Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся притежател на Флектогон 35/2.4
Автор: d_ave   
Дата:   10-12-08 01:36

Трябва ми някой, който има Флектогон 35 2.4 за една голяма услуга. става въпрос за следното - трябва ми да проверя най-задния елемент в каква посока е правилно да се постави. най-лесно е да се провери по покритието. ако се намери някой собственик да пише, ще обясня подробно за какво да гледа - просто трябва да хвърли един поглед на задния елемент

Отговори на това съобщение
 Re: Търся притежател на Флектогон 35/2.4
Автор: shampoanta   
Дата:   10-12-08 07:52

Mobby_Dick продава MC Flektogon 2,4/35 за 120 лв

Отговори на това съобщение
 Re: Търся притежател на Флектогон 35/2.4
Автор: dizela   
Дата:   10-12-08 08:28

Имам такъв обектив. Кажи за какво става въпрос, ако искаш мога и да ти го снимам.[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся притежател на Флектогон 35/2.4
Автор: GenaDP   
Дата:   10-12-08 10:37

Ясно за какво става въпрос. Някой си е играл на чичо доктор с обектива, и сега не може да го сглоби обратно... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся притежател на Флектогон 35/2.4
Автор: d_ave   
Дата:   10-12-08 10:52

:) то операцията беше успешна, върнах го към живот, ама понеже цялото действие беше към 1 през нощта забравих да маркирам задния елемент, а той е 99% еднакъв от двете страни.
иначе обектива беше бая зле, някой преди мен се беше опитвал много касапски да го отваря и почти му беше съсипал ринга, държащ предния елемент, понеже е нямал достатъчно акъл да се сети, че първо трябва да махне предната част и тогава да се развива. на всичкото отгоре зад предния елемент имаше гъби. а, между другото доколкото разбрах на Наско "не му се е занимавало" да ги чисти:)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »