Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Брех..
Автор: djogata   
Дата:   19-07-10 12:51

Един автор ме блокирал - не мога да му коментирам снимките, и да му пращам лични съобщения. Исках да му "пофаля" една снимка, ама няма как [smilie5]

Дотук нищо ново и нищо чудно, само дето не си спомням нито да съм имал някаква комуникация с този автор, нито пък някога да съм коментирал негова снимка, да не говорим, че повечето от снимките му са наистина добри [smilie21] [smilie21]

К'ви са вариантите - дали не съм му коментирал някаква калпава снимка, която в последствие е изтрил? Или е бъг в сайта? Или е получавал спам от моя профил [smilie18]

Или пък наистина съм изтресъл някой неуместен коментар (въпреки пълната липса на спомени за такова нещо). [smilie18]
 Re: Брех..
Автор: admin   
Дата:   19-07-10 12:53

Вариантите са много, но за да научиш верния, му пиши мейл през личния профил. Тука няма как някой да ти каже защо те е блокирал тоя автор, за когото дори не се знае кой е.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена