Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 как да си извадя кошчето от кошчето?
Автор: bc   
Дата:   30-10-09 16:16

Не мога да повярвам, че съм толкова тъпа, но успях да си изтрия кошчето от десктопа. [smilie2] Много добре знам как се изхвърля кошчето, но бързах и по инерция му дадох delete. И сега никъде из компютъра не намирам Recylce Bin. Нямаше символ за шорткът, но е логично щом е на десктопа да е само шорткът, нали? [smilie11]
С Vista съм, само с един хард.
Моля помогнете!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   30-10-09 16:24

Е за какво ти е кошчето [smilie5]

Иначе виж в папка уиндоус - там трябва да го има

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bc   
Дата:   30-10-09 16:25

Проблемът е решен!
Хубавото е, че явно има още много хора, които са правили тази глупост и веднага намерих развито решение на проблема! http://ask-leo.com/i_accidentally_deleted_my_recycle_bin_in_vista_how_do_i_get_it_back.html
[smile]
(Няма го в папката windows.)
Извинете ме, че питах вас преди google. [smilie8]



Публикацията е редактирана (30-10-09 16:27)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   30-10-09 16:28

А за какво ползваш това кошче и по-точно иконата му?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   30-10-09 16:36

Що бе Асахи, аз от време на време го ползвам - често се случва да направя "empty recycle bin" [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   30-10-09 16:38

Може би защото го ползваш. Аз трия с Shift+Del.

През Уиндоус Експлорер също може да се чисти кошче.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   30-10-09 16:39

Ха! Направих си 2 кошчета! И двете празни [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: morpher   
Дата:   30-10-09 16:42

Лош навик е това с Shift+Del... Понякога пък инцидентно се трият разни работи, които не трябва и когато по навик ги изтриеш директно трябва да се зориш със софтуер за възвръщане на данни, който не гарантира 100% ефективност.

П.С. Като се прибера вкъщи ще пробвам и аз да си направя две :D Може и цял ред да си сложа :D



Публикацията е редактирана (30-10-09 16:43)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   30-10-09 16:45

Асахи, благодаря, премъдри професоре, че ме осведоми за наличието на вълшебната комбинация shift + del [smilie5] [smilie5]

Все пак представи си, че и други я знаят тази комбинация, но че примерно без да искат не задържат шифта достатъчно дълго, или пък, понеже имат 20 мап-нати мрежови устройства и ги използват по цял ден, а локалните почти не се ползват, се ползва по навик директно del, която команда при мрежовите устройства не се отразява на кошчето? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   30-10-09 16:54

А мапнатото устройство можеш ли да делнеш?[ezik] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   30-10-09 16:56

Бобихот, не знам, може да пробвам, ама после сигурно ще ме линчуват публично, щото бекъпа май се прави веднъж на няколко дни, и ще затрия бачкането на доста хора за ден-два [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bc   
Дата:   30-10-09 17:04

Ползвам си кошчето, защото понякога трия неща, които след време се оказва, че ми трябват. И ако не съм изхвърлила и кошчето си ги взимам =) А и често трия механично и отиват там неща, които изобщо не съм искала да изтрия. Както и самото него днес. =)


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.