Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Навъртяни кадри на FZ5
Автор: unscrew   
Дата:   28-12-08 19:20

Здравейте!
Имам Panasonic FZ5 и искам да разбера до колко кадъра съм го докарал [smilie25] .
Преди време гледах подобна тема за брой кадри с програмката "PhotoME", но на мен не ми върши работа... Някой ако знае нещо подобно, работещо за Panasonic > [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Навъртяни кадри на FZ5
Автор: unscrew   
Дата:   28-12-08 20:14

Ок, никой ли не е тествал на Panasonic нещо.. [shtrak] [shtrak] [shtrak] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Навъртяни кадри на FZ5
Автор: miton   
Дата:   29-12-08 01:47

и за кво ти е да знаеш, това има значение само за фотоапаратите,те имат затвор....[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Навъртяни кадри на FZ5
Автор: danny_falin   
Дата:   29-12-08 02:25

тоя съвсем ли няма затвор ?

Отговори на това съобщение
 Re: Навъртяни кадри на FZ5
Автор: paratroop   
Дата:   02-01-09 03:02

Здрасти!
Ако те интересува само приблизителния резултат - ами името на всеки .jpg файл съдържа буквата Р и след нея 7 цифри. Първите три са броя на създадените папки - 100, 101. 102, 103 и така нататък. Сменят се през хиляда кадъра. Следващите четири цифри са от 0000 до 0999 и показват пореден номер на кадъра в папката. Така, ако последната снимка с апарата ти е обозначена като Р1030078 значи апарата е на 3077 кадъра.

Отговори на това съобщение
 Re: Навъртяни кадри на FZ5
Автор: miton   
Дата:   02-01-09 23:15

Не бъзикайте човека, сапунерките са без затвор, имат само някакво блендоподобно затварало, което се затваря като се изключи, до няколко милиона кадъра няма проблем, после най вероятно ще го изхвърлиш, защото ще ти омръзне.

Отговори на това съобщение
 Re: Навъртяни кадри на FZ5
Автор: flancer   
Дата:   03-01-09 08:53

Кой въобще в темата е казал нещо за сработвания на затвора??? Блендичкатта на FZ-5 си е там , и си работи между другото.



Публикацията е редактирана (03-01-09 08:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Навъртяни кадри на FZ5
Автор: fisk   
Дата:   03-01-09 16:37

сапунерките са без затвор, имат само някакво блендоподобно затварало, [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Навъртяни кадри на FZ5
Автор: flancer   
Дата:   03-01-09 17:33

Затвор не им трябва , а бленди някои си имат точно бленди , някои си имат някакви кръгченца като на едновремешните скина :) , някои нищо си нямат милите и само симулират :) , колегата може би има предвид , че някои (повечето сапунчести де) имат над системата на обектива затваралце което мяза на бленда :) , но пък FZ5 не е такъв???

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »