Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Умната с интернет запознанствата ;)
Автор: PeterPAN   
Дата:   10-02-09 23:32

http://www.fishki.net/comment.php?id=47624

Отговори на това съобщение
 Re: Умната с интернет запознанствата ;)
Автор: NO_CARRIER   
Дата:   11-02-09 00:39

Това е смешно.
Но товае тъжно.

Питам се как може едно дете на 6 години да разбере, че страда от генетични проблеми с определянето на пола си?! На 12 вече е момиче. Дали неговите родители са с всичкия си, дали не трябва да бъдат вкарани в лудница?. Ебаси, ебаси. На къде върви тоя свят. (главата в стената)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   11-02-09 01:11

Не ми се вярва [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Умната с интернет запознанствата ;)
Автор: Amigo   
Дата:   11-02-09 01:17

Кво не ти се вярва бе, ипонче [smilie8] [smile] Kim Petras Is Tim Petras - World’s Youngest Sex Change [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Умната с интернет запознанствата ;)
Автор: Chitsujo   
Дата:   11-02-09 01:23

[smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Умната с интернет запознанствата ;)
Автор: Amigo   
Дата:   11-02-09 01:27

ко съ блещиш? [smilie5] [smilie5] да не се окажеш и ти някой джапанец [smilie5] [smilie5] [smilie8] с тая прическа всичко е възможно [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5]
мдааа, какви ли не неща стават по света вече[smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Умната с интернет запознанствата ;)
Автор: Chitsujo   
Дата:   11-02-09 01:30

То прическата да беше определяща...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   11-02-09 01:39

Абсолютно е ненормално, решение за такава операция, да се вземе на 11 години. Има купчина документи за подписване. Кой лекар, ще се навие?
Според мен, това дете не е оперирано. Просто си е един ранен травестит....и родителите търсят сензация... за пари....

Отговори на това съобщение
 Re: Умната с интернет запознанствата ;)
Автор: emilliano   
Дата:   11-02-09 02:13

Просто има генетичн проблем детето. Случва се по-често отколкото си мислите. Проявява се различно рано, даже някой път се разбира чак когато има репродуктивни несгоди и се провери какъв е проблема и се разбере, че жената не е съвсем жена или мъжа не е съвсем мъж.

Отговори на това съобщение
 Re: Умната с интернет запознанствата ;)
Автор: muha-palamarka   
Дата:   11-02-09 03:13

"But I hope that one day I might be better known for my music than for my past.”

ми те докторите едва ли са тръгнали след операцията да обясняват на света кво са сторили. Тва си е сензацийка, за мен. Снимка на братчето и жълта историйка и тарам имаме си звезда в къщи :)

Отговори на това съобщение
 Re: Умната с интернет запознанствата ;)
Автор: Amigo   
Дата:   13-02-09 20:47

13-годишен стана баща [smilie10] [smilie10]

Невръстен баща признава, че не знае колко струват памперсите, но предполага, че са скъпи.

13-годишният Алфи Патън, който повече прилича на 8-годишно хлапе, правил секс само веднъж, но това било достатъчно майката на детето му, 15-годишната Шантал, да забраменее.

Когато разбрали, че ще стават родители, двамата категорично изключили възможността момичето да направи аборт. Дърещичката им се родила преди броени дни, пише британскитя таблоид "Сън". Бебето се казва Мейзи Роксан.

"Мислех, че ще е хубаво да имам бебе. Дори не се замислих колко ще ни струва. Аз всъщност не получавам джобни пари, баща ми понякога ми дава по 10 паунда", обяснява срамежливият татко, чийто глас все още не е мутирал.

"Когато майка ми разбра, си казах, че съм си докарал голяма беля. Ние искахме да задържим бебето, но се тревожехме как ли ще реагират хората. Не знаех какво ще е да имам дете. Мислех, че ще съм добър и ще се грижа за него", допълва Алфи.

Баща му казва, че

хлапакът още не осъзнава това, което му се случва, но отчаяно се опитва да бъде грижовен и отговорен родител

Момчето много искало да е първият, който ще гушне новороденото.

Четири дни след раждането на Мейзи той я целува внимателно и й дава биберона.

"Можеше да свие рамене и да си остане вкъщи пред плейстейшъна, но той ходеше в болницата всеки ден", разказва 45-годишният Денис Патън.

Малката Мейзи била

зачената в първия и единствен път, в който невръстните родители правили секс

Шантал разбрала, че е бременна в 12-тата седмица. Бъдещите родители пазили тайната още месец и половина, но майката на момичето започнала да подозира нещо нередно.

Семейството на Алфи решило да каже само на най-близките около тях хора, защото се страхували от отношението на съучениците и учителите му.

Шантал родила дъщеричката им на 9 февруари. За "Сън" тя казва, че се чувства изморена и че е била нервна, но иначе е много развълнувана.

Девойката разбрала, че е бременна, след като отишла на преглед при личния си лекар със силни болки в стомаха

"Отидохме двамата с Алфи. Лекарят ме попита дали сме правили секс. Отговорих му утвърдително и той каза, че трябва да си направя тест за бременност. След като видя резултатите каза, че съм бременна. Започнах да плача, не знаех какво да правя. Той каза, че трябва да съобщя на майка си, но се страхувах. Дори не мислехме, че ще имаме нужда от помощ от родителите ни, мислехме, че ще ни убият", разказва тя.

Майка й предположила какво се случва, когато й купила тениска, която очертала издуващия й се корем.

Шантал признава, че с Алфи смятали, че ще ги обвинят в безотговорност.

"Знам, че направихме грешка, но и сега бих постъпила по същия начин. Ще бъдем добри и любящи родители", вярва момичето.

"Започнах да посещавам курс в църквата и ще помагам на други млади майки. Ще бъда страхотна майка, а Алфи ще бъде страхотен баща", допълва тя.

Шантал и Мейзи били изписани от болницата четири дни след раждането и засега ще живеят при родителите на момичето и петте й братя в общинско жилище под наем в Ийстборн.

Алфи идва да ги види всеки ден. Позволено му е да остава през нощта, дори има униформа там, за да отива направо на училище.

Родителите му са разделени, но татко му е убеден, че хлапето е изплашено до смърт.

"Всеки му говори различни неща, но това не го впечатлява особено. Той няма представа какво означава бебето и не може да обясни как се чувства. Всичко, което знае, е, че мама и татко ще му помогнат. Когато споменеш пари, очите му се ококорват. Тя също е зависима от родителите си. Това е лудост, те нямат представя какво стои отвъд всичко това."

Денис казва, че

Алфи е типичен 13-годишен младеж. Той обича компютърните игри, бокса и "Манчестър юнайтед"

Бащата също бил изумен, когато разбрал новината.

"Когато говорих с него, той се разплака. Каза, че е правил секс за първи път и не е знаел какво върши и какви последствия може да има. Със сигурност ще говоря с него отново - за птичките и за пчеличките. Вероятно хората ще си помислят, че е твърде късно, но той трябва да разбере всичко, за да няма още едно бебе."

Майката на Шантал също имала интересен разговор с дъщеря си.

"Казах й, че е прекрасно да имаш бебе, но бих искала обстоятелствата да са други. Ние имаме пет деца, което е голяма финансова отговорност. Но сме семейство, ще се обединим и ще се справим. Тя ми е дъщеря и я обичам."

Микаела Астън от благотворителната организация против абортите Life коментира, че поздравяват младежи като Алфи и Шантал за смелостта им да запазят детето си.

"В същото време това е симптоматично за сексуалния живот и сексуалното възпитание на подрастващите, което очевидно не дава резултати", коментира тя.

[smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Умната с интернет запознанствата ;)
Автор: Amigo   
Дата:   14-02-09 11:19

Европейците лъжат в интернет [smilie8] [smilie8] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Умната с интернет запознанствата ;)
Автор: NO_CARRIER   
Дата:   14-02-09 11:31

Да си припомним. [smilie25] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Умната с интернет запознанствата ;)
Автор: mantara   
Дата:   14-02-09 11:32

[smilie18] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Умната с интернет запознанствата ;)
Автор: djfroggy   
Дата:   14-02-09 11:50

Хора,това е трагично.В едно от училищата,с които работя има момиче на 8 години,което бива обличано от майка си като момче,със къса коса и бива наричано от майка си галено с мъжкия еквивлент на името си.Записана е на 2 вида бойни изкуства.Като съм искал обяснение от майката,казва,че винаги е искала да има момче,детето е нейно и ще прави каквото реши за необходимо.Това е!

Отговори на това съобщение
 Re: Умната с интернет запознанствата ;)
Автор: Amigo   
Дата:   17-02-09 12:13

13-годишният Алфи Патън може и да не е баща на бебето

След историята му нашумя, още двама тийнейджъри заявиха, че са правили секс с 15-годишната майка Шантал Стедмън
17.02.2009


13-годишният Алфи Патън, за когото наскоро разтръбиха медиите по цял свят, може всъщност да не е баща на бебето Мейзи Роксан, пишат британските вестници "Дейли мейл" и "Дейли телеграф".
След като историята нашумя, още двама тийнейджъри заявиха, че са правили секс с 15-годишната майка на бебето Шантал Стедмън.
Сега по настояване на родителите си Алфи ще даде материал за ДНК тест, за узнае със сигурност дали той или друг е бащата.
Не мисля, че е възможно момче на неговите години да направи бебе, казва бащата на Алфи.
Невръстният родител, който е висок само 1,30 м, обаче е сигурен в бащинството си: "Аз съм единственото гадже, което Шантал е имала. Двамата сме заедно от две години, следователно аз трябва да съм баща на бебето".
В подкрепа на Алфи е изказването и на майката на Шантал: "Всичките тези писания по вестниците, че и други били спали с дъщеря ми, са пълни измишльотини. Шантал загуби девствеността си от Алфи".
Така или иначе, цялата тази история явно е доста доходоносна, отбелязва "Дейли мейл" - родителите на Алфи дават интервюта само срещу хонорар.


[smilie8] [smilie8]


мдааа, деца, кво да ги прайш [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.