Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Лудите днес.
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   01-03-09 23:13

Днес май бяха разпуснали всички луди в страната, защото където и да отидех все се натъквах на такива.

Мислех да поснимам пейзажи днес и да се поразходя с кучето до 3 реки в района - р. Вит, р. Искър и р. Златна Панега.

Стигайки до Вит откъм село Дерманци в посока към Ъглен, паркирах на десетина метра от знака за края на селото. На стария извор имаше спряла каручка с впрегнат кон и двама души, които наливаха вода. Запътих се към коритото на реката със статива и апарата. Опънах го и започнах снимки. Изведнъж един от двамата, които бяха на около 100-200 метра от мен беше застанал до мен и ми оглеждаше фоточантата, едва ли мен гледаше.

Млад и дебел циганин на около 23-27 години, запретнал се с женски колан с огромна катарама и гумени ботуши оплескани с конски лайна.

Потръпнах при срещата на погледа ми с неговия. Имаше нещо сбъркано.

Поздравих с "Добър ден." Стои, мълчи, гледа ме.

Казвам му "Аз правя едни снимки на реката, че е много хубава." и продължих на 50 метра по-надалеч от него. Снимах пак, но той ходеше след мен. Нямах никакво желание да оставам повече там. Вдигнах си нещата и минах през най-голямата кал и снежни преспи, само и само да избягам от това "нещо".

Честно да си призная побиха ме тръпки и ми плъзна шибания адреналин в кръвта, а червената лампичка на инстинкта ми светкаше лудо и казваше: "Бягай!"

Тръгнах си по живо, по здраво. Слава Богу!

На връщане се отбих да пия една вода в хотела в града, а там друга луда. Пее си: "Обичам те, още те обичам, пак ще те обичам" и се смееше на нищото, а всички стояха и ѝ се смееха от персонала, черпейки я кафе.


Аз ли съм луда, всички ли са се извратили? Децата в алкохолно опиянение ли си ги правят тези хора, че да има по улиците толкова много луд народ? [smilie11]

За завършек на деня си казах: "Така и така ми върви на луди, ами дай да взема да ида до Карлуково до Психоболницата."

ТАМ НЯМАШЕ НИТО ЕДИН ЛУД ПО УЛИЦИТЕ [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: catlover   
Дата:   01-03-09 23:17

[smilie10] [smilie9] [smilie2] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: marchello   
Дата:   01-03-09 23:18

[smilie21]


лудите хора са най-готини

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   01-03-09 23:18

http://bgmaps.com/map.aspx?sid=ff1fe8c696148028cff00b7692850e68&tip=1&initsearch=0

Eй тук!


Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   01-03-09 23:19

Марчело, а романтичен излет сред природата с гореописания циганин как ти се вижда? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: marchello   
Дата:   01-03-09 23:20

ами не всички сегани са романтични ... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: asahi   
Дата:   01-03-09 23:20

Да познаваш някой нормален?

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   01-03-09 23:21

Впрочем, доста. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: vankostrong   
Дата:   01-03-09 23:22

на входа на една лудница имало следния надпис
"Тук не всички са луди но и не всички луди са тук!" [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   01-03-09 23:23

Повече няма да ходя сама никъде, макар да ми е любимото нещо [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: fundamental   
Дата:   01-03-09 23:27

[smilie9] [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: Блясък   
Дата:   01-03-09 23:29

Тук до нашия блок има един красавец, дето псува каруцарската, и все вика баба си Ленчи. А къщата където живее тоя терк, е до училището.... Как човек да си прати там дететто да УЧИ ?

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: fundamental   
Дата:   01-03-09 23:31

тук пък има един дето чака Минка. Малката Минка [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   01-03-09 23:31

Експресивните луди са по-добрият вариант от онези тихите с непроницаемите погледи.

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: fundamental   
Дата:   01-03-09 23:51

от луди всичко може да се очаква. [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: Amigo   
Дата:   01-03-09 23:56

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: Lalinda   
Дата:   02-03-09 00:04

Присмял се хърбел на щърбел.

От какъв зор ти е притрябвало да обясняваш някому, че правиш "снимки на реката, защото е хубава"?

Да не мислиш, че те е взел за... нормална?

Спести малко пари и си купи билет за екскурзия до някое нормално място, оттатък границата, ще се отснимаш на воля... Пък и ще се поосвежиш малко... Може и да не си носиш апарат, ще ти подейства още по-добре.
[beer]

Сериозно ти казвам.

Прекарах 10 дни на едно слънчево място на края на света и като се зачетох в темите ви днес, на връщане, направо ви се зачудих на акъла...

Я бягайте някъде по-надалеч!

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   02-03-09 00:14

Монблан?

То пък оттатък границата все едно няма луди. И ще си приказвам хубави и добронамерени неща, с който и когато, и както си искам. [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: emovla   
Дата:   02-03-09 00:14

Хаха миналата седмица се скитаме около Н. Искър, аз мъкна статив и вече на смрачаване някакъв черен тип се приближава от пътя и крещи
"На кого ще чупиш ти главата бе?" [smilie18]

То наблизо има пак някаква психиатрична клиника, може да ги пускат на разходка [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: Amigo   
Дата:   02-03-09 00:15

[smilie18] [smilie18] [smilie18] тъкмо вече бяхме започнали да усещаме липсата на коментарите на Lalinda, ноооо... навреме [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   02-03-09 00:16

Amigo, ще те фрасна [smilie5]























Приятелски [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: Amigo   
Дата:   02-03-09 00:19

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [ezik] [ezik]
джапанче, дай снимка на някой луд бе [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (02-03-09 00:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   02-03-09 00:24

Oсобено опасен тип!

[smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2009-03/fcwz1433.JPG
http://photo-zona.net/images/user49412/album17134/preview/1233424357_hjbi2224_DSC_0404.JPG



Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: equinox   
Дата:   02-03-09 00:25

Е, двама луди да има в тая държава и ти баш на тях да попаднеш. Бива ли така? [smilie18] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Лудите днес.
Автор: Amigo   
Дата:   02-03-09 00:26

[smilie18] [smilie18] [smilie18] аааааааа, без компромати, че да не вадя архивите [smilie18] [smilie18] [ezik] [ezik] я ела утре да те тествам на един тенис [smilie5] [smilie5] тя ниагара май няма да доди и ще трябва да играя сам на двама приятели [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.