Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Оторизиран сервиз на Canon
Автор: harisma   
Дата:   22-12-08 23:23

Търся оторизиран сервиз на Canon в София.Имам проблеми с автоматичният фокус на a720 - получи се след падане на земята.При ръчен фокус, звука който издава фотоапарата наподобява "стържене", докато преди това беше един "специфичетн", и "приятен" звук.При автоматичният фокус ситуацита е същата - "изръжаване" и неспособност да фокусира - ако фокусира това става на разтояние мимимум 1.5м и то не винаги.
Доста съм патил със сервизите за фотоапарати, затова сега търся някой който наистина да го отремонтира.
Преди носих една сапунерка в "Бушона", имаше проблеми с "тоците" и не я оправиха.Сега търся място където фотоапарата ми ще бъде ремонтиран.Ако някой има идея къде може да го пратя ще му бъда много благодарен.
Много благодаря![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Оторизиран сервиз на Canon
Автор: asahi   
Дата:   22-12-08 23:34

Официалният сервиз е ПанСервиз. Ако апарата е с Бг гаранция - там. По-добрият, но не гаранционен севиз, е Зентекс.

Бушона и НФС са доста по-лош избор.
Спарвка за горецитираните ще ти даде Гугъл. Например пишеш Зентекс сервиз и излиза.

Отговори на това съобщение
 Re: Оторизиран сервиз на Canon
Автор: skandalen   
Дата:   22-12-08 23:38

Тия Канон още ли не са си оправили сервизната подръжка. Толкова ли не можаха да обучат хора ?
Баси за нищо не ни броят. Тук да не е третия свят [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Оторизиран сервиз на Canon
Автор: harisma   
Дата:   23-12-08 11:33

Едва ли в третия свят използват масово цифрови фотоапарати [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Фопоапаратът не е гаранционен, така че "Зентекс сервиз" ще ме оправят може би.Много благодаря!!!Весели празници [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Оторизиран сервиз на Canon
Автор: ogimag   
Дата:   23-12-08 12:15

При положение, че си го изпуснал едва ли ще ти признаят гаранцията и ще трябва да си плащаш.
Затова- Зентикс.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »