Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Spe6no?!
Автор: nelly228   
Дата:   10-04-05 15:41

Zdraveite!Pi6a Vi s molba da mi pomognete v izbora mi na fotoaparat.Tursia go 800 lv. Da ima goliam opti4en zoom,i da pravi hubavi snimki.Samo tova sa mi iziskvaniata.Znam 4e canon i nikon sa nai-hubavi,i 4e olimpus su4etava i ka4estvo i cena megdu prednite dva,no puk niamat goliam opti4en zoom.Vse sa za takava cena do kum 3 piksela i 3 opti4en zoom.Namerih edin fotoaparat,koito ot Tehnomarket mi go preporu4aha : no e PANASONIC DMC- FZ5EG-S.Kajete va6eto mnenie otnosno hubav lubitelski fotoaparat( hubavi snimki i da moga mnogo da priblijavam,samo na komputar 6te si gi gledam i nai-mnogo na hartia da si gi uveli4a do format A4-A3.)Kakuv fotoaparat da izbera to4no!!Blagodaria Vi predvaritelno!A kak moga da vidia kakvi snimki pravi panasonik ,olimpus i canon?[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: snake79   
Дата:   10-04-05 15:48

Айде посети линка по долу.

За това което си написала идеално ти пасват моделите на Панасоник от FZ серията.

Ако дадеш не 800 а 1000 лв - ще имаш най-доброто за тези пари а именно Panasonic FZ20.

Ako неможеш да отделиш повече пари: Panasonic FZ5. Минус на FZ5 пред FZ20 e, че нямаш възможност за външна светкавица.

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: nelly228   
Дата:   10-04-05 15:52

A ni6to ne kazva6 za drugi fotoaparati.Smiata6 4e za tezi pari panasonic da vzema,a ne niakoi drug,a kakvo zna4i tova za svetkavicata deto si mi go pisal?

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: PolarBear   
Дата:   10-04-05 15:55

При такива изисквания и такива средства Панасоник е добро решение. Едва ли ще съжаляваш.

Между другото, ваденето на формат А-3 с добро качество никак не е скромно изискване. И с подобен клас апарати става само в изключителни случаи на перфектно заснета снимака при много добри условия.

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: nelly228   
Дата:   10-04-05 16:05

Zna4i za sega vsi4ki do tuk pro4eli tova sa za Panasonic,no nali tova ne e marka vuv fotografiata?I posledno kum vsi4ki maistori fotografi,znam 4e sa malko parite ,no s 800 lv kakuv fotoaparat bihte si kupili?

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: nelly228   
Дата:   10-04-05 16:06

Ot kude moga da vidia snimki s razli4ni fotoaparati kak izglejdat?

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: nemchev   
Дата:   10-04-05 16:36

reviuta kolkoto iska6.otiva6 na tatsa4kata v saita i gleda6 li gleda6....ina4e tva s panasonika e nai dobre da znae6...aide uspeh

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: stan   
Дата:   10-04-05 16:36

Тъкмо се канех да питам нещо подобно във форума, а пък и днеска ходих да гледам FZ5. Моят въпрос е такъв: с какво Panasonic FZ5 e ПО-ЛОШ от Canon A60 (и по-принцип А серията на Canon - А70,А75,А80,А95)? Има ли нещо, което ще загубя ако си сменя Canon А60 с Panasonic FZ5. Това, което ми липсва при Canon-а е zoom-а, иначе прави страхотни снимки и съм много доволен от него. Не ми трябват много пиксели, и 2-та MegaPixels са ми достатъчни - вадил съм 18х13 и изглеждат идеално. Но 3х оптичен zoom ми е малко и съм много изкушен от 12х вариото на Panasonica. Единствения с голям zoom на Canon е PowerShot S1 IS, но нещо не го хвалят много - май Panasonic-a го надминава (особено FZ20). Иначе много уважавам марката Canon, не ми стигат паричките за EOS 300D.
Та, ако заменя стария си Canon A60 със Panasonic DMC-FZ5 ще загубя ли нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: nemchev   
Дата:   10-04-05 16:42

kolko pari4ki si gotov da dae6 za 300D?drasni mail da serazberem ne6ti4ko[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: nsirakov   
Дата:   10-04-05 17:09

мини през профила ми ако искаш да видиш какво може Панасоник-а Фз10

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: stan   
Дата:   10-04-05 22:55

300D струва над 1500 лв нов, на старо в зависимост от състоянието едва ли ще падне под 1000 лв, а все пак вариото от kit-a му е само 3х. Нов, голям обектив ще вдигне цената до 2000 лв, които ми се виждат доооста голям скок от "скромния" A60.

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: stan   
Дата:   10-04-05 22:59

nsirakov: една много голяма част от снимките ти заслужават злато и на не малко от тях съм го дал; без да се възгордяваш, но мисля, че заслугата е не толкова на панасоника, колкото на "задапаратното устройство"

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: stoevmobile   
Дата:   10-04-05 23:22

Панасоник [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: carl_cox   
Дата:   10-04-05 23:41

за 800 лв няма по-добро от FZ5


Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: PolarBear   
Дата:   11-04-05 00:02

Панасоник може и да не са марка с дълга история, но използват елементи от производители с традиции. Вкл. много добра оптика. За толкова пари и съобразно цените в България, това е оптимален избор.

За технически данни виж някой от специализираните сайтове. Най-популярен е dpreview.com

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: amatjor   
Дата:   11-04-05 00:21

абе аз както си ли4и по ника сам абсолютно на4инаещ но от позизията на тарсе6т зифрово фото мога да те насо4а до колкото разбирам кам олимпус с-765 цената му е 780 лв в технополис и е това по параметри което тарси6.в момента тествам един с-760 и сам много доволен до колкото разбирам но аз сам се насо4ил кам по малкия с-725 но дали е добар 6те кажат разбира6тите.пуснал сам темата по доло.успех в избора

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: gorbi   
Дата:   11-04-05 09:26

оптичен зум = Панасоник.... Условието е - оптичен зум, хубави снимки - значи Панасоник....... Ако имаш други изисквания - пиши... Просто в този ценови диапазон Панасоник безапелационно завоюва пазара.... няма какво да търсиш.....

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: nelly228   
Дата:   12-04-05 09:14

i za okolo 800 lv maistorite fotografi kakvo biha si izbrali?

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: ejko   
Дата:   12-04-05 09:17

аз мога да ти шътна моя:) аз съм прочут майстор-фотограф[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: ejko   
Дата:   12-04-05 09:19

http://www.dpreview.com/reviews/fujifilms7000/page2.asp

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: asahi   
Дата:   12-04-05 09:32

Само не разбрах какво толкова спешно имаше в този постинг? Спешно се употребява за действително сериозни проблеми, изискващи бързо решение. Тук дори питащия не говори за къси срокове или жизнена важност. Мерете си приказките.

Отговори на това съобщение
 Re: Spe6no?!
Автор: ejko   
Дата:   12-04-05 10:16

човекът ве4е толкова не може без хотоапарат, че е приритал!!!! Разберете го! Въпросът е на живот и смърт!!! На вас без фотоапарат лесни ли ще ви е????[smilie19]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна