Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 windows 7
Автор: slav4cho   
Дата:   26-12-09 12:00

Става ли горепосочения windows или не става защото съм с виста и се чудя дали да го сложа?
Гледам няколко приятели казват че става а и новите лаптопи с такава операционна ги продават.Та ако го е пробвал някой нека да каже.

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: gorbi   
Дата:   26-12-09 12:09

windows 8 е по-добър.....[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: dinkoff   
Дата:   26-12-09 12:13

става

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: Славов   
Дата:   26-12-09 12:22

става....

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: ltg   
Дата:   26-12-09 12:37

Става ако ти е що-годе нов компа и можеш да си намериш драйвери за всичката карантия в него. При мен с много зор едва подкарах тунера и камерата, а дзвука е само 2.1, а не 5.1, така че прави имидж на стария вин, за да можеш да го възстановиш ако се наложи.

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: sir_sky   
Дата:   26-12-09 12:48

става та дрънка...!

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: C41   
Дата:   26-12-09 12:48

Става. Работи по бързо от 98цата... [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: asahi   
Дата:   26-12-09 13:40

Няма как да не ти хареса. От Виста по-гадно няма през последните години.

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: ivodam   
Дата:   26-12-09 15:44

Става седмичката и още как! Вече близо два месеца съм с нея и няма забележки! А непрекъснато приятно ме изненадва. Оня ден си включвам за първи път новото 7Д. И хоп, Уиндоусчето ми казва - оо, за този хардуер мога да изтегля някои неща, разрешаваш ли. Как бе, викам, дърпай! Дръпна си набързо нещо и какво да видя - суровите файлове от Канона вече мога да си ги гледам като тъмбове във файл експлоръра, нещо, което така и не можах да накарам тъпата Виста да прави!

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: endlessdark   
Дата:   26-12-09 16:11

Става!!!Моя беше купен с виста,преди месец сложих 7-ца и си бачка идеално.

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: gbdesign   
Дата:   26-12-09 16:18

Седмицата се държи прилично. Като направиш чиста инсталация ще ти бачка по-бързо от Вистата, но след като се актуализира няма да има забележима разлика. Възможно е ако имаш екзотичен хардуер да имаш проблеми с пускането му.

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: papi   
Дата:   26-12-09 16:24

аз от скоро съм с У7
и не мога да кажа нищо
но ми се струва приятна ОС



Публикацията е редактирана (26-12-09 16:25)

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: Славов   
Дата:   26-12-09 16:34

gbdesign, няма да има разлика, ако компа е с 4-6 гб рам и мн. як процесор, на повечето машини, които аз съм пробвал, седмицата си бачка доста по-бързо от вистата.....

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: vaskoni   
Дата:   26-12-09 17:29

Разкошен е! Не се замисляй изобщо!

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: asahi   
Дата:   26-12-09 17:51

Най-приятното е, че не се налага да подсилваш хардуера заради новата ОС, както беше с Вистата.
До 2ГБ системна памет не забелязвам предимство на 7 пред ХР.

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: kudra   
Дата:   26-12-09 18:23

На мен и ХР ми върши работа, Вистата и тя не ми създава проблеми.
Не знам защо, веднага като излезе нещо ново и всички скачат на него и започват да го хвалят до небесата, а старото вече за нищо не става.
Седмицата със сигурност е приятна, ама чак пък толкова.
То и с фотоапаратите е така, като си купите последният модел и веднага почвате да правите страхотни снимки. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: Славов   
Дата:   26-12-09 18:52

Не е точно така, Вистата може да я хвали само някой, който незнае за какво иде реч, или е направил не повече от 10-20 преинсталации през живота си, а за новото, че е по-добро от старото с изключемие на вистата си е верно ....
Инсталирам поне по 5-6 пъти месечно и го казвам от личен опит ....
Оше помня скептицизма за 98, мислихме че 95 osr2 si e super.....

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: ksuhorukov   
Дата:   26-12-09 19:04

Карам с Виста 64 ултимейт от 2 години. Не е мръднала от тогава. Сигурно 7-цата има предимства, но ме мързи да пробвам. Всичко си ми работи прекрасно... защо да го развалям :)

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: endlessdark   
Дата:   26-12-09 22:53

Автор: Славов
Дата: 26-12-09 16:34

gbdesign, няма да има разлика, ако компа е с 4-6 гб рам и мн. як процесор, на повечето машини, които аз съм пробвал, седмицата си бачка доста по-бързо от вистата.....

Има разлика...моя е с 4ГБ РАМ...и сега със 7 мицата се държи по добре от колкото с оригиналната си виста.

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: ilchoni   
Дата:   26-12-09 22:56

аааааааааа откакто съм със седмицата, като отида в работа на ХР и лууудвам, изключително дървен.
А седмицата си е типичния юзър френдли уиндоус, кефи ме колко интерактивен е.
Единственото, което ме дразни, че Симантика за седмицата е на полски. И дзвера като ми цъкне някой кийген в карантината, нема начин да го измъкна оттам. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: Славов   
Дата:   26-12-09 23:33

ksuhorukov, не всеки е имал такъв комп, особено преди 2 години ... доста сме с по 2 гб рам и мобилен селерон .....

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: bobihot   
Дата:   27-12-09 01:02

аз я карах и на 1ГБ- няма разлика от хр+сп3

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: gbdesign   
Дата:   27-12-09 01:10

Славов, Уин 95 беше Хирошима на компютърната индустрия....95 Секън Едишън горе-долу работеше. 98-цата в сравнение с еН-Ти ставаше само за игри. Първата наистина читава ОС си остава ХР. Той ставаше и за децата и за професионалистите. Обаче напоследък толкова много остаря морално че всевъзможните вируси и зловреден софтуер могат да го унищожат само секунди след включване в мрежа. Виста или по-точно Лонгхорн си беше замислен като 64 битова ОС, която щеше да е революция, но писачите на софтуер просто отказаха да прекомпилират софтуера си на 64 бита и обрекоха една добра идея на пълен провал. Масовият хардуер към датата на излизане на Виста не покриваше минималните и изисквания за прилична работа. Седмицата си е на практика Виста със автоматично изключващи се визуални ефекти при инсталация върху кочина. Всички промени в нея са козметични и не случайно за нея се говори че е "добре работеща виста".


Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: ogimag   
Дата:   27-12-09 09:11

Изкарах около 2 месеца и се върнах на ХР

Отговори на това съобщение
 Re: windows 7
Автор: ivodam   
Дата:   27-12-09 09:54

Да бе, защо тия маймуни фирмите за софтуер не щат да си пишат приложенията на 64 бита? Например известните във фотографските среди Ник Софт - ми само 32, бахти и простотиите [smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.