Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Относно регистрация
Автор: prisonbreak   
Дата:   07-06-09 10:12

Здравейте колеги.Поради случващи се обсотяелства. трябва да си сменя гражданството на СФ.Но въпросът който ме мъчи е , трябжва ли да сменям и регистрацията на колата.Води си се на мое име, Аз съм и пръв собственик.
Ако може някой да ми обясни какво се прави....

Отговори на това съобщение
 Re: Относно регистрация
Автор: navy   
Дата:   07-06-09 10:16

Не е задълже [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Относно регистрация
Автор: prisonbreak   
Дата:   07-06-09 10:18

значи мога да си меня личната карта, па колата да си я карам с дрг рег.номер

Отговори на това съобщение
 Re: Относно регистрация
Автор: prisonbreak   
Дата:   07-06-09 18:15

Хайде де, дайте поне още 2,3 мнения.

Отговори на това съобщение
 Re: Относно регистрация
Автор: HP   
Дата:   07-06-09 18:16

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Относно регистрация
Автор: bordon   
Дата:   08-06-09 03:32

Предполагам че искаш да си смениш жителството /а не гражданството/ за СФ. [smilie5]

Личната карта ще си я смениш.
За регистрацията на колата няма нужда от промяна. По документи /имена, ЕГН и др. данни/ ти си оставаш собственик на колата независимо от това, къде ти е настоящия адрес по местоживеене.
В регистрите на КАТ чисто и просто тя си остава там, където е направена нейната регистрация - например, може да е регистрирана в КАТ - Пловдив, Варна, Русе, Бургас.....
А в същото време ти да си живееш в София и да си ползваш автомобила. По документи той е твой. [smilie7]

П.П.
Например, може да си имаш и една-две вили на Хавайте и на Бермудите, една яхта, чакаща на порт близа да Монте Карло, един личен хеликоптер и за всеки случай една "ЧЕСНА", готови да те откарат и да най-далечното място......[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Е те всички са си твои по документи. [smilie5]
А пък ти през това време си живееш мирно, кротко и спокойно в София и не мислиш за проблеми с регистрации и пререгистрации... [smilie24]

--- Чакай, че нещо много се размечтах ---

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   08-06-09 10:05

Той не пита за самолетите си, само за колата. За яхтите ще има друга тема... [smilie6] [ezik] [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.