Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продаден 750лв Nikon D90 + обектив Nikon AF Nikkor 50mm f/1.8D + втора Батеря Nikon
Автор: kurom   
Дата:   26-08-12 00:31

Продавам Изгодно Nikon D90 + обектив Nikon AF Nikkor 50mm f/1.8D + втора оригинална батерия на Nikon със зарядно + UV филтър на обектива + чанта оригинална на Nikon CF-EU04 SLR System Bag .Закупени са на 31 Юли 2011 общо всичко за 1625лв от фотосинтезис , но не е в гаранция понеже е попаднала една мравка във него и изгоря платката на светкавицата.Фотоапарат работи перфектно без драскотина е, след инцидента съм снимал поне 2-3 месеца със него в ателието, понеже не ползвам често светкавица и незнам точно кога е влезнала мравката вътре.В момента го продавам защото имам втори апарат Nikon D7000 и затова пускам за продажба D90. Не съм сменял платката в сервиза на Nikon за която ми искат 260лв, но е почистен от мравката в сервиза и ми я дадоха в пликче което снимах :)Максимално честен съм и цената не подлежи на коментар, за под 750лв цена предпочитам да не го продавам.

Снимки
http://prodavalnik.com/photos/ad/8948063/1/

нформация за контакт
Град: гр. София
Телефон:0898474274
Skype:kristiyan_petrov


Отговори на това съобщение
 Още информация
Автор: kurom   
Дата:   26-08-12 00:38

Фотоапарат е на около 5000 кадъра, външна светкавица не съм пробвал дали работи, предполагам ако черпи информация от платката на вградената светкавица значи няма да работи.



Публикацията е редактирана (26-08-12 14:13)

Отговори на това съобщение
 Re: 750лв Nikon D90 + обектив Nikon AF Nikkor 50mm f/1.8D + втора Батеря Nikon
Автор: eewf   
Дата:   26-08-12 01:19

Защо на линка пише 500 лв ? И продаден ли е апарата ?

Отговори на това съобщение
 Re: 750лв Nikon D90 + обектив Nikon AF Nikkor 50mm f/1.8D + втора Батеря Nikon
Автор: kurom   
Дата:   26-08-12 07:56

Не е продаден апарата, а на link пише 750лв.

Отговори на това съобщение
 Re: 750лв Nikon D90 + обектив Nikon AF Nikkor 50mm f/1.8D + втора Батеря Nikon
Автор: kurom   
Дата:   28-08-12 22:07

ПРОДАДЕН :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР