Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: PeterPAN   
Дата:   21-06-09 15:17

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   21-06-09 15:19

Беемве седмица ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: C41   
Дата:   21-06-09 15:21

Частито, ще почерпиш ли?[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: PeterPAN   
Дата:   21-06-09 15:21

Е мислех че съм копирал съоб щението, но явно се е затрило като съм блокирал абоната ;)

на чист английски ми обясняваше как бил от незнам ъде си и как баща му му оставил сейф с 300 000 000 USD и как ме избрал точно мен да му помогна и не на последно място да му изпратя лични данни и снимка [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: PeterPAN   
Дата:   21-06-09 15:22

Ма непозна [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   21-06-09 15:22

Избъзикай го - прати му снимка и данни на Бойко

Отговори на това съобщение
 Re: Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: siyann   
Дата:   21-06-09 15:23

OrLIndraGanOv [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: PeterPAN   
Дата:   21-06-09 15:24

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: PeterPAN   
Дата:   21-06-09 15:24

[15:10:55] Samuel Dia: Greeting

Dear Sir/Ma,

I am very sorry to bother you with my plight, Please know that it's not by mistake that I am contacting you, but by the special grace of God, After searching for someone I can lay my plight to, I’ve finally put my trust in you after praying to God, My name is Samuel Dia from Sierra Leone. I am 20years of age.

My father and I escaped from our country at the pick of the civil war after loosing my mother and two of my senior sisters in the war, they were raped and killed. My father was in Accra , to negotiate a purchase of cocoa field, when he was involved in an auto crash; He was then hospitalized and later gave up.

His death, made me an orphan and exposed me to many dangers, Before the unfortunate and sudden death of my father, he called me to his bedside and told me about a consignment that he deposited in a security company and the content of the box is money which, the company did not know as money except me.

And the box in question contains total sum of $33.000, 000.00 millions dollars deposited in a security company here in Accra, and he told me as the only surviving child that he has made me the next of kin to the deposited fund, and that incase he fails to make it that I should take care of myself and get someone to help me invest the money for me.
I have all the papers with me to back my claim to you; I have confirmed from the company, and I am glad to let you know that all the papers he gave to me were all genuine.

I asked them to give me the consignment but they showed me the paper that my late dad signed with them stating that I must provide a foreign beneficiary to claim the fund. They told me that my dad made a provision that my guardian must manage the consignment on my behalf; please this is where I need your assistance.

I have tried to locate any of my family but all to no avail and this is why I have decided to get one for my self to assist me in getting the money out, I will do all you want from me provided it’s within my reach and the will of God, I trust you because I trust God never to lead me astray.

Please help me, I have just told them that my guardian will contact them because I don’t want them to take advantage of me that, I want you to stand for me as my guardian or beneficiary, Tell them you are my guardian and because of the crisis here, you want me to be with you where you can take better care of me. Please help save my life, I have no more money here and feeding is a big problem for me.

Please I trust you because I trust God, again, as soon as the money has been transferred, to your account, I will want you to assist me with a letter of invitation that will make me get a visa to your country in order for me to continue my education and to invest the money in a viable business there.

As this is my last hope in life, I am ready to do anything you want provided you will help me, you can have 20 percent of the total money if only you will help me. If this is acceptable to you, send me a mail through my e-mail account: samueldx1@yahoo.de so that I can know you more.

Please send me your photo and your telephone number. God Bless you.
Yours,
Sincerely
Samuel Dia
samueldx1@yahoo.de

Отговори на това съобщение
 Re: Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: PeterPAN   
Дата:   21-06-09 15:25

Вие сте на ход [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   21-06-09 15:25

Някой път ше ви разправям брат ми как избъзика един от тия дето се обаждат по телефона, търсят тоя, дето е на негово име в указателя и му обясняват за турбо-далаверата, която се пече.

Отговори на това съобщение
 Re: Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   21-06-09 15:26

ПитърПАН, остави идеята да отлежи известно време и избери, или даже компилирай най-интересните неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: PeterPAN   
Дата:   21-06-09 15:29

Не издържах да го прочета цялото, а и нямам свободно време иначе си струва базика [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: Orlin   
Дата:   21-06-09 16:21

PeterPAN ,

Кво толкова се хвалиш!

Аз получавам два пъти на седмица писма от нигерийски министри, наскоро разбрах за загиналото семейство на г-н Майкъл Иванова, с когото имаме еднакви фамилии и поради това имам шанса да получа 1.5 милиона долара и поне веднъж месечно получавам съобщение, че сметката ми в Баркли банк се нуждае от потвърждение за да мога да ползвам събраните 500 хиляди паунда.

Замислих си, че ако събера всички пари, които са ми предложили накуп ще измъкна България от кризата и ще живеем ще станем Швейцария на Баканите!

Отговори на това съобщение
 Re: Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   21-06-09 16:26

Пиши му, че можеш да му помогнеш само ако предварително инвестира 5000 евровци в "адската далавера с лагерите за намсиквиси машини", дето наш`те телефонни мошеници използват...
Или му пиши от името на следовател Борисов, първо да прати пари за гаранция да те пуснат от пандиза и т.н...

Използвай техните камъни :)

Отговори на това съобщение
 Re: Ударих 7-ца от тотото -:)
Автор: val2007   
Дата:   21-06-09 19:01

И аз доскоро получавах подобни "милионерски известия", и то на нелош английски...
Отвърнах на също нелош английски - със съвет - да намерят романите "ЗЛАТНИЯТ ТЕЛЕЦ" и "12-те СТОЛА" на Иля Илф и Евгений Петров (много отдавна са преведени на английски и са излизали в САЩ, Великобритания, Австралия и пр.)
... И да изучат добре опита и триковете на ОСТАП БЕНДЕР... После пак да ми пишат - няма да им искам комисионна за съвета... [smilie18] [smilie18]

Това направих след третото досадно "милионерско" спамче на същия кретен... Слава богу, сработи... Но едва ли защото са прочели романите... По-скоро е заради цитираната от мен велика фраза на Остап: "Парите се търкалят буквално навсякъде по Улицата... Просто трябва да се наведеш, за да ги вземеш." [ezik]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.