Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 No Subject
Автор: exobexo   
Дата:   03-09-12 14:04

След леко колебание, продавам...
 No Subject
Автор: exobexo   
Дата:   03-09-12 14:10

Sony Nex-5n в комплект с 18-55SEL. Всичко е като ново, купено преди месец от ТУК.
Кадрите са малко над 1000.
Причина за продажбата е, че нещо не мога да свикна с този тип фотоапарати. Предпочитам ДСЛР.

Намира се в Пловдив
За връзка на ЛС.

Цена 1060лв.



Публикацията е редактирана (05-09-12 09:51)
 No Subject
Автор: exobexo   
Дата:   05-09-12 00:05

Към комплекта като подарък добавям:

- УВ филтър за обектива 49mm Hoya UV HMC Made in Japan

- 2 карти SDHC Transcend 4GB (Class 6)



Свалям цената за всичко изброено на 1000лв., която ще е и окончателна.



[beer]



Публикацията е редактирана (05-09-12 09:51)
 Re: Sony Nex-5n 18-55SEL kit
Автор: hotsnail   
Дата:   05-09-12 01:11

Офертата е супер за много хубав апарат. [beer]

Ако има шанс да размислиш и има някой съвет или идея с която да помогна на това казвай.

Пробвал ли си му разните функции на това апаратче? Панорамки; снимки от много кадри на тъмно; снимане от ниско ниво - от кръста или направо от земята, снимки над главата; има и разни арт ефекти -някой са интересни; пък и филмчета прави доста добри. Друго интересно е ако имаш обективи от СЛР - никон напрмер по стар или други обективи с ръчен контрол на блендата.

Нали си видял как да си настройваш копченцата, за да не те дразни, че ИСО-то е навряно на кучето в д...о.

Както и да е успех на теб и на бъдещия собственик на това бижу. Аз си имам вече две та...3-то...
 Re: Sony Nex-5n 18-55SEL kit
Автор: exobexo   
Дата:   05-09-12 09:31

hotsnai, благодаря ти.
Доста премислих преди да го обявя за продан, наистина. Лошото е, че все още има колебания... затова реших - пускам го, пък каквото стане. Ако не се продаде пак ще има [beer]

"Проблема" е доста деликатен. Картинката, която вади това апаратче е просто [smilie10], обаче ми липсва оптичния визьор и това е.
 Re: Sony Nex-5n 18-55SEL kit
Автор: vanquished   
Дата:   05-09-12 09:34

Е,ако е заради визьора можеш да си купиш допълнителен електронен,срещу скромна сума . [smile] EVF



Публикацията е редактирана (05-09-12 09:34)
 No Subject
Автор: exobexo   
Дата:   05-09-12 09:50

Знаете ли, прави сте! Ще си дам шанс да посвикна с мъника. Благодаря ви, предполагам толкова ми е трябвало, за да си го запазя.

[beer] на всички



Публикацията е редактирана (05-09-12 09:51)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.