Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Май бирата ми дойде в повече...
Автор: djogata   
Дата:   03-12-09 00:59

Седя си аз пред телевизора (даваха Minority Report). Филмът свърши, аз отварям компютъра и се зачитам в интернет. Пийвам втора биричка (малка). Междувременно телевизора си бръмчи, и почва CSI. На английски естествено (с датски субтитри). Говорят си хората на английски, и отиват на оглед на някакво местопрестъпление. Разпитват някакъв свидетел. И изведнъж вниманието ми се приковава към телевизора, защото свидетелят проговаря:

"Човекът, както си седеше, падна на земята и беше мъртъв"....

На чист, оригинален български. [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Полицаят междувременно извади телефон, на екрана на който се изписа същата фраза на кирилица (но на руски) и след това телефонът я повтори на английски [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: uli   
Дата:   03-12-09 01:01

Братле - я да остайш бирата по-добре...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   03-12-09 01:03

Деба високотехнологичните полицаи, телефоните им слушат български, пишат на руски, а говорят на английски [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: siyann   
Дата:   03-12-09 01:34

aaaaaaaaa [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: terminator   
Дата:   03-12-09 09:27

Тоз телефон ще да е неква китайска реплика на iPhone или Нокия примерно, от тези дето са с две SIM карти, 10МПикс камера, радио, телевизор, 3.2" дисплей, пече мусака, пълни чушки, прави кафе .... а, и като телефон може да се ползва и в комплекта към него дават 6 батерии (4800mAh), 11 зарядни, 23 кабела, слушалки, карта памет, ютия, бойлер ... и други неща [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   03-12-09 09:35

На тоя филм - Minority Report - най-хубавото му е в началото цитатът от Осма симфония на Шуберт. Иначе баси и бозичката [smilie3]. Ма за бира преди лягане става. [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   03-12-09 10:32

Бира преди лягане - ще се убиете, бе.

Да ви имам мехурите.

Цивилизованият човек - мда - си взема просто night-cap, за да няма nightmares. Учиха ни на тия табиети още във Френската, пък учителят ни по английски го отнесе вихърът...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lionski   
Дата:   03-12-09 10:50

Бирата никога не може да ти е в повече! [beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   03-12-09 11:06

Лалинда, какви ги говориш бре [smilie18]

"Цивилизованите хора" си пият каквото им харесва, а не каквото "трябва" да пиеш, за да покажеш, че си цивилизован. Префърцунени глупости.

Или, както Дъглас Адамс казва, всяка цивилизация минава през 3 фази: оцеляване, опознаване, и изтънченост.

Като гледам, Лалинда още не е стигнала третата фаза, но всячески се старае да покаже, че е чувала за нея [smilie5]

Ако ги съпоставим с пиенето, то трите фази ще са следните: "Как да се напия?", "Всъщност, защо пия?", и "Къде ще ударим по едно".

Та така - вечер, ако ми се пие питие, си сипвам каквото ми се пие. Най-често чаша червено вино. То зависи и какво вечерям/съм вечерял де - след сочна говежда пържола една чаша червено вино се е утрепала, но примерно с кюфтета + картофи, биричката е чойс #1 [smilie5].
В случая късметът се падна на бирата, просто защото имам десетина студени бири в хладилника от съботната разпивка, и ме мързеше да отварям вино [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   03-12-09 11:12

Остай бирите и Тралалка, ами гледай Хорейшо с какви софтуери работи. От 2 пиксела вади плакат!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fotoloop   
Дата:   03-12-09 11:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stew   
Дата:   03-12-09 11:35

и.. да не забравим, дребни сексуални услуги... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   03-12-09 11:45

И, почти забравихме - разхожда кучето [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   03-12-09 11:47

От 2 пиксела вади плакат!


Хорейшьо е най-добрият бееееееееееее [beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   03-12-09 11:51

Аааа, чЕкайте ся, това вчера беше CSI New York, а не Miami, нямаше го Хорейшьо [smilie5]

(Между другото, забелязали ли сте на CSI Miami колко често си служат със зелен, бокест фон - особено в комбинация с рижавата кратуна на Хорацио?) [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   03-12-09 12:20

Хорацио е сила. Гледа кръв по земята, прави уникаааално умна физиономия, все едно е измислил Суперструнната теория и казва: "Следи от кръв...!"
Край на изречението.
Факт е че CSI Miami е по тъпо от другите, точно заради рижата кратуна на "Хорейшьо" :)))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Frida   
Дата:   03-12-09 12:22

Забелязали сме колко прекалено често си служат с едни филтри за розово оранджево бозаво небе и сатурейшъна на макс [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   03-12-09 12:26

Мда, филтрите не съм ги забелязал (епизодите, които хващам, все не дават много небе, но бокестото зелено е на всяка втора сценка). Затова пък сатурейшъна наистина си е винаги на макс (сега ще дойде Лалинда вещо да ни обясни, че не трябвало да използваме сатурейшън, ами правилната дума - примерно насищане) [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivodam   
Дата:   03-12-09 12:28

djogata: Според Адамс най-разпространеното питие във Вселената е джин-о-тоникс [smilie3]

Наздраве [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   03-12-09 12:29

сатурейшън, матурейшън, не остава неразкрито престъплениЙ!
Браус [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.