Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: invoke   
Дата:   24-02-05 11:33

Отново уникални снимки, този път на друга тематика:
Мисията на експедиция Тангра в рамките на ХІІІ Национална Антарктическа експедиция бе да събере научни данни за девствени райони във вътрешността на острова, включително с GPS-измерване на географски координати и надморска височина.......

За повече подробности ТУК

Приятно гледане!
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: kirilius   
Дата:   24-02-05 11:42

Тоз линк не бачка. Бяла страничка виждам.
[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: Георги   
Дата:   24-02-05 11:43

има жестоки нещаааааа !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: fotolady   
Дата:   24-02-05 11:45

Поздравления! Най-впечатляваща за мен е Връх Лясковец!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: invoke   
Дата:   24-02-05 11:49

kirilius , линка бачка!
Явно при теб е проблема.
Anyway, материалът се намира на заглавната страница на култа...
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: bebop   
Дата:   24-02-05 11:52

А с какво са снимани тия природни красоти та да си го пиша в уиш листа за нова година.

Невероятни красоти, а ми се струва че и човека зад апарата и друг път е виждал подобно устройство. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: MechoPuh   
Дата:   24-02-05 12:00

Това са добрите пейзажи от Антарктида, които исках да видя. [smilie24] на Л.Иванов. Освен добър "атлантик" е и добър фотограф!


Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български план
Автор: jumbo   
Дата:   24-02-05 12:04

има ли значение с какво е снимано?????

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: Георги   
Дата:   24-02-05 12:13

любопитно ни е? лошо ли е да пита човек?

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: plamennk   
Дата:   24-02-05 12:14

сякаш не е истинско

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български план
Автор: jumbo   
Дата:   24-02-05 12:19

с никон ф90

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -
Автор: bebop   
Дата:   24-02-05 12:19

С колегата водим спор на тема "...тоналните преходи и динамиката на цветовете като тиакива". Любопитно ни е.

За мометна има залагания за Д70/100 и сигма 9.

Някой друг ще се включи ли?

Срааааам ...Ф90 ..никой не позна. Кой ще го яде тоя киткет тогава? Явно колегата щото той поне позна че е Нникон.



Публикацията е редактирана (24-02-05 12:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български план
Автор: Junior   
Дата:   24-02-05 12:20

и аз съм любопитен с какво е снимано - ЖСТОКО Е!!!!

* първо се чудя с какъв ли апарат са отишли на тоя студ (разумният човек в мен казва "механичен")
* второ гледам, че кадрите на са в пропорции 3:2 (при което емоцията в мен надделява и казва "цифрак")
* Детайлите са адски изпипани ( и точно тук отново се обажда разумът - "среден формат")

И понеже съм разумен човек, ПРЕДПОЛАГАМ среден формат 6/4,5

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: Avi   
Дата:   24-02-05 12:21

loshoto e che skoro i tam she "stupi" negowo velichestwo turist-a... i she sasipe i twa prekrasno mqsto. mda.

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: Георги   
Дата:   24-02-05 12:24

ще лапам киткет с фъстъчен крем, това е :)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: invoke   
Дата:   24-02-05 12:27

Засега няма участник познал верния отговор....
Така, че Георги задръж с фъстъчения крем [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: Георги   
Дата:   24-02-05 12:28

е бях 100% сигура че е никон на първо четене. колкото и странно да ми се видя цифрак на полюса, се сетих за темата на thor и все пак реших, че някой може да е рискувал с нещо желязно от рода на Д100... :)

абе печеля си го фъстъчения крем :Р

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български план
Автор: jumbo   
Дата:   24-02-05 12:33

абе вие уред ли сте????
българската база е на километри от полюса там не става по-студено от -5 когато е експедицията
поне баща ми е бил на първата експедиция та източника ми е достоверен....
а на -5 градуса всеки сериозен цифрак няма да има грам проблем
установил съм че и на -10 нямат
джуниър с това изказване за пропорциите изби рибата......
ако не знаеш и лайка формата е 3:2 така че по формата не вади заключения....

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: emmmo   
Дата:   24-02-05 12:57

Според мен това си е цифрово отвсякъде!

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: Георги   
Дата:   24-02-05 13:10

абе и на мен ми се вижда цифрово!

затова бях заложил цял киткет че е Д70 или Д100... ама не било уж

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български планини"
Автор: Tateos   
Дата:   24-02-05 13:24

И аз мисля че е цифрак. И защо трябва да е ДСЛР?

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български план
Автор: volokin   
Дата:   24-02-05 13:24

аз залагам за диапозитив на Фуджи!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български план
Автор: Junior   
Дата:   24-02-05 13:27

Джъмбов, не си ме разбрал (а пък и като гледам си открих печатна грешка, която в случая е фатална):

трябва да бъде (объркал съм едно "е"):
"гледам, че кадрите НЕ са в пропорции 3:2"

перфектно знам в каква пропорция е лайка формата - а тези снимки не са в тези пропорции - ето това ме навеждана мисълта че е цифрак (даже не е дъсълъръ)

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български план
Автор: jumbo   
Дата:   24-02-05 13:30

аз че е пинхолка[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фото-Култ представя:Любомир Иванов -"Антарктида - непознатите български план
Автор: volokin   
Дата:   24-02-05 13:34

да, малко е изместено от 3:2....
На моя монитор кадрите са 22,2 х 15,8 см.
което е 1,405 а 3:2 е 1,5, изтеглям си изказването за диапозитив, щото дори да е отнето малко от рамките то щеше да е пропорционално :-(

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна