Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 процент хора със собствени жилища
Автор: exile   
Дата:   26-02-09 12:26

Колко е процентът на хората със собствени жилища в България, спрямо тези, които живеят под наем? някой има ли приблизителна информация?
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: процент хора със собствени жилища
Автор: exile   
Дата:   26-02-09 12:28

даже ако имате информация от еди каква си до еди каква си върст (примерно 30 до 60 годишна възраст) ще ми бъде още по-полезно [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: процент хора със собствени жилища
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-02-09 12:31

голям е за толкоз безпарични и мрънкащи люде кат нашего брата бай ти Ганьо

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: процент хора със собствени жилища
Автор: ejko   
Дата:   26-02-09 12:32

Малко над 90%. Заедно с Литва и Румъния сме на първите три места в Европа.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   26-02-09 12:32

тук провери ли?
ю
http://www.nsi.bg/Population/Population.htm

Отговори на това съобщение
 Re: процент хора със собствени жилища
Автор: fundamental   
Дата:   26-02-09 12:33

http://www.lev.bg/view_article.php?article_id=10894

това е първото излязло в гугъл на "процент собствени жилища" [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: процент хора със собствени жилища
Автор: exile   
Дата:   26-02-09 12:35

ем да, ама то е ясно, че почти 100% от пенсионерите живеят в собствени жилища.
искаше ми се нещо по...
за как да ги наречем... хората в активна работна възраст?
мерси де [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: процент хора със собствени жилища
Автор: tnt   
Дата:   26-02-09 12:37

Брех! Тъз зона ше се окаже по-ефикасна от Гугъл. Пущаш тема и хоп! поне 2-3 отговора цъфват завчас...
Да прекръстим клъба на Клуб Аск ФФ Джийвс [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: процент хора със собствени жилища
Автор: explorer   
Дата:   26-02-09 12:37

Повечето българи като кажат "собствено жилище", имат предвид 45-те квадрата едностайно на мама и тате, на което са горди съпритежатели заедно със сестра си. Иначе живеят на квартира в София.

Горките американци, които са затънали в дългове и изплащат ипотеки, или дори не изплащат ипотеки, а са под наем, обикновено живеят в къщи от по няколкостотин квадрата с по две бани, гараж за две коли и градина с барбекю.


Отговори на това съобщение
 Re: процент хора със собствени жилища
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-02-09 12:38

Аз съм в активна работна възраст, но съм от малкия процент [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: процент хора със собствени жилища
Автор: exile   
Дата:   26-02-09 12:40

бе няма значение, мен ми трябва просот като цифра за статистика [beer]
иначе да, експлорър е прав.
да не говорим, че един наем струва горе-долу колкото да си изплащаш партамента взет със заем...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   26-02-09 13:34

И аз в малкия процент, ама ми се ще да се натисна и да вляза в големия [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: процент хора със собствени жилища
Автор: Vinsent   
Дата:   26-02-09 14:17

Тук има инфо [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: процент хора със собствени жилища
Автор: n1x0n   
Дата:   26-02-09 14:31

Горките американци, които са затънали в дългове и изплащат ипотеки, или дори не изплащат ипотеки, а са под наем, обикновено живеят в къщи от по няколкостотин квадрата с по две бани, гараж за две коли и градина с барбекю.

Това с цената на денонощно лизане на шефски задници, гълтане на литри антиациди и шепи анти-стрес хапове - щото с тази ипотека за половин милион - стреса от загуба на работата е в пъти по-висок отколкото при хората със собствено жилище.

Най-пресния пример за резултатите от този охолен живот:

"A Los Angeles neighborhood is reeling Tuesday night. Investigators say a man shot and killed his wife and children before turning the gun on himself.

Officers found the seven bodies in the family's Wilmington home Tuesday morning after they got a call from a TV station.

Police say Ervin Lupoe had faxed a letter to KABC saying he and his wife had been fired from their jobs at Kaiser Permanente Medical Center, and they had planned the killings together.

"I can't state enough, it's a family tragedy and it's our worst fear in these tough times - having people who don't see any alternative, finding a way out of financial problems or job problems," said Deputy Chief Kenneth Garner with the Los Angeles Police Department."

Отговори на това съобщение
 Re: процент хора със собствени жилища
Автор: terminator   
Дата:   26-02-09 15:29

Ми аз като прост инженер още през 1993г. си купих апартамент, собствен, за мен и жена ми. Тогава се изкарваше лев и реших да го вложа. За което не съжалявам. През 2004г. пък ми дойдоха едни пари накуп и аз какво - хоп, купих си и етаж от къща с 300кв.м. дворче - пак собствени, за мен, за жена ми и за сина ни. За което пак изобщо не съжалявам. Гледайки как се развиват нещата последните 3-4г ... вече дори почвам да се гордея че съм успял поне толкова. Все пак вече съм на 41г., а и в Габрово дойдох за малко уж, да поуча 4-5г. - инджинер да стана, щото тогава - 80-те години на миналия век беше на мода, пък то какво стана ... [smilie5]
И за да си спазя 11-годишния период на покупка на недвижим имот, към 2015г. трябва вече да си купувам вила или хотелче нейде по морето - те дотогава ще са поевтинели достатъчно си мисля [smile]. Е, остава и пари да поспечеля дотогава , де [smile]



Публикацията е редактирана (26-02-09 15:31)

Отговори на това съобщение
 Re: процент хора със собствени жилища
Автор: morfi_222   
Дата:   27-02-09 09:05

аз си нямам

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.