Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Canon EF 85mm 1.8 USM
Автор: kaloyan   
Дата:   03-06-12 11:19

Здравейте! Търся да закупя Canon EF 85mm 1.8 USM в перфектно козметично и функционално състояние. Тъй като обектива ще е за подарък, се надявам да изглежда добре и да няма никакви проблеми с него.

Ще помоля човека, който евентуално реши да се раздели с този обектив да го изпрати по Еконт с опция "Отвори и виж/пробвай", за да мога да направя 2-5 снимки, за да съм сигурен и да си ги пусна на голям екран.

Няколко съм виждал как се купуват и продават на цена от 500/650лв. На няколко пъти съм намирал и на по-ниски цени, в много добро състояние. Аз не бързам с покупката, но не мисля и да чакам много,много, затова цената, която мога да предложа на бъдещия продавач, е


550лв - твърдо

За да се свържете с мен:

ЛС (лично съобщение)
skype: hristov2256
Тел: 0895 86 28 31
facebook.com/kphristov

Няма проблем, кога се обаждате, работя и до късно, така че, ако искате да се разделите с обектива, просто позвънете или пишете, независимо дали е 8 или 12 часа вечерта.

Благодаря ви, че посетихте тази тема,
Калоян

П.С. Желая хубави и спокойни дни, изпълнени с много емоции и невероятни спомени.
 Re: Canon EF 85mm 1.8 USM
Автор: kaloyan   
Дата:   04-06-12 09:28

[shtrak]
 Re: Canon EF 85mm 1.8 USM
Автор: kaloyan   
Дата:   05-06-12 10:38

[cool]
 Re: Canon EF 85mm 1.8 USM
Автор: kaloyan   
Дата:   06-06-12 22:04

[beer]
 Re: Canon EF 85mm 1.8 USM
Автор: kaloyan   
Дата:   08-06-12 00:05

[smilie24]
 Re: Canon EF 85mm 1.8 USM
Автор: kaloyan   
Дата:   09-06-12 16:33

Купен, благодаря !

Хубав ден! [beer]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.