Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: d256h   
Дата:   04-01-09 11:34

Относно: Рейтинг А/Б
Изготвил: Д.Димитров
============================
Отварям си аз екрана на компа за да хвърля един поглед на базара във форума и в дясната лента с кадри, един направо ще ми извади очите с битовизма си. Битовизма си е нещо познато за нас, но като видях и рейтинга на кадъра направо изумях. Щастлив съм, щастлив съм, че попаднах на толкова типичен пример показващ безсмислието на рейтинга !!!

(Бони ми е обяснил, че все пак трябва, да има някакъв начин да се оценяват снимките, затова се налага да има известна система, с което съм съгласен напълно, но все пак днешния случай е покъртителен пример)

Годината започва направо прекрасно! Девалвация..
Яд ме е за хората, които наистина имат в този форум добър рейтинг, доказали ли са се и снимките им са готини, яд ме е заради тях, че моралната гордост, която имат с постигнатото се размива от регистрационната мътилка на светлината при такива кадри, с такъв рейтинг...


http://212.36.3.59/site_pics/164/2_1230892316_rskpj2.jpg

 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: swan_   
Дата:   04-01-09 11:42

[smilie24]
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: nikton1954   
Дата:   04-01-09 11:45

На същото мнение съм.

[smilie18]

 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: bvidenov   
Дата:   04-01-09 11:45

Ама пък плочките на стената са страхотни.
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: arminius   
Дата:   04-01-09 11:50

странно наистина [smilie11]
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: admin   
Дата:   04-01-09 11:50

Четете секция FAQ, там пише :

Коментарите и оценките във Фото Форум са нещо много субективно, в различните части на деня сайтът се посещава от различни хора, те гласуват или пишат според моментното си настроение и личните си пристрастия. Това е все пак отворен интернет сайт. Ако искате безпристрастни оценки, както и някой да ви учи и да ви води за ръка в дебрите на фотографията - запишете се в университет.

Това, че много хора са се изкефели по празниците на абсурда в тази битова сцена( част от смисъла е явно в абсурда - млади хора по време на новогодишните празници играят на монопол в кухнята), въобще не може да бъде повод за гръмки фрази и заключения като "морална горност" "регистрационна мътилка" и т.н.
Снимайте и се развивайте, не се занимавайте с глупости.



Публикацията е редактирана (04-01-09 11:53)
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: IvcheTo   
Дата:   04-01-09 11:50

обща оценка - 603 / 160;

това вярно е смешно -какво и е толкова гениалното на тази снимка та да има такъв рейтинг - ненам ....

нищо против автора - ако ще и 400 Б рейтинг да постигне - ОК - просто ми е интересно - да се науча и аз да правя гениални снимки [shtrak] [shtrak] [shtrak] [shtrak]
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: vbm   
Дата:   04-01-09 11:51

Незнам какъв му е рейтинга,ама на мен ми харесва.[smilie5] [smilie5] [smilie5]

И що изобщо се занимавате с това кой за какво е гласувал?Който му харесва-гласува,който не-не гласува.[smilie7]
 Re:
Автор: zariio   
Дата:   04-01-09 11:53

И кво толкоз странно има бе.
Б-тата се кефят на битови сцени[smilie5]
Толкова ли е сложно баси[smilie5]
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: IvcheTo   
Дата:   04-01-09 11:54

отива да търси битови сценки из архива [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie7]
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: alextu   
Дата:   04-01-09 11:57

Кадърът е супер як и кефещ[smilie24]
Некви мрънкачи сте нацупени, дето сте оперирани от настроение и чувство за хумор[smilie23]
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: arminius   
Дата:   04-01-09 12:01

[smilie18]
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: d256h   
Дата:   04-01-09 12:01

Админ, право казваш! Все пак писането е във форума, където обикновено се пише! Аз приемам фактите такива каквито са, но понеже е форум няма лошо и когато се излагат мнения. Моето е 'негативно' ако някой не е разбрал относно високия рейтинг на посочената снимка. Когато някой човек влезне в сайт да го разглежда, по подразбиране за всеки е, че ако отиде на снимките с най-висок рейтинг ще види най-добрите от колекцията. Днес имах късмета да намеря типично изключение! За да се оцени спряганата снимка не е нужно да се ходи на университет или да имаш камера за 10000лв. Щом има толкова хора, които са харесали тази снимка, ОК това, си е тяхно мнение, аз оставам от другата страна ....
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: mravunko   
Дата:   04-01-09 12:04

някой разпознава ли съфорумци на снимката?
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: toncho   
Дата:   04-01-09 12:04

Hehe, mnogo gotin kadar, glasuvah.
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: apollo   
Дата:   04-01-09 12:10

Мен ме кефи, пиенье, две згодни женски а и плочките верно кефят - к'во му требе повече на человек [smilie18] [smilie21]

 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: yanee   
Дата:   04-01-09 12:16

не съм гласувал за снимката ... ако не беше темата навярно нямаше да я видя [smilie6]

рейтинга не е критерий за стойността на един кадър, но помага определени кадри да се забележат, така мисля аз

мушамата кефи [smilie18]



Публикацията е редактирана (04-01-09 12:17)
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: тьма   
Дата:   04-01-09 12:39



 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: sail_away   
Дата:   04-01-09 12:51

Тая снимка и мен не ме кефи. Иначе mg2 има страшни работи! Това цял сайт го знае : )
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: kaiser.soze   
Дата:   04-01-09 12:57

e поне са сложили празничната мушама [smilie18]
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: d256h   
Дата:   04-01-09 12:59

Аз за пръв път срещам този автор и снимката му ме отказва да цъкам и да хабя време за да ходя в профила му да гледам...има и други автори, които ми предлагат по-приятен ангажимент на вниманието!



Публикацията е редактирана (04-01-09 13:00)
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: asahi   
Дата:   04-01-09 13:05

Ама как му маже обектива в крайщата, а?
Не бих показвал тази снимка. А на Б-тата им е пост-ново-годишно.
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: exile   
Дата:   04-01-09 13:10

О, фриволна грухталност.. твоите миктурации за мен са като плърдлени геблеточици по лъргедна пчела...
 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: apollo   
Дата:   04-01-09 13:10

Това да не е реклама на Sigma 10-20 [smilie5]

 Re: Рейтинг А/Б - направо красота
Автор: Petri   
Дата:   04-01-09 13:20

Не е Сигма 10-20 - тя не става на ФФ.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена