Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Държава или детска градина
Автор: explorer   
Дата:   08-04-09 18:47

За пореден път премиерчето ни Станишев се показа като дребна и злобна душица. Почуствал се обиден, че Бойко Борисов го натопил в Москва, и веднага: "Правителството ще обсъжда обявяването на криза на територията на Столична община заради боклука". Чак сега ли бе, Сергей?

Предната му изцепка беше с пишман-експерта Тошко Тошев, който след като участва в дебата срещу Станишев, веднага беше обвинен в източване на ДДС и изритан от ДАНС. То няма лошо, ама трябва ли да чакат всеки да застава на дебат срещу Станишев, за да се сетят да го разследват за източване на ДДС?

Най-смешното в цялата тази пародия е, че като че ли Сергейчо не осъзнава, че Бойко всъщност играе в неговия отбор. Или го осъзнава, но все пак злобее, че ще трябва да му сдаде кокала, т.е. премиерското кресло. Трагедия просто, министър-председателя ни се държи като обидено хлапе в детската градина - "Моля другарко, пък той Бойко ме плюе".


Отговори на това съобщение
 Re: Държава или детска градина
Автор: promis   
Дата:   08-04-09 18:56

"...с пишман-експерта Тошко Тошев, който след като участва в дебата срещу Станишев, веднага беше обвинен в източване на ДДС и изритан от ДАНС"

Аз доколкото знам не е обвинен, а просто тръгна един слух по медиите и всички повярваха.

Отговори на това съобщение
 Re: Държава или детска градина
Автор: Amigo   
Дата:   08-04-09 20:39

гейковците са злобни и ревниви [cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Държава или детска градина
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   09-04-09 03:52

Не е Тошко Тошев, а Тошко Тодоров

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.