Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Багажник за каяк
Автор: Chitsujo   
Дата:   21-02-09 14:25

Мили другарчета, наближава сезонът за рафтинг и каякинг! Имам крещяща нужда от автомобилен багажник за каяка.

Ще се монтира на кола, която няма лайсни за багажник на покрива си. Може би по-късно ще пусна размерите за ширината на напречните пръчки.

Откривам в нета разни предложения и в каякарския форум пуснах тема, но да запитам и тук!

Предполагам багажникът трябва да е с щипки за надлъжните колони на вратите + челюст със заключване за самия каяк (вертикална).

БАГАЖНИК THULE KAYAK CARRIER 874
https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/ujtj5867.JPG
http://outdoor.escadra.bg/wp-content/uploads/d0b1d0b0d0b3d0b0d0b6d0bdd0b8d0ba-d0b7d0b0-d0bad0b0d0bdd


Това струва 6680 руб. или в друг сайт $141.37


Отговори на това съобщение
 Re: Багажник за каяк
Автор: Amigo   
Дата:   21-02-09 14:45

викай ни да снимаме като рафтираш [smilie3] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Багажник за каяк
Автор: Chitsujo   
Дата:   21-02-09 14:52

Всички са поканени в Луковит да снимат безплатно [smilie5] Само да се позатопли, че да сме по банкиси [shtrak] Освен това правят ЯХТ клуб в Карлуково и мисля да си купя една ливада там до новостроящия се ВЕЦ и да правя сборище + фото сафари с джип, рафтинг по р. Искър и конна езда, палатки, билкарство, гъбарство [smilie24]

Сега помагайте за багажника. Снимки ще има, много ясно! [thankyou] [shtrak] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boyanb   
Дата:   21-02-09 15:01

тъй кат гледам, сама си си помогнала [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   21-02-09 15:03

Може, ама трябва ми компетентно мнение да каже някой дали е съвместимо това животно с моя опел, защото в сайта на производителя пише, че е, ама не точно за тази Вектра. Все пак патилото от whitewaterbg трябва да се произнесе

Отговори на това съобщение
 Re: Багажник за каяк
Автор: lx_atanasov   
Дата:   21-02-09 15:07

http://www.rei.com/search?cat=4500277&seq=1&hist=cat%2C4500277%3AKayak+and+Canoe+Racks
[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   21-02-09 15:09

Миси Сашо [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Багажник за каяк
Автор: Chitsujo   
Дата:   21-02-09 22:20

UP [smilie24]


ДОсега оглеждах колите спрели на стадион "Васил Левски" все едно ще ги крада. Гледах багажници и приспособления за прикачване на такива. КОлите са доста разнообразни в това отношение [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Багажник за каяк
Автор: joro35   
Дата:   22-02-09 09:18

Въъъй... и аз имам същия проблем. Цяла година каяка ми седи в хола, щот не мога да го извозя...Цялото лято го гледах жално... жално.

Отговори на това съобщение
 Re: Багажник за каяк
Автор: Chitsujo   
Дата:   22-02-09 09:59

Привет Жоро, какъв каяк имаш и ако нещо мога да помагам?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.