Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 pls help
Автор: smartcore   
Дата:   10-04-05 09:47

аве реших да си купиа Nikon N75.Нов съм в фотографията и като 4ета review разбрах 4е това е добро на4ало.Искам да попитам, намерих N75 35mm SLR Autofocus Camera with Nikon 28-80mm f/3.3-5.6 G-AF Lens за 249,00$ в интернет и на Славейков видях същия апарат за 980 лева???Предполагам 4е може да се далжи на обективите.Та моля ви, кажете добар избор ли е N75 35mm SLR Autofocus Camera with Nikon 28-80mm f/3.3-5.6 G-AF Lens като за на4ало.Сащо така не ми стана ясно каква е разликата между Н75 и Ф75

Отговори на това съобщение
 Re: pls help
Автор: smartcore   
Дата:   10-04-05 10:13

също такак ако не е добар изборът на обектива моля посо4ете някой който да е![smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: pls help
Автор: borissov   
Дата:   10-04-05 10:17

Абе, тебе трябва да ти забранят да пишеш на обществени места. То бива неграмотност, бива, ама твоето е клиничен случай. Вместо да се занимаваш с апарати, изкарай наново трети клас.[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: pls help
Автор: smartcore   
Дата:   10-04-05 10:21

[smile] виждам какво съм написал но нещо ми се бъгна клавиатурата така 4е не се подигравай траги4но е ниамам дори то4ка как да сложа

Отговори на това съобщение
 Re: pls help
Автор: holden   
Дата:   10-04-05 10:54

А бре вие двамата с ония другия клиничен случай да не сте един и същи човек бре? [smilie11]

Бони, я да се направи проверка веднага [smilie19] [smilie19] [smilie19] !

Отговори на това съобщение
 Re: pls help
Автор: smartcore   
Дата:   10-04-05 11:06

аре земете дайте съвет стига критика казах ви 4е ми е зле копютъра в момента

Отговори на това съобщение
 Re: pls help
Автор: holden   
Дата:   10-04-05 11:14

Ами ша ти каем сяга, що да не ти каем??? Ми на4и ши знайш, че добар избур е апаратъ!!!! Ама низнам дали ние много скап [smilie11] ??? Ама тъка къто гледъм май няма проглеми ша си го ползувуваш далги години.

Зъбравих да кажа 4е убективъ е ного арен.



Публикацията е редактирана (10-04-05 11:16)

Отговори на това съобщение
 Re: pls help
Автор: nemchev   
Дата:   10-04-05 12:12

за тия пари ще си намериш F80 със обектив (ама на старо)и ще ти върши по добра работа-според мен[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: pls help
Автор: smartcore   
Дата:   10-04-05 17:13

а от къде мога да намеря апарати на старо

Отговори на това съобщение
 Re: pls help
Автор: dekov   
Дата:   10-04-05 19:52

Никоните с "N" са за Американския пазар.
Тези с "F" са за Европа.Апарата е добър!
Желая успех!!!

Отговори на това съобщение
 Re: pls help
Автор: elmar   
Дата:   10-04-05 20:09

Zachto nahranihte choveka!!!:) pishe che e nov i iska pomosht!ne lingvistichen razbor na napisanoto!slushai dekov!!aparata e dobar!malko e nejen no ti nali niama da mu pravish po 15 filma na den:)derzai i se uchi!!parvia urok be;fotogildiata ne obicha
kakto sebe si,taka i novite popalnenia!!:)))
cenen urok ,spored men[shtrak]



Публикацията е редактирана (10-04-05 20:10)

Отговори на това съобщение
 Re: pls help
Автор: designwerk   
Дата:   11-04-05 09:55

smartcore- играчката си заслужава.
За начално ниво и аз се спрях на нея преди почти 2 години. Тъкмо я пуснаха на пазара.
Част от снимките ми са правени с него. Ако можех да избирам отново- пак бих си взел него.
Буквата пред името да не те тормози. За Северна Америка се продава с една номенклатура - за Европа с друга. Обектива също е кадърен за първи SLR.

Късмет

Отговори на това съобщение
 Re: pls help
Автор: nemchev   
Дата:   11-04-05 11:28

Никоните с "N" са за Американския пазар.
Тези с "F" са за Европа.Апарата е добър!
Желая успех!!!



ne vsi4ki...da si 4ul ne6to za N5[smilie19] aparati na staro????kade li??mi v bazar...horata sa go izmislili[smilie5] to4no sq 4etoh za edin f80....pobarzai[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна