Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 "Властта е в моите ръце!" - епизод 2
Автор: Acnapyxcku   
Дата:   25-06-09 11:41

Ахмед Доган: Аз разпределям порциите на финансирането в държавата
"Властта е в моите ръце. ДПС е бацил"


"Аз съм инструментът във властта, който разпределя порциите на финансирането в държавата". Това е заявил лидерът на ДПС Ахмед Доган на 18 юни по време на предизборна среща в село Кочан, община Сатовча.

“Как депутат ще реши проблема за проектите и тяхното инвестиране? Не е възможно! Властта е в моите ръце! Това искам да разберете", казва Доган, след което следва бурно ръкопляскане.

Лидерът на ДПС обяснява още, че депутатите нямат реална власт.

"Тяхната власт е законодателна, те създават закони. И трябва да си много актуален, да имаш съвсем други позиции, позиционирани да речем чрез министри и други неформални контакти, за да може един депутат да се превърне в инструмент на властта, за да ви решава конкретните проблеми. Как депутатът ще реши проблема за проектите и тяхното инвестиране. Не е възможно! Властта е в моите ръце! Това искам да ви кажа!", посочва Доган.

"И когато ние искаме по-мощно присъствие в парламента, това означава че искаме по-широко позициониране в парламента и от там в централната власт, господа. За да имам аз такива инструменти като нея, тя е шеф на фонд Земеделие. Министри, зам.-министри, дирекции, вицепремиери и т.н. В мене е концентрирана властта, а не е във вашите депутати, искам да го знаете това!", добавя лидерът на ДПС.

В сряда вечерта Доган е продължил с разсъжденията и признанията си и на предизборна среща в Шумен, на която е определил ДПС като "бацил".

"ДПС е бацил - където влезе, не излиза". ДПС е конструирана по такъв начин, че за да оцелее като партийна система, трябва да се развива, да се разширява", посочил Доган.

Според него всички партии са против ДПС, защото се страхуват от разрастването му, "страх ги е от тази философия на бацила".

" На тези избори ДПС ще получи над 500 000 гласа, но ще дойде време, когато партията ще има над 1 милион избиратели - и българи, и турци, и роми, и евреи, и това е моята мечта", заявил още Доган.

Философията "бацил" е фундамент на ДПС, защото няма да има по-силна партия от нас, ако това се осъществи, добавил лидерът на движението.

Доган поставил задача пред шуменската областна организация на партията да се прескочи границата от 30 хил. гласа на предстоящите избори. От самия град Шумен пък Доган поискал 6 хил. гласа.

"Това е тест за вас. Направете го като жест към мен и бъдете убедени, че аз ще ви го върна. И този жест няма да е само любовта ми - в нашите общини кипи много сериозна дейност с еврофондовете, с извънбюджетни средства, насочваме и частен бизнес", каза партийният лидер и обеща, че, ако се сега в Шумен се мине бариерата от 30 хил. гласа, ще дойде време, когато ще се отстоява "по-голяма кауза".

В речта си Доган се обърна и към журналистите в залата: "ДПС успява, защото, уважаеми журналисти, се основава на разума на сърцето - когато се мразим, действително го правим, когато се обичаме, се обичаме силно, естествено това вие никога няма да го разберете". Част от думите на Доган бяха на турски език, при което залата изригваше в аплодисменти и скандирания "ДПС, ДПС".

Част от речта на Доган в село Кочан --- тук


Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: BOriSoFF   
Дата:   25-06-09 11:48

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=1178938&t=1178938&phorum_uriauth=


Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: uli   
Дата:   25-06-09 13:13

Ами като ходим за риба по изборите - така е.

Помнете - на този боклук властта му я дадохме НИЕ.
С нашето безхаберие...[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ffwd   
Дата:   25-06-09 15:15

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/ajvw6826.JPG
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs104.snc1/4776_93565864354_626754354_1966998_6516446_n

Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: jekopj   
Дата:   25-06-09 15:42

Колкото и да ми е антипатичен А.Доган,трябва да призная,че говори верни /за съжаление/ неща.
Сега става ли ви ясно защо изборните листи се редят от шепе хора,а не от централите по места?За да могат тези хора да бъдат контролирани и манипулирани,и да изпълняват волята на този,който ги е поставил там.Чудо голямо,че някой ще се засегне от това,че уж бил начело в дадена листа,а го сменили с друг в последния момент.Чудо голямо,че някой ще се разочарова от дадена партия или водачът и,и ще я напусне с презрение-важното е да се избере точния човек,нашето момче,послушкото.Така че,няма партии и членска маса...има водачи на партии,които решават помежду си кое как да стане и кога да стане,а членската маса да духа супата...и ние това правим от 20 години.
Явно у нас още има да учим що е Демокрация...


Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: юнга   
Дата:   25-06-09 15:53

Автор: uli
Дата: 25-06-09 13:13

Ами като ходим за риба по изборите - така е.

Помнете - на този боклук властта му я дадохме НИЕ.
С нашето безхаберие...[smilie9]


Нееее. Не е така.
Комунистите си го създадоха. Държавна сигурност.
И конституция си направиха.
И изборни закони си приеха.
И се пъпкуваха , та се размножиха на много партии и партийки.
И като отидеш да гласуваш, все на тях да попадаш.
Атака за какво създадоха?
За да плашат турците и да гласуват за ДПС.
За какво са НДСВ, СДС, ГЕРБ, Лидер, Напред, РЗС?
За каквото беше ОФ преди 1989г.
Тогава се наричаше "политически плурализъм".
Резултата какъв беше? Тоталитарен режим?
Със сегашното ОФ какво е ?
Командно административна система от най -гаден тип.
Система не се променя с избори.

Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: jekopj   
Дата:   25-06-09 16:07

юнга,тя системата няма и нужда да се променя,понеже не е измислена по-добра за сега.
Нужно е да се променят хората,да търсят сметка на тези,които са избрали и да знаят,че от всеки от тях зависи дали ще стане по-добре като цяло.
Ти,както призоваваш да ходим за гъби в деня на изборите,нали се сещаш кога ще промениш нещо...точно на кукуво лято.[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: Lalinda   
Дата:   25-06-09 16:07

Сега ще излезе и че НДСВ, СДС, ГЕРБ, Лидер, Напред, РЗС са били създадени, за да "се плашат комунистите и да гласуват за БСП".

Няма логика. Та нали именно бившите симпатизанти на БСП гласуват за горните партии...

Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: Lalinda   
Дата:   25-06-09 16:10

А от картинката на ффвд излиза, че из секциите ще има отделни урни...

[smilie10] [smilie10] [smilie10]

Няма да има, една ще е.

Синята коалиция и Демокрация вървят заедно само с главна буква на Д-то. Имаше такъв вестник, а демокрация и по времето на синьото управление нямаше.

Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: юнга   
Дата:   25-06-09 16:16

Lalinda , горещо. Близко си до истината.

Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: Славов   
Дата:   25-06-09 16:30

[smilie10] [smilie18] [smilie10] [smilie18]

Само в БГ, тоя може да е толкова нагъл......

Добре че доста негови хора се вече под земята ....

Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: slivenski   
Дата:   25-06-09 17:33

Сега ще излезе и че НДСВ, СДС, ГЕРБ, Лидер, Напред, РЗС са били създадени, за да "се плашат комунистите и да гласуват за БСП".

Всички партии са създадени, за да пречат на г-н Иван Костов да изключи автопилота на комунизма и да вземе държавното кормило в здравата са десница. [smilie23] [smilie23] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: ogimag   
Дата:   25-06-09 18:03

То затова- едни ще ходят с лачени обуща, други по джапанки. Иначе пред Господа всички са равни...

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/qlcm3901.JPG
http://212.36.3.59/site_pics/176/g_1237929645_IMG_7300c1.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   25-06-09 18:05

Агенция “Фокус”
Румен Овчаров отказа коментар на думи на Ахмед Доган

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   25-06-09 18:05

Агенция “Фокус”
Президентът не коментира думи на Ахмед Доган от посещението му в Сатовча

Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: jekopj   
Дата:   25-06-09 18:08

Какво има да коментират като са дупе и гащи...кой е дупето и кой гащите,изберете сами...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: uli   
Дата:   25-06-09 18:16

Ослушват се като насрани - щото са си такива...[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: uli   
Дата:   25-06-09 18:37

и тоя започва да го тресе звездомания


Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: Acnapyxcku   
Дата:   25-06-09 18:39

НДСВ се създаде за да управляват комунистите зад маската на добре нахранения цар;
СДС се създаде за да обере хорските надежди за нещо различно, но да не прави нищо различно от това, което комунистите програмират. В последствие някои демократи не пожелаха да слушкат и бяха пропагандно окарикатурени до неугледност в очите на простия българин. Те са и до сега под обстрел защото са единствената истинска заплаха за статуквото.
ГЕРБ се създаде за да управляват комунистите зад маската на доброто ченге-pompier;
Лидер, Напред, РЗС, да добавим от близкото минало и други колоритни суяци като БББ (помните ли все още Жоржи Ганчев Анчев?) или Новото време - всички те се създадоха за да добие чувството за многоалтернативност българина и така да разпилее некомунистическия вот. Това, заедно с подхранваната погнуса от участие в гласуването, омаломощи и разби на десетки парченца демократичния вот.

На този фон си имаме една могъща представена във всеки парламент до сега Комунистическа партия, партия, продукт на КГБ дотолкова, доколкото руските имперски интереси са и нейни първостепенни интереси. Ако е добре защитен тизи интерес, то и за партията проводник ще има достатъчно. Добра сделка е това, трябва да се признае.

Създаването на ДПС поне в началото изглеждаше да е вън от тази игра. ДПС - това бяха турците, които бяха бити, клани и убивани за да сменят своята вяра, убеждения и имена, които бяха прокудени от родните им места и никой не вярваше тогава, че жертва и палач след недълго ще си разпределят софрата и няма да си гледат в канчетата. Спорно е доколко тази партия е проводник на интересите на Турция към доскорошните си територии или на Русия с реверанса към комунистически доскорошни и сегашни управници. Абсурдно е да се твърди, че КГБ не контролира и тази партия, като се има предвид "балансьорската" и роля до тук, а и от тук нататък - очевидно. Проблема е кой как си е разчел интереса в относително дългосрочен план. Дали територията България ще се окаже Турска по чисто демографски и културологичен признак или пък ще е Руска по чисто икономическа подчиненост, добила постепенно абсолютни измерения.

И след всичко казано до тук никак не е странно, че на едва проявения порив към демокрация и политика, ориентирана към европейски ценности, суверенът - народът, в неговото гласоподаващо малцинство - не реагира. Просто не разпознава Европа, с нейните културни и обществени ценности.

Като се добави факта, че Русия много добре знае как се управляват ислямизирани територии, очевидно е, че без страх би приела варианта "ислямска България" но исторически и - най-вече икономически подчинена на Русия. И защо допускаме сметките и на имперска Русия и на османска Турция да излизат? Защото не се припознаваме за бели хора с белите хора, нито за културни хора с културните, нито за цивилизовани с цивилизованите!

Толкова от мен - изборът си е ваш личен, но е редно да размислите преди да изберете съдбата на децата си!


Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: jekopj   
Дата:   25-06-09 18:52

Аспарухски...[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: юнга   
Дата:   25-06-09 18:54

Ти сега, против политическия плурализъм ли си?[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: chill   
Дата:   25-06-09 19:12

Трябва да си пълен идиот, за да плашиш гаргите с "ислямска заплаха" точно от Турция.[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: zizero   
Дата:   25-06-09 19:25

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/uxvg0697.JPG
http://www.absurdno.com/nodogan.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: slivenski   
Дата:   25-06-09 19:56

Не си ли задавате въпроса, че в съвременното общество, пък било то и посткомунистическо, просто НЯМА как толкова много власт да е съсредоточена в ръцете само на един човек и че това, което се разиграва, всъщност представлява един добре премислен сценарий, включително и нововъведената лексика от типа "доганизация на държавата" и прочие?

Още не мога да разбера кой има най-голям интерес от това, но в главата ми започва да се върти една идея, че в следващото управление може да видим хора, които в момента твърдят, че никога не биха седнали на една маса, образно казано...

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Властта е в моите ръце!"
Автор: pmartinov   
Дата:   25-06-09 21:39

Доган наистина превърна България в изтривалка на Турция по пътя към Европа...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.