Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Двама цигани обраха деца
Автор: Vinsent   
Дата:   16-02-09 19:21

Двама цигани току-що пред НДК са обрали две деца на 12 год., едното от които ми е много близко. Ударили са го в корема и са ги накарали да си дадат мобилните телефони. Захплашлили са ги, че ако кажат на някой ще ги убият!

Никога не съм бил расист, нито някакъв ...фоб или ...фил, ама това страшно ме ядоса.

ДОКОГА ТЕЗИ СКАПАНИ УПРАВЛЯВАЩИ, А И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ПОЛИТИЦИ ЩЕ ТЪРПЯТ ЦИГАНСКАТА ПРЕСТЪПНОСТ??? [smilie23] [smilie23] [smilie23]

 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: Marillion   
Дата:   16-02-09 19:23

[smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: ecobo   
Дата:   16-02-09 19:23

И после: "Що го биеш рома толкова жестоко..."

[smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: Ginka   
Дата:   16-02-09 19:25

Синът ми в петък разправяше, че в тяхното училище са тръгнали 4-5 циганина, които по същия начин крадяли от децата и ги заплашвали.Сега са се организирали няколко бащи, поради немарливостта на училищното ръководство, пък да видим какво ще излезе(или какво ще им излезе)[smilie24]
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: Vinsent   
Дата:   16-02-09 19:28

Ше излезе мафиота дон Цеци да ги защитава! [smilie23] [smilie23] [smilie23]

 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: Ginka   
Дата:   16-02-09 19:30

ами под какво ще им излезе имам предвид от циганите...
иначе си прав и съм съгласна с теб
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: мара   
Дата:   16-02-09 19:31

ми цялата работа е, че държавата е такава[smilie23]
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: Ginka   
Дата:   16-02-09 19:33

платиха им тока, като направят нещо незаконно ги държат един ден и ги пускат след това, изобщо не им се занимава [smilie9]
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: boink   
Дата:   16-02-09 19:35

чакай малко.

незащитавам постъпката но такива неща правят и бели българи.

и каква е цялата държава като ние сме цялата държава. значи сме такива.

а пък циганите за тези които още не са разбрали са като българите - два вида: прости крадливи и ограничени и съвсем нормални читави хора. не е ли така? или сме расисти по ДНК, каквито напоследък си мисля наистина че сме.


а винсент, думата циганин е неуместна. нещо като рая, пък ние тази дум не я обичаме, или?



Публикацията е редактирана (16-02-09 19:37)
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: мара   
Дата:   16-02-09 19:36

точно така...и на тва отгоре имат отработена реакция и независико кво става, изкарват се дискриминирани. я как само крещят преди да си ги докоснал, ако ги уловиш да крадат[smilie9]
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: asahi   
Дата:   16-02-09 19:38

Не че ме кефят мангалите, ама и сред българите има такива мърши. Ако го барна няма да му меря цветността.

Скинарите ако надушат тази случка циганите ще забравят къде е НДК.
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: boink   
Дата:   16-02-09 19:40

въпроса не е дали кефят или не мангалите. те съществуват тук и сега и са част от социума.
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: Vinsent   
Дата:   16-02-09 19:41

Дон Цеци излезна по ТВ-то да се възмущава че циганите били материал... [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Я отидете, например в Косово! Там ще раберете дали е останал и прашинка от този материал! [smilie23] [smilie23] [smilie23]

 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: boink   
Дата:   16-02-09 19:43

явно още си афектиран. в америка е така с негрите сигурно, в европа с българите и така.

ако си много изпращял отивай и се бий.
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: anto   
Дата:   16-02-09 19:46

А българин закла децата си и запали къщата си?
А българче разфасова съученик?
А българин закла баджанака си в кръчма?
А българка удуши детето си и го хвърли в езерото в Южния парк?
А българин заби брадва в главата на съсед в спор за дворно място?

---------------------------

А чели ли сте "Земя" ?

Не че нещо ама...
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: Vinsent   
Дата:   16-02-09 19:47

Заедно с това, че са част от социума са и електорат, дето най-лесно се купува! [smilie23] [smilie23] [smilie23]

 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: Ginka   
Дата:   16-02-09 19:48

anto мисля, че неправилно се насочи[smilie11]
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: мара   
Дата:   16-02-09 19:49

май никой не прочете кво писах нагоре?[smilie8]
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: slivenski   
Дата:   16-02-09 19:49

Може пак да ме обвините, че търся под вола теле, но изборите наближават и такива случаи може би ще зачестят. Трябва да се консолидира вота. И цигански, и атакистки, и разни други -истки…

Сега казаха по новините, че за да се изпълнят исканията на полицаите за по-високи заплати, трябва да се съкрати щата. То и сега не стигат полицаите, та съкращения...

От друга страна, от 1 януари имаме амнистия за няколко хиляди затворници с леки присъди. Познайте колко от тях ще отидат да станат докери на пристанищата във Варна и Бургас, и колко ще се върнат към старите си занимания /предполагам предимно обири и кражби/…

Казаха пак по новините тази вечер, че зачестили случаите, когато се поставят бетонни греди върху релсите на влаковете… Когато спрат, обират ги… А ако влакът е пътнически и ако машинистът нещо се е заблял?

От трета страна, ББ може и да се окаже прав, че такъв ни е матриала… Кво да се направи… Държава няма, защото няма достатъчно граждани.

Държава няма за обикновените, мирни, работещи, некрадящи, неубиващи, невандалстващи, нескачащи по площадите, нечленуващи в партии, непсуващи активно руснаци, американци, европейци, японци и индианци /според партийната, идеологическата и/или финансовата принадлежност/ за злочестата си съдба…

Политиците в България най-безцеремонно и брутално подмятат хората.

Влязохме в НАТО и „създадохме история”, както сам определи Соломон Паси дипломатическия гаф с кандидатурата си.

Влязохме в ЕС и създадохме история с безпрецедентните нива на корупция и злоупотреби с европейски фондове.

Както се разбра, изборите ще са в разгара на отпускарския сезон… Едните юни, другите юли… Колко от вас ще си отменят отпуските, за да гласуват?


[smilie21] [smilie21] [smilie8]

 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: boink   
Дата:   16-02-09 19:50

ей, казах ти. върви и се саморазправяй, стига си насаждал расизъм. били най лесно купувания електорат - защо? защото са държава в държавата. а всички останали са вълци единаци или малки клики по интереси....
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: anto   
Дата:   16-02-09 19:51

Защо неправилно? Щото баща не уби по жесток начин децата си ли? Той циганин ли беше?
Или няма такива други случаи?
Или всичките тея дето се стрелят по бояна, бул българия и т.н. в София и те са цигани?
Всички престъпници са един дол дренки независимо дали цигани или българи.
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: boink   
Дата:   16-02-09 19:54

"Колко от вас ще си отменят отпуските, за да гласуват?"


сливенски, пак шпекси въпросче, а?

по добре попитай Кой ще се върне в родното си село за да си гласува където му е мястото?

и темата за времето на изборите си е за друга тема.
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: Ginka   
Дата:   16-02-09 19:58

такае анто, но за българите се тръби по телевизии и радия , а циганите - ги пускат на другия ден от ареста.
миналата година цигани пребиха и умъртвиха пазача в цеха ни.никой нищо не каза и ги пуснаха , понеже изкараха , че човекът починал от инфаркт.
[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: boink   
Дата:   16-02-09 20:00

неразбраха тука разни хора че човеците са само два вида - читави и нечитави.


призовавам недоволните към саморазправа, а не към словоизлияния.
 Re: Двама цигани обраха деца
Автор: slivenski   
Дата:   16-02-09 20:04

Автор: boink
Дата: 16-02-09 19:54

по добре попитай Кой ще се върне в родното си село за да си гласува където му е мястото?

------------------------------


Доколкото съм чувал, в България се гласува не по месторождение, а по адресна регистрация. Но да оставим тази тема за друга тема, както сам казваш... [smilie21] [smilie21]
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена