Не говорим за това, че са вредни цигарите. То и е ясно и е обсъждано. Д обяснява някой, особено ако не е пушил, как се отказват цигарите е нелепо. А за съобразяването с пишачите, ами точно за това говорим. Когато става дума за места, които се посещават доброволно трябва да се даде правото на избор. Когато си на работа ясно. Но кой те задължава да отидеш в задимена кръчма? Май доброволно си го правят непушачите и после мрънкат.

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: screaming_elmo   
Дата:   07-01-10 09:30

клуб "Пушилист" активно подкрепя идеята за запазването на старите цени на цигарите, тъй като тютюнът е важна част от животоподдържащата система вкючваща И други билки и растения


[smilie19]
[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: chicken   
Дата:   07-01-10 09:32

kadiiski, ние за разредителче не ползваме гадни. Купуваме си от по скъпите, дето миришат на мутреса блондинка в асансьор [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: ivan_kadiiski   
Дата:   07-01-10 09:32

клуб "Пушилист" [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: alsash   
Дата:   07-01-10 09:33

Пушенето е ДИВАШКИ навик...всъщност!.....Припомнете си от де произлиза....[smilie19]



Публикацията е редактирана (07-01-10 09:33)

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: sirkhann   
Дата:   07-01-10 09:34

Андрей Слабаков [smilie19] ша-ла-ла-ла-ла

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: chicken   
Дата:   07-01-10 09:34

alsash, като ни гледам кви сме добитъци надали ония ше са диваците...

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: alsash   
Дата:   07-01-10 09:35

ПУШАЧИТЕ са своеобразни терористи...[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: chicken   
Дата:   07-01-10 09:36

Абе квото и да си говорим, аз си искам правото да седна на бара, да си поръчам едно голямо, да запаля и да тръскам в три декара пепелник. Черен мат.
Това ако пропуша пак де [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: мара   
Дата:   07-01-10 09:37

нека има и за едните, и за другите. аз мога да пуша, мога и да не пуша. но бих отишла в незадимена кръчма. ако има възможност за отделно помешение за пушачи - що не? или нещо кат пушком...кат иска - да иде, да дръпне 2 пъти.

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: chicken   
Дата:   07-01-10 09:38

alsash, но законни. И те тероризират щото им се навираш.

Отговори на това съобщение
 Re: Пушачите се запъват
Автор: alsash   
Дата:   07-01-10 09:39

ТЕ се навират навсякъде......ама е въпрос на възпитание...а то от де?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.