Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Интернет през WiMAX
Автор: Vatman   
Дата:   16-12-09 13:28

Интересува ме има ли много ползватели вече, дали има големи флуктуации в скоростта и оказват ли сериозно влияние стените и атмосферните условия... ?

Зазглеждам тази възможност като алтернатива на измекярската БТК услуга...

Отговори на това съобщение
 Re: Интернет през WiMAX
Автор: NeDDRaG   
Дата:   16-12-09 13:43

Дано качеството е като цените.

Отговори на това съобщение
 Re: Интернет през WiMAX
Автор: Vatman   
Дата:   16-12-09 14:05

Цените не са високи вече. 20 лв на месец за 2 mbit предплатен пакет... даже по-малко ако се плати за 5 или 10 месеца.
http://www.maxtelecom.bg/internet/maxdsl


Отговори на това съобщение
 Re: Интернет през WiMAX
Автор: PeterPAN   
Дата:   16-12-09 21:31

ми аз ползвам макс-телеком пртедплатения пакет и нямам забележки, даже го ползвах в кола в движения никакви грижи ;)

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Интернет през WiMAX
Автор: Insight   
Дата:   16-12-09 22:45

Ако сте 40 часа седмично в движение, возени от шофьор, а вие седите на задната седалка и въртите бизнес - това е интересна оферта... в противен случай дори GPRS-то е напълно достатъчно за редките ситуации, в които сте в пустинята и изведнъж ви се прииска да си проверите мейла.

Отговори на това съобщение
 Re: Интернет през WiMAX
Автор: Vatman   
Дата:   17-12-09 08:59

Гмурнах се и аз в Макстелеком :) Дадоха хората и безжичен рутер (Linksys) за споделяне на връзката фрии и адаптер за IP телефония пак фрии :), но на мен не ми трябва... ако някой иска ще му го подаря веднага. Явно няма още много ползватели... БТК яко е заразила навсякъде :)

Отговори на това съобщение
 Re: Интернет през WiMAX
Автор: danbi   
Дата:   17-12-09 10:22

Тази технология не може да се сравни по GSM (EDGE, 3G и т.н.) по покритие. Скоростта също не е впечатляваща, а и няма как да бъде, тъй като в България са дадени само три лиценза за WMAX -- един 20 MHz и два по 10 MHz.

Но докато няма клиенти ще бива.

Аз по-скоро бих се радвал на глобален руминг пакет за 100-на лева на месеца [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интернет през WiMAX
Автор: Shmidt   
Дата:   17-12-09 11:30

Ползвам WiMAX от година. Става все по-добре с времето.
Но тази технология има да извърви още път.

Немога да го препоръчам като алтернатива на IDSL на БТК - освен в случай, че желаете мобилност, но пък там има далеч по-добри решения.

Отговори на това съобщение
 Re: Интернет през WiMAX
Автор: LTG   
Дата:   17-12-09 12:57

Внимавайте с Макс Телеком. Нещо напоследък бяха на ръба. Не предплащайте за повече от месец. [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Интернет през WiMAX
Автор: Vatman   
Дата:   17-12-09 13:04

И да фалират, друг ще поеме бизнеса. Услугата няма да спре. Никой няма да тръгне да демонтира съоръженията... в тази технология има развитие.

Отговори на това съобщение
 Re: Интернет през WiMAX
Автор: LTG   
Дата:   17-12-09 13:10

мда.. но е гадно да предплатиш услуга за година напред и след няколко месеца да ти я отрежат и да се чудиш от къде да си вземеш парите



Публикацията е редактирана (17-12-09 13:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Интернет през WiMAX
Автор: PeterPAN   
Дата:   17-12-09 13:20

До преди година ползвах пак МаксТелеком с така нареченото зайче в къщи имах проблеми със силата на сигнала трябваше да го слагам на определени места на прозореца да има сигнал и добра връзка, сега съм с малките УСБ стикчета нямам никакви грижи навсякъде в къщи има покритие [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Интернет през WiMAX
Автор: bobik   
Дата:   17-12-09 13:44

Супер зле - тука има тука нема...
Имат много хляб да ядат докато станат нормални...
Да не говорим, че скоростта е доста бавничка.

Отговори на това съобщение
 Re: Интернет през WiMAX
Автор: harvester_vn   
Дата:   17-12-09 16:43

Тъпа работа е. В момента съм на такъв само защото поради глупост го предплатихме... щот нали разбираш било мноо яко, телефон, мелефон и незнамсикво... само за 60лв на месец (за фирми)... 1 мбит, като се сетя че преди месец плащахме 35 лв за 25 мбит ми се реве.
Иначе за имането- има го, не се губи връзка.

п.п. За ей тея става въпрос- http://www.nexcom.bg/



Публикацията е редактирана (17-12-09 16:45)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.