Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: джъмбо   
Дата:   16-12-08 17:50

ок прочел съм го.... не виждам смисъл да ми седи най-отгоре..... [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   16-12-08 17:52

3. Не изговаряй напразно името на Админа, твоя Бог...

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: IvoZafirov   
Дата:   16-12-08 17:57

нема неискам...

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: Ginka   
Дата:   16-12-08 18:01

[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: nodoubt   
Дата:   16-12-08 18:07

пак като няма "съгласен съм да дойда на изложбата" с кутиика за тикче преди логване ... [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: asahi   
Дата:   16-12-08 18:11

Надявам се след сряда вечер бързо да го махнат. Страничката от ЛС-тата си я има мкато лично пространство и не ми е кеф някой да го размества, въпреки че има право и възможност.

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтри
Автор: canonio   
Дата:   16-12-08 18:13

Само покрай него, да не изтрият всичко входящо[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтри
Автор: e-mil   
Дата:   16-12-08 19:02

https://photo-forum.net/static/forum/2008-12/hckb9560.JPG
http://img149.imageshack.us/img149/9569/donosgh1.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: lipostok   
Дата:   16-12-08 19:04

e-mil! [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: Ginka   
Дата:   16-12-08 19:06

e-mil![smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: IvcheTo   
Дата:   16-12-08 19:17

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] и доноси си имаме вече[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: Marillion   
Дата:   16-12-08 19:21

Ако не ви харесва съобщението има лесно - изтрийте си профила.

[ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: nodoubt   
Дата:   16-12-08 19:22

e-mil! [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: E.StaNev   
Дата:   16-12-08 19:33

Да Ви имам проблемите [smilie23] [smilie18] [ezik] [ezik] [ezik] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: IvoZafirov   
Дата:   16-12-08 19:41

Emil [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: tnt   
Дата:   16-12-08 20:15

i az imam ЛС с перманентен маркер
[thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтри
Автор: Brummaker   
Дата:   16-12-08 21:05

агент Гоце се преименувал на Бракониера Х [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: admin   
Дата:   16-12-08 21:08

Ще бъде изтрито автоматично утре. Пуснахме го, тъй като не всички минават през 1-ва страница и форума, а искахме да поканим всички. Извинявайте ако сме ви обезпокоили и извинявайте, че ще остане още 24часа.

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: charlyb   
Дата:   16-12-08 21:20

Когато не ми харесват действията на админа и в същото време не мога да се защитя, сменям сайта. Те в интернет са необятни.
За щастие...

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: джъмбо   
Дата:   16-12-08 21:23

ми първом се пробвам с добро....
призна си греха... сега чакаме да видим

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: PolarBear   
Дата:   16-12-08 21:24

e-mil! [smilie24] [smilie24] [smilie24]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: an_ti   
Дата:   16-12-08 21:42

e-mil! [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтри
Автор: admin   
Дата:   16-12-08 21:45

Съобщението не може да се изтрие, защото не е ЛС, а е текст, сложен в темплейта за ЛС, след което е активирано мигането на иконката. Иначе става излишно товаренето на системата с хиляди еднакви ЛС.
По същия начин беше и за ФФФест. По същия начин ще бъде и за други подобни неща. По същия начин ще бъде изтрито накрая.
Това е.

Отговори на това съобщение
 Re: нещо не ме кефи да имам съобщения от администратор които да не мога да изтрия
Автор: Lalinda   
Дата:   16-12-08 21:56

На мен пък ми се искаше да благодаря за поканата лично, но като кликнах върху Administrator, не се получи нищо.
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Истината обаче е, че направо се сковах, а после разтреперах от страх като видях, че имам съобщение от Administrator (парен каша духа).
И почнах да се чудя кой ли се е оплаквал днес от мен - начинаещ ли, напреднал ли, профи ли, аматьор или просто експериментатор...

Добре, че се връщах от коледно парти!
[smilie3] [smile] [smilie3]
[smilie21] [smilie25] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   16-12-08 21:59

Автор: Lalinda
Дата: 16-12-08 21:56

Истината обаче е, че направо се сковах, а после разтреперах от страх като видях, че имам съобщение от Administrator (парен каша духа).
--------------------------

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Стига, бе... Чак пък толкоз не са страшни администраторите... [smilie25] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.